Premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej BGZ BNP Paribas

3

W kolejnej promocji BGŻ BNP Paribas przy wyrobieniu karty kredytowej mamy możliwość zgarnięcia 200 zł w formie bonu do sklepów IKEA. Promocja jest ograniczona do 4 000 wniosków. Aby odebrać bon, należy wykonać płatności kartą na sumę 2 000 zł.

Dla kogo?

Promocja karty kredytowej BGŻ BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających żadnej karty kredytowej w tym banku w okresie ostatnich 12 miesięcy. Osoby posiadające konto osobiste lub lokatę mogą wziąć udział w promocji.

Uwaga, bank może badać naszą zdolność kredytową (np. pytając o źródło naszego dochodu)

Jak skorzystać?

Aby zgarnąć premie za założenie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas wystarczy, że do 18.11.2018 złożymy wniosek i spełnimy warunki promocji.

Spełnienie warunków promocji

Aby odebrać voucher o wartości 200 zł, należy wykonać transakcje kartą na kwotę min. 2 000 zł w dwóch pierwszych miesiącach od podpisania umowy. W przypadku tej edycji bank BGŻ BNP Paribas, bierze pod uwagę wyłącznie transakcje bezgotówkowe (płatności).Przy czym pod uwagę nie będą brane następujące transakcje:

 • Transakcje zwrócone lub sporne, a także wynikające ze spłaty zadłużenia w innym banku
 • Zasilenia rachunków płatniczych i portmonetek internetowych np. Revolut, PayPal etc.
 • Dokonane kartami dodatkowymi

Przykładowe transakcje spełniające warunki promocji to m.in. płatności w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, płatności na stacjach paliw, płatności w restauracjach etc. Dodatkowo przelew z rachunku karty kredytowej również spełnia warunki promocji, jednak w tym przypadku bank obciąży nas prowizją w wysokości 4,99% kwoty transakcji.

Po spełnieniu warunków promocji, nagroda zostanie wysłana na nasz adres korespondencyjny najpóźniej do dnia 20.02.2019r.

Koszt wyrobienia karty kredytowej mamBonus

Karta Kredytowa od Banku BGŻ BNP Paribas kosztuje 72 zł rocznie, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji. Zgodnie z informacją uzyskaną na infolinii wystarczy wydać min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych aby uniknąć opłaty (dla karty Mastercard Standard, dla karty Mastercard Gold warunek zwolnienia z opłaty to obrót min. 1000 zł. )

Dodatkowe 100 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay

Możliwość uzyskania dodatkowej premii za dokonanie 11 płatności Google Pay lub Apple Pay. Szczegóły oferty znajdują się pod tym linkiem

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 18.11.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
3 komentarzy on “Premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej BGZ BNP Paribas”
 1. Maciej

  Do mnie niestety jeszcze nie dzwonili chociaż wysłałem wniosek. Warto dzwonić na infolinie?

  Odpowiedz
 2. łowca

  Gdzie mogę znaleźć informacje o uniknięciu opłaty za prowadzenie w pierwszym roku ??

  Odpowiedz
  1. finhack

   Informacje można potwierdzić na infolinii podczas procesowania wniosku. Po złożeniu wniosku na stronie promocji bank będzie się z nami kontaktował telefonicznie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *