Dodatkowa premii 100 zł do H&M od Santander Bank dla młodych

0

Premia 100 zł do H&M + 280 zł za założenie konta Santander Bank

Kumulacja promocji od Santander Bank; osoby młode (do 27 lat) mogą zgarnąć 100 zł do H&M za założenie konta i 10 płatności kartą. Dodatkowo, powyższą promocję można połączyć z dwiema innymi, w których można otrzymać 280 zł w formie zasilenia nowego konta. W sumie za założenie nowego konta możemy zyskać aż 380 zł!

Santander bank premia

Jak skorzystać z oferty?

Należy być nowym klientem w wieku poniżej 27 lat i nie posiadać konta osobistego w Santander Bank/BZW BK od 1.10.2018. Posiadanie innych produktów nie wyklucza nas z udziału w promocji.

Kolejnym krokiem jest założenie konta Godnego Polecenia wraz z kartą Visa na dedykowanej stronie banku. Czas na rejestrację mamy do 30.04.2018 lub do wyczerpania puli 1500 wniosków. Podczas wnioskowania należy zaznaczyć zgody marketingowe (marketing telefoniczny oraz elektroniczny). Dodatkowym warunkiem jest podpisanie porozumienia na elektroniczne kanały kontaktu, czyli przesyłanie korespondencji z banku drogą elektroniczną, a nie tradycyjną.

Ostatnim krokiem jest zgłoszenie naszego udziału w promocji na dedykowanej stronie banku. Santander przekaże nam bonus po wykonaniu 10 transakcji kartą na dowolną kwotę. Czas na wykonanie operacji mamy do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę.

Dodatkowe 280 zł za założenie konta i wpływ wynagrodzenia

Cały czas możemy skorzystać z promocji Konta Godnego Polecenia, gdzie za założenie rachunku przy użyciu kodu polecającego możemy otrzymać 80 zł. Ponadto bank wypłaci 200 zł premii za zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Szczegóły oferty dostępne w naszym artykule.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.04.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *