Premia do 250 zł za konto maksymalne w BGZ BNP Paribas

0
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.08.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?

Konto maksymalne BGŻ BNP Paribas

Promocja BGŻ BNP Paribas, dzięki której nowi klienci maja możliwość otrzymania do 250 zł premii za założenie rachunku. Bank wypłaci bonus (100 zł +150 zł) za regularne wpływy na rachunek oraz aktywne korzystanie z karty.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Klienci posiadający konto w BGŻ Optima również mogą wziąć udział w powyższej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie (do dnia 31.08.2018). W promocji obowiązuje pula 1000 nagród, wiec warto się spieszyć!

Jak otrzymać 250 zł?

Bonus podzielony jest na 2 części, a warunki są bardzo proste do spełnienia:

  • Pierwszą premię 100 zł otrzymamy za regularne wpływy na nasze konto. W tym przypadku, w okresie wrzesień – listopad 2018 na nasze konto musi wpłynąć min 1000 zł w każdym miesiącu . Najprostszym sposobem jest przelanie środków z konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP, BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe.
  • Kolejne 150 zł otrzymamy za aktywne korzystanie z karty. Bank zwróci nam złotówkę za wykonanie 1 płatności bezgotówkowej dziennie o wartości min. 5 zł. Premia zostanie wypłacona jeżeli dokonamy co najmniej 5 płatności o wartości min. 300zł w danym miesiącu. Maksymalnie możemy zyskać 25 zł/m-c, jeżeli więc w jakimś dniu zapomnimy o zakupach, to w dalszym ciągu możemy uzyskać całą premie przeznaczoną na dany miesiąc. Bonus możemy uzyskiwać przez kolejne 6 miesięcy licząc od miesiąca przystąpienia do promocji.

Wypłata premii za aktywne korzystanie z karty nastąpi do 8 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (w przypadku dnia wolnego, bonus zostanie wypłacony w kolejnym dniu roboczym).

Konto Maksymalne – koszt

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe. W tej wersji rachunku możemy za darmo wypłacać gotówkę z wszystkich bankomatów w Polsce! Jeżeli chodzi o kartę to opłaty kształtują się w następujący sposób:

  • 0 zł miesięcznej opłaty za kartę w przypadku osób które nie ukończyły 26 lat
  • 0 zł miesięcznej opłaty za kartę w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł w danym miesiącu lub 12 zł jeżeli nie wykonamy wymaganego obrotu.

Jest to jedno z lepszy kont dla osób młodych! Porównaj rachunek w naszym rankingu lub przeczytaj dokładniejsza analizę rachunku.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – premia za regularność
Regulamin oferty – Premia za aktywność
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *