Karta Kredytowa BNP Paribas z bousem 300 zł Allegro

0
300 zł
Premii

300 zł w bonach Allegro od BNP Paribas!

W najnowszej promocji karty kredytowej BNP Paribas możemy zyskać aż 300 zł w formie voucherów Allegro. Co ważne prowadzenie produktu jest darmowe, o ile w danym miesiącu wykonamy transakcje na min. 1000 zł. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł/m-c . Co ciekawe, koszty prowizji (przewalutowanie, wypłata z bankomatów itp.) są na bardzo konkurencyjnym poziomie- znacznie niższym niż np. w popularnym Citibank (promocje kart kredytowych). Za przewalutowanie transakcji w walucie obcej zapłacimy jedynie 2-3%. Porównując prowizje do kart Citi Simplicity, mamy prawie 2 razy niższy koszt  (dla Citi Banku to aż 5,8%). Sama premia zostanie wypłacona, za spełnienie warunku „darmowości” produktu przez 3 kolejne miesiące (Transakcje na 1000 zł/m-c).

Dla kogo promocja Karty Kredytowej BNP Paribas?

Dla osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej  BNP Paribas w od 01.01.2020r. Posiadanie konta lub innego produktu w tym banku nie wyklucza nas z promocji! Podczas wnioskowania o kartę, bank może pytać o źródło naszego dochodu. Jeżeli nie mamy pracy lub innego stałego dochodu, nie ma sensu tracić czasu na wnioskowanie!

Pierwszym krokiem jest złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji, gdzie należy pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych. Formalnie czas na skorzystanie z oferty mamy do 14.01.2022.

Kilka dni po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas konsultant, aby dokończyć proces rejestracji. Na tym etapie bank będzie weryfikował źródło naszego dochodu. Popisanie samej umowy możliwe jest jedynie w placówce Banku BNP Paribas. 

Bajecznie proste warunki promocji!

Warunki premii są bardzo proste, wystarczy spełnić warunki zwolnienia z opłat za prowadzenie karty kredytowej przez 3 kolejne miesiące. Co dokładnie musimy zrobić prezentujemy poniżej. W naszym przykładzie zakładamy założenie karty w Grudniu 2021. Dla kart założonych w w Listopadzie 2021, warunki spełniamy miedzy Grudniem 2021 a Lutym 2022. W przypadku założenia produktu w Styczniu 2022, warunki spełniamy od Lutego do Kwietnia. Tak więc w naszym przykładzie kartę zakładamy w grudniu i :

Warto zaznaczyć iż same transakcje nie mogą być tzw. ułatwiaczami (np. Zasilenie Revoluta, Aion Banku lub innego portfela internetowego nie będzie brane pod uwagę). Tym samym, najlepiej dokonać zwykłych płatności w sklepach czy Internecie.

Odbiór nagród odbywa się poprzez rejestracje i logowanie na dedykowanej stronie mambonus.pl. Karty podarunkowe będą ważne co najmniej do 31.12.2022.

Korzystając z okazji zachęcamy do przeczytania naszego poradnika o kartach kredytowych.

Ile kosztuje Karta kredytowa BNP Paribas

Karta Kredytowa od Banku BNP Paribas kosztuje 9 zł/m-c, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji.

Uwaga Haczyk! Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł! Później możemy to zrobić za darmo.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji BNP Paribas karta kredytowa 300 zł.
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 14.01.2022r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *