Konto Citi Priority do 150 zł zwrotu za zakupy

0

Premia z kontem Citi Priority

Bardzo korzystna promocja Citi Priority – nowi klienci mogą zyskać aż 150 zł. Jest to jedyny w pełni darmowy rachunek w naszym zestawieniu, który oferuje dodatkową promocję dla nowych klientów!

Do 150 zł zwrotu z kontem Citi Priority

Promocja skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających żadnego produktu Citibanku od 1.01.2017r.

Aby wziąć udział w promocji, musimy złożyć wniosek o promocyjne konto na dedykowanej stronie do dnia 31.12.2018.  W celu odebrania premii wymagane jest spełnienie kilku prostych warunków:

  • Zgodnie z regulaminem musimy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 2000 zł tytułem wynagrodzenia ( przelew nie może pochodzić jedynie z innego rachunku Citibank dla klientów indywidualnych) oraz zalogować się min. raz do systemu bankowości internetowej. Oba warunki należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo, jeżeli umowę podpiszemy we wrześniu to powyższe warunki musimy spełnić do końca października.
  • Premię od banku otrzymamy za aktywne korzystanie z karty debetowej. W tym przypadku Citi Handlowy odda nam 5 % wartości transakcji przez pierwsze 6 miesięcy.  Maksymalna premia w danym miesiącu to 30 zł. Razem daje nam to 150 zł bonusu.

Pierwszą premię uzyskamy za miesiąc następujący po miesiącu otwarcia rachunku. Natomiast nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Konto bez opłat – Citi Priority

Biorąc udział w promocji otwieramy konto w wersji „internetowej”. W tym przypadku otrzymujemy bezwarunkowo bezpłatny rachunek, czyli:

  • 0 zł – za prowadzenie rachunku
  • 0 zł – za prowadzenie karty do rachunku
  • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (w przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych i przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o usługach banku oraz partnerów banku)

Szczegółową analizę konta znajdziesz w naszej porównywarce lub na stronie dedykowanej.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – do 150 zł zwrotu za zakupy z nowym kontem interentowym
Regulamin oferty – Citi Priority konto internetowe
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.12.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *