fbpx

Premia do 350 zł za konto maksymalne w BGZ BNP Paribas

Konto maksymalne BGŻ BNP Paribas

Promocja BGŻ BNP Paribas, dzięki której nowi klienci maja możliwość otrzymania do 350 zł premii za założenie rachunku. Bank wypłaci bonus (200 zł +150 zł) za regularne wpływy na rachunek oraz aktywne korzystanie z karty.

Konto maksymalne

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Klienci posiadający konto w BGŻ Optima również mogą wziąć udział w powyższej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie (do dnia 31.08.2018). W promocji obowiązuje pula 1000 nagród, wiec warto się spieszyć! Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu odpowiednich zgód.

Uwaga!Po wypełnieniu pierwszego formularza danymi, należy przejść na stronę banku klikająć w wygenerowany link “Otwórz konto Maksymalne“.

Jak otrzymać 350 zł?

Nagroda została podzielona na 2 części, a warunki są bardzo proste do spełnienia:

 • Pierwszą premię 200 zł podzielona została na 3 cześć.:
 • 75 zł otrzymamy za podpisanie umowy oraz aktywowanie aplikacji mobilnej we wrzesniu 2018.
 • 50 zł otrzymamy za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą we wrześniu na łączna kwotę min. 300 zł.
 • 75 zł otrzymamy,  za zapewnienie wpływu na nasze konto w kwocie min. 1000 zł/m-c w okresie wrzesień – listopad 2018. Najprostszym sposobem jest przelanie środków z konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP, BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe.
 • Kolejne 150 zł otrzymamy za aktywne korzystanie z karty. Bank zwróci nam złotówkę za wykonanie 1 płatności bezgotówkowej dziennie o wartości min. 5 zł. Premia zostanie wypłacona jeżeli dokonamy co najmniej 5 płatności o wartości min. 300zł w danym miesiącu. Maksymalnie możemy zyskać 25 zł/m-c, jeżeli więc w jakimś dniu zapomnimy o zakupach, to w dalszym ciągu możemy uzyskać całą premie przeznaczoną na dany miesiąc. Bonus możemy uzyskiwać przez kolejne 6 miesięcy licząc od miesiąca przystąpienia do promocji.

Wypłata premii za aktywne korzystanie z karty nastąpi do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przypadku dnia wolnego, bonus zostanie wypłacony w kolejnym dniu roboczym).

Konto Maksymalne – koszt

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe. W tej wersji rachunku możemy za darmo wypłacać gotówkę z wszystkich bankomatów w Polsce! Jeżeli chodzi o kartę to opłaty kształtują się w następujący sposób:

 • 0 zł miesięcznej opłaty za kartę w przypadku osób które nie ukończyły 26 lat
 • 0 zł miesięcznej opłaty za kartę w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w danym miesiącu lub 12 zł jeżeli nie wykonamy wymaganego obrotu.

Jest to jedno z lepszy kont dla osób młodych! Porównaj rachunek w naszym rankingu lub przeczytaj dokładniejsza analizę rachunku.

 

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – częste płatności kartą
Regulamin oferty – Aktywność na koncie
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

4 komentarze
 1. Odpowiedz Avatar
  Minek 21 sierpnia 2018 15:22

  Czy jeżeli założyłem lokatę BGŻ optima to nadal mogę założyć to konto z premia.?

  • Odpowiedz finhack
   finhack 22 sierpnia 2018 11:54

   Tak powinien się Pan kwalifikować do promocji, jeżeli będzie inaczej bank odrzuci wniosek o konto w promocji.

 2. Odpowiedz Avatar
  Piotr 31 sierpnia 2018 19:47

  jeśli mam “jakies” konto w BGZ bnp do biura maklerskiego potrzebne moze nawet takie (bez karty?) to moge sie zalapac? zmienic typ konta albo dobrac karte??? (albo nie mam obecnie albo nieaktywna bo zadnych zakupow debetowa nie robie)

  • Odpowiedz finhack
   finhack 31 sierpnia 2018 23:53

   Wszystko zalezy, która umowa ramowa jest do tego konta. Napewno konta BGŻ optima są pod inna umowa ramowa i mozna skorzystać z promocji. Mozna spróbowac zapisać się do promocji i potwierdzić na infolini możliwość skorzystania z bonusu.

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0