320 zł cashbacku do darmowego konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

0

Ruszyła promocja darmowego konta Optymalnego dla długodystansowców. Tym razem BGŻ BNP Paribas oferuje aż 320 zł dla nowych klientów za aktywność na rachunku. Oferta ograniczona, możliwość rejestracji dla 1500 osób. Po wyczerpaniu się tego limitu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe. Powyższą ofertę możemy połączyć z promocją karty kredytowej BGŻ BNP Paribas, gdzie do zgarnięcia jest 400 zł w bonach do Allegro. Łącząc oba bonusy można zyskać do 720 zł.

Oferta tylko dla nowych klientów 

Wziąć udział w ofercie mogą tylko nowi klienci (osoby, które nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy). Aby skorzystać z oferty należy do 28.02.2019 zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. W promocji obowiązuje limit rejestracji (1500 wniosków)- jeśli się wyczerpie, możliwość wnioskowania zostanie zakończona przed czasem

Premia 320 z kontem Optymalnym

Aby otrzymać 320 zł będziemy musieli spełnić kilka warunków. Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona za założenie rachunku oraz aktywację aplikacji do 31.03.2019. Kolejne nagrody otrzymamy za aktywność na koncie w miesiącach od kwietnia do grudnia 2019. Premia przyznawana jest na zasadzie cashbacku w wysokości 3% (max. 30 zł/m-c) wartości transakcji dokonanych kartą w każdym z powyższych miesięcy. Aby otrzymać maksymalny zwrot musimy dokonać płatności kartą w każdym z tych miesięcy na kwotę min. 1000 zł. Jednocześnie, żeby otrzymać nagrodę musimy wykonać min. 3 przelewy w każdym z tych miesięcy za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile. Przykładowo, jeżeli w kwietniu dokonamy płatności kartą na kwotę 1000 zł oraz wykonamy min. 3 przelewy za pomocą aplikacji Gomobile to otrzymamy premię 30 zł za ten miesiąc.

Uwaga! Wszelkie transakcje ułatwiające obrót kartą nie będą brane pod uwagę. W tym przypadku chodzi o doładowania portfeli internetowych, przekazy pieniężne itp. Zwykłe płatności w sklepach lub internecie zostaną zaliczone do obrotu. 

Wypłata premii

Pieniądze będą trafiały na nasze konto stopniowo:

  • Pierwszą nagrodę 50 zł otrzymamy do 30 kwietnia 2019. Uprzednio będziemy musieli uzupełnić dane na stronie promocji, instrukcje otrzymamy mailem do 17 kwietnia
  • Druga nagroda (max. 90 zł) za spełnienie warunków od kwietnia do czerwca zostanie wypłacona do 31 lipca 2019
  • Trzecia nagroda (max. 90 zł) za kolejne 3 miesiące zostanie wypłacona do 31 października 2019
  • Ostatnia nagroda (max. 90 zł) trafi na konto do 31 stycznia 2020

Analiza konta optymalnego od BGŻ BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat, co więcej karta debetowa również jest darmowa. Możemy korzystać z bankomatów własnych banku oraz Planeta Cash bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 28.02.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *