Darmowe Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

14

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 300 zł trafi na nasz nowy rachunek bankowy. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Wraz z kontem wyrabiamy kartę otwartą na Ciebie, której prowadzenie jest darmowe dla osób do 26 lat. Pozostali klienci nie zapłacą za kartę w przypadku wykonania co najmniej jednej transakcji w miesiącu. W przypadku nie spełnienia tego warunku prowadzenie produktu kosztuje 3 zł/m-c. Spełniając warunki mamy możliwość odebrania premii, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów! Co więcej jeśli rachunek i karta nam się nie spodoba, możemy z nich za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

Promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów (osób nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 25.08.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z kartą z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 2500 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Obecnie operację podpisania wniosku możemy zrealizować poprzez podanie kodu SMS. Podczas dostarczania umowy z banku, kurier zweryfikuje zgodność naszych danych z dowodem osobistym! Dzięki temu podpisanie umowy jest jeszcze prostsze!

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Premia 300 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 150 zł otrzymamy za  dokonanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł/m-c oraz wpływ 1000 zł we wrześniu.
 • kolejne 150 zł otrzymamy za spełnienie tych samych warunków w październiku i listopadzie (1000 zł wpływu/m-c i 300 zł płatności kartą/m-c).

W przypadku przelewów, najprościej dokonać go z naszego rachunku w innym banku. Nie może to być przelew wewnętrzny z rachunków  BNP Paribas lub wpłata gotówki. Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid.  Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 21.10.2019, do 27.10.2019 należy uzupełnić dane potrzebne do wypłaty bonusu. Premia 150 zł trafi na nasze konto do 31.10.2019. Druga premia w wysokości 150zł trafi na nasze konto do 30.12.2019.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na dziś” jest darmowa w przypadku wykonania przynajmniej 1 transakcji/m-c. Tym samym spełniając warunki promocji konto wraz z kartą jest prowadzone za darmo. W pakiecie z kartą otrzymujemy darmowe bankomaty własne oraz planet cash. Koszt wypłaty z pozostałych urządzeń to 5 zł/transakcja.  Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 25.08.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
14 komentarzy on “Darmowe Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas”
 1. Kerek

  @blanka a tam pilnować. Jak używasz tego konta jako jedynego to nie ma problemu. Płacisz i nabijasz kasę z promocji. To na prawdę nie jest nic skomplikowanego.
  @marianJa już założyłem to konto we wtorek i faktycznie do przyszłych wakacji muszę czekać aby wszystkie bonusy do mnie dotarły ale to jest moim zdaniem bardzo uczciwy układ. Dostaję pół tysiąca za korzystanie z konta więc musze trochę z niego pokorzystać

  Odpowiedz
 2. Blanka

  @Marian dokładnie, te warunki wcale nie są takie banalne, bo jednak trzeba o tym pamiętać, i pilnować czasu, żeby zadania wykonywać wtedy kiedy trzeba.

  Odpowiedz
  1. joanna

   łącznie do przyszłej wiosny będzie cała suma, a pierwsza część już w e wrześniu

   Odpowiedz
 3. Marian

  @joanna poczytaj warunki promocji w bnp… nie spłynie ci nic na wiosne bo to jest kaskadowo naliczane i dopiero koło sierpnia jak dobrze pamiętam będziesz mieć 100% pieniedzy (o ile nie wydasz wczesniejszych tur)
  @adrian ja tam już do starego bzwbk nie wracam. Nawkurzałem się tylko z przelewami i blikiem. Cały czas cos nie działąło. Teraz jestem w ing ale chyba zmienie na to bnp skoro pół tysiąca daja

  Odpowiedz
 4. joanna

  @AHRI , po prostu spłynie Ci na wiosnę kaska za nic . Mi sie podoba ta promka

  Odpowiedz
 5. Ahri

  @Ala sama zainteresowałam się tą promocją, no ponad 500 zł to fajna kasę ! ale faktycznie na kasę trzeba trochę poczekać, nawet do 2020 roku

  Odpowiedz
 6. Adrian

  To santander widze wyprzedził ofertą BNP… Ciekawe tylko jakie warunki, bo w bnp jak sobie wczoraj jeszcze poczytałem to trzeba trochę poczekać na kasę

  Odpowiedz
  1. Ala

   @Adrian trochę czyli ile? Miesiąc? Dwa? :p

   Odpowiedz
   1. Blanka

    Ostatni przelew dostaniesz w 2020 roku 🙂 Bo praktycznie co miesiąc jest coś do wykonania, jakieś 'zadanie’ no i stąd się to tak rozwleka, bo zaliczone zadania = kasa nieco później .

    Odpowiedz
 7. Adrian

  A to nie jest 550zł? Widziałem dzisiaj, żę dają 550 za założenie i aktywne korzystanie z tego konta

  Odpowiedz
  1. finhack

   do 650 zł jest w Santanderze, w przypadku BNP Paribas można skorzystać jeszcze z promocji karty kredytowej.

   Odpowiedz
  2. Ala

   Adrian aktywne korzystanie z tego konta? Hmm więc nie mają żadnych wygórowanych warunków? Brzmi ciekawie.

   Odpowiedz
   1. Ahri

    Oczywiście, że są i trochę ich jest najlepiej wejść na stronę banku i poczytać co nieco o tej promocji

    Odpowiedz
  3. joanna

   o ładnie to ująłeś, aktywne korzystanie z konta, prawda jest taka,że tych płatności zrobisz o wiele więcej i częsciej. Żaden to wymóg.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *