Premia do 250 zł za konto maksymalne w BGZ BNP Paribas

0

Konto maksymalne BGŻ BNP Paribas

Promocja BGŻ BNP Paribas, dzięki której nowi klienci maja możliwość otrzymania do 250 zł premii za założenie rachunku. Bank wypłaci bonus (100 zł +150 zł) za regularne wpływy na rachunek oraz aktywne korzystanie z karty.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Klienci posiadający konto w BGŻ Optima również mogą wziąć udział w powyższej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie (do dnia 31.08.2018). W promocji obowiązuje pula 1000 nagród, wiec warto się spieszyć!

Jak otrzymać 250 zł?

Bonus podzielony jest na 2 części, a warunki są bardzo proste do spełnienia:

  • Pierwszą premię 100 zł otrzymamy za regularne wpływy na nasze konto. W tym przypadku, w okresie wrzesień – listopad 2018 na nasze konto musi wpłynąć min 1000 zł w każdym miesiącu . Najprostszym sposobem jest przelanie środków z konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP, BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe.
  • Kolejne 150 zł otrzymamy za aktywne korzystanie z karty. Bank zwróci nam złotówkę za wykonanie 1 płatności bezgotówkowej dziennie o wartości min. 5 zł. Premia zostanie wypłacona jeżeli dokonamy co najmniej 5 płatności o wartości min. 300zł w danym miesiącu. Maksymalnie możemy zyskać 25 zł/m-c, jeżeli więc w jakimś dniu zapomnimy o zakupach, to w dalszym ciągu możemy uzyskać całą premie przeznaczoną na dany miesiąc. Bonus możemy uzyskiwać przez kolejne 6 miesięcy licząc od miesiąca przystąpienia do promocji.

Wypłata premii za aktywne korzystanie z karty nastąpi do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przypadku dnia wolnego, bonus zostanie wypłacony w kolejnym dniu roboczym).

Konto Maksymalne – koszt

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe. W tej wersji rachunku możemy za darmo wypłacać gotówkę z wszystkich bankomatów w Polsce! Jeżeli chodzi o kartę to opłaty kształtują się w następujący sposób:

  • 0 zł miesięcznej opłaty za kartę w przypadku osób które nie ukończyły 26 lat
  • 0 zł miesięcznej opłaty za kartę w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w danym miesiącu lub 12 zł jeżeli nie wykonamy wymaganego obrotu.

Jest to jedno z lepszy kont dla osób młodych! Porównaj rachunek w naszym rankingu lub przeczytaj dokładniejsza analizę rachunku.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – premia za regularność
Regulamin oferty – Premia za aktywność
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.08.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *