9 miesięczny kartnet OK System za darmowe konto Otwarte na Ciebie BNP

0

129 miesięcznych karnetów Ok System od BNP Paribas

Zakładając darmowe Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas możemy otrzymać 9 miesięcznych karnetów Ok System. Każdy z nich uprawnia do 2 wizyt tygodniowo w wybranych siłowniach, ale nie tylko! Łączna wartość nagród za założenie darmowego rachunku to prawie 600 zł! W Promocji przewidziany jest limit 1500 wniosków, po jego wyczerpaniu możliwość wnioskowania o konto zostanie automatycznie wyłączona.

Kto może skorzystać?

Promocja dostępna tylko dla nowych klientów, czyli osób nie posiadających konta BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wykluczeniu podlegają również klienci przejętego Raiffeisen Polbank. Posiadacze konta BGŻOptima mogą wnioskować o rachunek w promocji, ponieważ tam obowiązuje odrębna umowa ramowa.

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie. Promocja trwa do 30.06.2019 lub do wyczerpania limitu 1 500 wniosków. Najlepiej nie zwlekać z decyzją, ponieważ promocyjna pula zapewne wyczerpie się przed czasem. Wnioskować o konto możemy jedynie online, podpisać umowę możemy przez kuriera lub SMSem. Nie ma możliwości założenia konta w oddziale. Podczas składania wniosku, powinniśmy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe (wymóg regulaminu promocji).

Jak otrzymać karnet ok-system?

Nagroda zastała podzielona na 9 jednomiesięcznych karnetów OK System. Pierwszy z nich otrzymamy za podpisanie umowy i spełnienie trzech poniższych warunków w lipcu.  Kolejne karnety otrzymamy za spełnienie poniższych warunków w kolejnych miesiącach (od Sierpnia 2019 do Marca 2020). Aby otrzymać nagrodę za dany miesiąc musimy spełnić je wszystkie w danym okresie.

  • Transakcje bezgotówkowe na kwotę 200 zł/m-c
  • Wpływ na konto min 1 000 zł/m-c. Najprościej dokonać przelewu z naszego rachunku w innym banku. Nie może to być przelew wewnętrzny z rachunków BGŻ BNP lub wpłata gotówki.
  • Jeden przelew za pomocą aplikacji GOmobile na dowolną kwotę.

Należy pamiętać, iż bank wyklucza transakcje bezgotówkowe będące doładowaniami portfeli internetowych itp. Najlepiej dokonywać płatności w sklepach stacjonarnych/internetowych, restauracjach czy punktach usługowych.

Nagroda karnet ok-system

Pierwszy karnet do wykorzystania we wrześniu 2019 otrzymamy do 20.08.2019 poprzez wiadomość e-mail. Jednocześnie do 28.08.2019 powinniśmy utworzyć konto użytkownika w programie OK System. W przypadku spóźnienia się z rejestracją, stracimy kilka dni działania karnetu. Kolejne kody trafią do nas do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki (Transakcje bezgotówkowe, wpływ 1000 zł oraz 1 przelew przez aplikacje GOmobile).

Każdy karnet uprawnia nas do 2 wejść tygodniowo i jest ważny przez miesiąc.Listę obiektów sportowych możemy znaleźć  pod tym adresem

Konto otwarte na Ciebie krótka analiza?

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat, co więcej karta debetowa również jest darmowa w przypadku wykonania min. 1 transakcji/m-c. Osoby do 26 roku życia, konto wraz z kartą otrzymują bezwarunkowo za darmo. Możemy korzystać z bankomatów własnych banku oraz Planeta Cash bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *