fbpx

Karta Kredytowa Citi Simplicity, załóż i zyskaj 400 zł do wydania na Allegro!

Promocja Citi Simplicity 400 zł Allegro

Rewelacyjna odsłona popularnej promocji karty kredytowej Citi Simplicity. W zamian za założenie i przetestowanie darmowej karty kredytowej Citi Banku, możemy otrzymać bon 400 zł do wykorzystania na Allegro. Co istotne, produkt możemy założyć całkowicie online, bez wizyt kuriera czy chodzenia po oddziałach. W celu odebrania nagrody, wystarczy obrót na karcie w wysokości 1500 zł w ciągu 3 miesięcy.

Citi Bank 400 zł allegro

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja tylko dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty Citi Banku po 01.01.2018 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku.

Jak otrzymać nagrodę – bon 400 zł ?

Do 15 kwietnia 2020 roku zarejestruj się na specjalnej stronie Citi Handlowy. Wypełnienie formularza powinno zająć ok. 15 minut, oprócz danych, bank wymaga załączenia dokumentów potwierdzających twój dochód. Wszelkie instrukcje znajdziesz na dedykowanej stronie promocji Citi banku.

Podpisz umowę i spełnij proste warunki

Citi Bank przekaże nam bony o wartości 400 zł do wykorzystania na allegro, jeżeli założymy kartę oraz spełnimy poniższy warunek

Jeżeli umowę podpiszesz w lutym to czas na spełnienie warunków masz do końca maja. Płatności możesz dokonywać w dowolnej formie – w sklepach stacjonarnych, przez internet, gdzie tylko chcesz. Możesz jednorazowo wydać powyżej 1500 zł i spełnić warunek promocji, jak również dokonać kilku lub kilkudziesięciu transakcji na łączna sumę powyżej 1500 zł. Wszystko zależy od Ciebie! Po prostu korzystaj z karty kredytowej w taki sposób jak z dotychczasowej karty płatniczej. Warto podkreślić, że bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.).

Informacja o przyznaniu nagrody trafi do naszej skrzynki w serwisie Citi Banku do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Zgodnie z regulaminem bank od tego momentu będzie miał 60 dni na przekazanie nagrody. W poprzednich edycja promocji, przekazanie nagrody następowało znacznie szybciej. Otrzymany voucher można wykorzystać tylko raz, więc najlepiej zrobić zakupy za ponad 400 zł.

Inne wersje promocji

Jest możliwość skorzystania z wersji promocji gdzie do odebrania mamy bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach XIAOMI

Gdzie jest Haczyk?!

Skoro to taka dobra promocja to gdzie jest haczyk? Przed założeniem produktu zachęcamy do przeczytania naszego poradnika na temat kart kredytowych. Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre prowizje na karcie kredytowej. W tym przypadku zalecamy unikania kilku działań:

 • Nie powinniśmy wypłacać gotówki w bankomacie (prowizja 5,8%)
 • Nie powinniśmy wykonywać transakcji w obcych walutach (prowizja 8%)
 • Absolutnie nie należy wypłacać gotówki z bankomatów za granicą (prowizja 13,8% !) 

Prowadzenie oraz wydanie karty kredytowej Citi Simplicity jest darmowe! Musimy jednak pamiętać by nie włączać dodatkowych usług jak CitiPhone (usługa płatna).  Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Warto przeczytać nasz artykuł.

Dodatkowe informacje o  karcie kredytowej

Przydatne informacje:

Regulamin oferty „Do 400 zł4 z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od 08.08.2018 r.)

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0