Karta Kredytowa BGŻ BNP Paribas z bonusem 300 zł

6

Karta Kredytowa BGŻ BNP Paribas

Sprawdź jak otrzymać bonus i nie zapłacić żadnych prowizji. Darmowa Karta Kredytowa BGŻ BNP Paribas, to okazja do zgarnięcia 300 zł premii w formie bonów do Biedronki. Pula wniosków jest ograniczona i wynosi tylko 5 000 wniosków.

bgż bnp paribas biedronka 300 zł

Dla kogo oferta BGŻ BNP Paribas?

Skorzystać z promocji mogą osoby, które w ostatnich 12 miesiącach nie miały żadnej karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innych produktów, takich jak konto osobiste czy lokata nie wyklucza z promocji.

Jak skorzystać z promocji karty kredytowej?

W celu skorzystania z oferty wystarczy, że do 31.01.2019 złożymy wniosek i spełnimy warunki promocji. Przy wnioskowaniu o kartę kredytową należy pamiętać o wyrażeniu wszystkich zgód.

Spełnienie warunków promocji

Bon 300 zł do Biedronki otrzymamy w przypadku spełnienia prostego warunku. Bank wymaga od nas dokonania transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 500 zł/m-c przez pierwsze 6 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższy warunek zostanie wypłacona premia 50 zł w formie bonu (maksymalnie do uzyskania 6 premii po 50 zł). Należy pamiętać, iż do transakcji bezgotówkowych nie zostaną zaliczone:

 • Transakcje zwrócone lub sporne, a także wynikające ze spłaty zadłużenia w innym banku
 • Zasilenia rachunków płatniczych i portmonetek internetowych np. Revolut, PayPal etc.
 • Dokonane kartami dodatkowymi

Przykładowe transakcje spełniające wymogi promocji to płatności kartą w sklepie stacjonarnym lub internetowym, płatności w restauracji, kinie itp. Do odebrania nagrody konieczna jest rejestracja na stronie mambonus.pl. Nagroda zostanie udostępniona na powyższej stronie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnimy warunki.

Koszt wyrobienia karty kredytowej mamBonus

Karta Kredytowa od Banku BGŻ BNP Paribas kosztuje 72 zł rocznie, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji. Zgodnie z informacją uzyskaną na infolinii wystarczy wydać min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych aby uniknąć opłaty (dla karty Mastercard Standard, dla karty Mastercard Gold warunek zwolnienia z opłaty to obrót min. 1000 zł.). Tym samym spełniając warunki promocji kartę otrzymamy za darmo w pierwszym roku.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.01.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
6 komentarzy on “Karta Kredytowa BGŻ BNP Paribas z bonusem 300 zł”
 1. malgorzata

  Lułbie robić zakupy w biedronce

  Odpowiedz
 2. Karol

  Teraz będę chyba robił zakupy tylko w Biedronce. 300zł za tą kartę i 400zł za kartę Citibank. Nieźle razem 700zł do Biedry na zakupy. Można szaleć 🙂

  Odpowiedz
  1. Biedromaniak

   dokładnie 😀 Też wysłałem wniosek o kredytowkę citi, jak mi przyznają obie karty to zakupy przez miesiąc za darmo 😀

   Odpowiedz
 3. Lucyna

  Bardzo dobra oferta

  Odpowiedz
 4. Maciej

  Polecam kartę dodatkowo za każde wydane 1zl otrzymujemy 2pkty ktoremozna wymieniać na nagrody.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *