Konto Proste Zasady Getin Bank

0

Konto Getin Bank dla młodych

To kolejny w pełni darmowy rachunek dla osób w wieku 18-26 lat. Bezwarunkowo nie zapłacimy za konto, przelewy, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Ten funkcjonalny rachunek osobisty wspiera wszystkie nowe technologie włączać w to Google Pay, Apple Pay czy BLIK. Jednocześnie bank oferuje prostą i funkcjonalna aplikacje mobilną.

Rachunek osobisty bez opłat? 

Odpowiedz brzmi tak. Oprócz konta bez opłat otrzymujemy wszechstronny rachunek osobisty. Prowizje za większość operacji bankowych nie odbiegają od standardów rynkowych. Jedyne na co musimy uważać to wypłaty z bankomatów za granicą, gdzie bank obciąży nas prowizja w wysokości 4,5 % (min 10 zł).

Dodatkowe korzyści

W tej kwestii konto proste zasady od Getin Bank wypada całkiem nieźle. Rachunek bankowy wspiera wszystkie nowe technologie m.in. Google Pay, Apple Pay czy BLIK. Ponadto aplikacja mobilna Getin Bank jest przejrzysta, intuicyjna oraz pozwala na załatwienie wielu spraw dotyczących naszego konta bez opłat. Jeżeli chodzi o dodatkowe bonusy do rachunku to możemy skorzystać m.in:

  • Rabat 10% w Multikinie przy płatności kartą Getin Bank (należy poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocji). Promocja trwa do 31.12.2018r.
  • Ubezpieczenie  „Ochrona Karty”. Koszt usługi to 4 zł/m-c. Ubezpieczenie pokrywa nieuprawnione wypłaty z bankomatów do 6 000 zł oraz pokrywa kosztów wyrobienia nowych dokumentów.
  • Do 3,5 % na koncie oszczędnościowym.
  • Program poleceń, w którym do zyskania jest nawet 550 zł.

Podsumowanie oferty Getin Bank – konto proste zasady

Solidna propozycja dla studentów i nie tylko. Rachunek powinien spełnić oczekiwania wszystkich młodych osób. Dużym plusem jest ciekawa oferta dla osób oszczędzających, ponieważ na koncie oszczędnościowym możemy zyskać nawet 3,5% na rok dla wysokości salda do 10 000 zł. Polecając konto znajomym możemy zyskać do 550 zł w programie poleceń banku.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocny :)
Zostaw ocenę!
Autor artykułu
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *