fbpx

Karta Kredytowa Citi Simplicity konkurs 500 000 zł w puli nagród! Gwarantowany bon 250 zł do Biedronki!

Najnowsza i prawdopodobnie najkorzystniejsza dotychczas promocja karty kredytowej Citi Simplicity. Każdy, kto założy kartę i spełni dwa proste warunki otrzyma bon 250 zł do sklepów Biedronka. Dodatkowo dla osób, które założą kartę w tej promocji, CitiBank przygotował konkurs z pulą nagród 500 000 zł. Wielu klientów, którzy skorzystali z poprzednich promocji Citibanku i nie ma możliwości wzięcia udziału w tym konkursie. Uważamy, iż szansa na wygraną jednej z nagród dodatkowych jest bardzo wysoka!

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeżeli nie posiadałeś żadnej karty kredytowej Citibanku od dnia 01.06.2016 – spełniasz pierwszy warunek przystąpienia do promocji.

Drugim warunkiem jest kryterium wieku i dochodu: Wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; Dla firm wiek klienta – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, wystarczy że przejdziemy na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o kartę kredytową do dnia 1.10.2018. Na tym etapie musimy wymyślić i podać naszą propozycje hasła reklamowego dla karty, o którą wnioskujemy. Warto się postarać, ponieważ nie będziemy mieć możliwości wprowadzenia zmian w formularzu.

Pamiętaj! Aby wziąć udział w promocji oraz konkursie musisz zaznaczyć wszystkie zgody (na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych).

Gwarantowana nagroda  bon do Biedronki 250 zł.

Każdy uczestnik promocji po podpisaniu umowy i  spełnieniu 2 prostych warunków otrzyma e-kod o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Wykonaj dwa następujące kroki:

 • Zaloguj się do bankowości mobilnej lub internetowej najpóźniej do dnia 30.11.2018.
 • Wykonaj płatności kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę min 1000 zł najpóźniej do dnia 30.11.2018.

Po spełnieniu tych dwóch warunków bank przekaże e-kod w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Pula nagród ponad 500 000 zł

Najciekawsza część promocji to konkurs, w którym do wygrania jest aż 250 000 zł oraz 200 telefonów Samsung Galaxy A6 Dual 2018 o wartości 1300 zł każdy. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi dnia 17.12.2018, natomiast do dnia 16.01.2019 bank poinformuje nas przez system bankowości internetowej o ewentualnej wygranej. W przypadku wygranej Bank pokryje również koszt podatku!

Przypominamy, że wielu klientów skorzystało z poprzednich promocji CitiBanku, w związku z tym liczba potencjalnych uczestników konkursu jest mocno ograniczona – twoje szanse są wysokie. Jeżeli nie brałeś udziału w poprzednich promocjach warto spróbować sił w tym konkursie!

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Karta wydawana jest za 0 zł! Dodatkowo jej miesięczny/roczny koszt użytkowania wynosi 0 zł. Pamiętaj by przy składaniu wniosku telefonicznego nie włączać dodatkowych usług tzn: Citiphone, karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa. Są one płatne, a ich włączenie nie jest wymagane, aby spełniać warunki promocji.

Przydatne informacje:

Regulamin Konkursu “zostań zwycięzca z kartą kredytowa Citi Simplicity”

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od 01.03.2018 r.)

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

1 Opinia
 1. Odpowiedz Avatar
  Zwycięzca 27 lipca 2018 20:42

  Wniosek wyslany, teraz czekam na swoje 250000 zł !!! 🙂

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0