Darmowe Konto Optymalne z premią 300 zł

5

300 zł premii za założenie darmowego Konta Optymalnego

W obecnej odsłonie promocji do zyskania jest 200 zł za założenie konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo możemy zyskać 100 zł za płatności mobilne oraz 200 zł za założenie karty kredytowej. Warto się spieszyć, ponieważ limit wniosków  w promocji to 1000. Poprzednia edycja została zakończona zaledwie po kilku dniach!

Kto może skorzystać z promocji?

Z Oferty mogą skorzystać nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego RORu w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy). Posiadanie innych produktów, jak lokata czy karta kredytowa, nie wyłącza możliwości wzięcia udziału w tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, musimy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na dedykowanej stronie (do dnia 25.11.2018). Na podpisanie umowy mamy czas do 12.12.2018. Jednocześnie należy pamiętać o zaznaczeniu odpowiednich zgód marketingowych.

Uwaga obowiązuje limit 1000 wniosków! 

Uwaga! – Po wypełnieniu pierwszego formularza danymi, należy przejść na stronę banku klikając w wygenerowany link „Otwórz konto Optymalne

Jak otrzymać 200 zł?

Nagroda została podzielona na 2 części:

 • Pierwsze 100 zł otrzymamy po podpisaniu umowy oraz aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile do dnia 31.12.2018r. Dodatkowo w grudniu 2018 oraz styczniu 2019 musimy dokonać min. 3 dowolnych przelewów z konta oraz zapewnić wpływ min. 1000 zł. Warunki należy spełnić w obu miesiącach.
 • Drugie 100 zł bank wypłaci nam Wykonanie 3 przelewów oraz 1000 zł wpływu w lutym i marcu 2019.
 • Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów jest dokonanie przelewu z naszego konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP, BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe.

Oczywiście przed odebraniem premii nie możemy zrezygnować z rachunku oraz karty.

Informacje o przyznaniu 1 nagrody otrzymamy do 15.02.2019, o przyznaniu 2 nagrody zostaniemy poinformowani do 19.04.2019r.

Płatności mobilne Apple Pay/Google Pay to dodatkowe 100 zł. 

Cały czas możemy skorzystać z promocji, w której do zyskania są 2 bony o wartości 50 zł każdy. Jest możliwość połączenia obu promocji(200zł za konto oraz 100zł za płatnośći mobilne). Za 11 płatności mobilnych otrzymamy 50 zł do wydania na allegro oraz 50 zł do wydania w biedronce.

Karta kredytowa z voucherem 200 zł do Ikea

W dodatkowej promocji możemy zyskać voucher 200 zł za założenie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas.

Promocja Konta Maksymalnego dla klientów w wieku 18-26 lat

Dla osób w wieku 18-26 lat ciekawszą opcją może być premia w formie 3 miesięcznego karnetu na siłownie.Szczegóły opisujemy tutaj

Konto Optymalne – koszt

Prowadzenie rachunku oraz karty jest bezwarunkowo darmowe. Dodatkowo za darmo wypłacimy środki z bankomatów własnych oraz Planet Cash. W przypadku pozostałych bankomatów prowizja za wypłatę wynosi 5 zł. Dokładny opis rachunku znajduje się pod tym linkiem.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 25.11.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
5 komentarzy on “Darmowe Konto Optymalne z premią 300 zł”
 1. Patryk

  Jest jeszcze promocja do karty kredytowej?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Jeżeli chodzi o płatności Apple Pay/Google Pay to można tylko raz skorzystać z promocji, do karty debetowej lub kredytowej.

   Odpowiedz
 2. Marcin

  Problem w tym, że trzeba przesłać skan dowodu osobistego. A co się potem z nim stanie, to już inna bajka…

  Odpowiedz
  1. finhack

   Niestety jest to powszechna praktyka instytucji finansowych. Można spróbować zaznaczyć na skanie dowodu, kiedy i dla kogo został on wykonany.

   Odpowiedz
 3. Mixiu

  Polecam z tym kontem też konto oszczędnościowe SMART, zakładane w pakiecie. Tak jets 2,6% do 100k. Dla mnie zdecydowanie na plus.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *