Premia do 300 zł za konto optymalne w BGZ BNP Paribas

6

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z premią do 300 zł

Promocja na Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas, dzięki której nowi klienci mają możliwość otrzymania do 300 zł premii za założenie rachunku. Bank wypłaci bonus 300 zł za kilkukrotny wpływ na rachunek oraz płatności kartą.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Klienci posiadający konto w BGŻ Optima mogą wziąć udział w tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o konto wraz z kartą na dedykowanej stronie (do dnia 30.09.2018). Następnie należy podpisać umowę do 15.10.2018Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu odpowiednich zgód.

Uwaga obowiązuje limit 1000 wniosków!

Uwaga! – Po wypełnieniu pierwszego formularza danymi, należy przejść na stronę banku klikając w wygenerowany link „Otwórz konto Optymalne”.

Jak otrzymać 300 zł?

Nagroda została podzielona na 3 części, a warunki są bardzo proste do spełnienia:

 • Pierwsze 50 zł otrzymamy za podpisanie umowy oraz aktywowanie aplikacji mobilnej Gomobile w październiku 2018.
 • Kolejne 100 zł otrzymamy za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą w październiku na łączna kwotę min. 300 zł oraz zapewnienie wpływu 1000zł na konto.
 • Ostatnie 150 zł otrzymamy,  za zapewnienie wpływu na nasze konto w kwocie min. 1000 zł i dokonanie wydatków kartą na kwotę min. 300zł zarówno w listopadzie jak i grudniu.
 • Najprostszym sposobem na zapewnienie wpływu jest przelanie środków z konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP, BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe.

Do 16.11.2018 bank poinformuje nas mailowo o spełnieniu warunków do odebrania pierwszej oraz drugiej nagrody. Po otrzymaniu maila należy zalogować się na stronie promocji (do 27.11.2018) i uzupełnić dane niezbędne do otrzymania premii. Informację o zdobyciu trzeciego bonusu otrzymamy do dnia 17.01.2019. Wypłata pierwszej i drugiej nagrody nastąpi do 30.11.2018, natomiast do 31.01.2019 otrzymamy ostatni bonus.

Dodatkowe 100 zł za transakcje mobilne Google Pay i Apple Pay

Aby zyskać 100 zł, należy zarejestrować się do promocji mobilnej i wykonać 11 transakcji na dowolne kwoty. Szczegóły opisujemy tutaj

Extra 200 zł za kartę kredytową

Za wyrobienie karty kredytowej do zgarnięcia jest kolejne 200 zł w postaci bonów paliwowych BP. Szczegóły opisujemy tutaj

Konto Optymalne – koszt

Prowadzenie rachunku oraz karty jest bezwarunkowo darmowe. Dodatkowo za darmo wypłacimy środki z bankomatów własnych oraz Planet Cash. W przypadku pozostałych bankomatów prowizja za wypłatę wynosi 5 zł. Dokładny opis rachunku znajduje się pod tym linkiem.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.09.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
6 komentarzy on “Premia do 300 zł za konto optymalne w BGZ BNP Paribas”
 1. finhack

  Tak, już poprawione 🙂 Dziękujemy za czujność!

  Odpowiedz
 2. joanna

  ,, Informację o zdobyciu trzeciego bonusu otrzymamy do dnia 17.01.2018. ” chyba 2019 roku

  Odpowiedz
 3. Johny

  Czy jeśli posiadam lokatę Bezkarną w BGŻ to mogę skorzystać z tej promki?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Tak, jak najbardziej można korzystać z promocji.

   Odpowiedz
 4. Michał

  Dzięki -konto założone. Podoba mi się opcja z wypełnianiem danych online i podpisaniem u kuriera. Fajnie że nie trzeba iść do Banku

  Odpowiedz
 5. Marko

  Dammit ja dopiero korzystałem z akcji z kontem Maksymalnym. Mogłem się wstrzymać bo to jest darmowe, a tam trzeba spełnić jakieś warunki…ehh

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *