200zł+50 zł w promocji Credit Agricole Konto dla Ciebie

2

Nawet 250 zł premii za konto od Credit Agricole

Wystartowała ciekawa oferta od Credit Agricole; do wyboru mamy 3 rożne promocje konta osobistego. Możemy wybrać jeden z trzech bonusów na start: 200 zł za przeniesienie ROR, 200 zł zwrotu za opłacenie rachunków lub 200 zł za płatności kartą i usługę CA Saver. Powyższe promocje możemy połączyć z programem poleceń, gdzie osoba polecana i polecająca może zyskać 50 zł.

Dla kogo promocja 200 zł za konto

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów banku, którzy spełniają 2 poniższe warunki:

 • nie korzystali w przeszłości z promocji Credit Agricole, w której bonus przyznawany był za przeniesienie konta
 • nie posiadali żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018

Jeśli chcemy skorzystać z oferty wystarczy do 30.06.2020 złożyć wniosek o promocyjne konto dla Ciebie na dedykowanej stronie Banku. Podczas zawierania umowy musimy wybrać jedną z trzech promocji na start:

 • 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole
 • lub 200 zł za opłacanie rachunków
 • lub 200 zł za płatności kartą i usługę CA Saver

Każdą z opcji opisaliśmy w naszym artykule poniżej. Dodatkowo możemy skorzystać z programu poleceń.

200 zł za przeniesienie rachunku do Credit Agricole

W przypadku wybrania tej oferty, powinniśmy upoważnić Credit Agricole do przeniesienia naszego konta z innego banku. W praktyce wystarczy wskazać dane rachunku do zamknięcia, może to być świetna okazja do zrezygnowania z niechcianego ROR. To bank w naszym imieniu dokona wszelkich formalności- ten krok najlepiej wykonać już podczas wnioskowania o konto dla Ciebie. Dodatkowym wymogiem jest „przeniesienie wynagrodzenia”; w tym przypadku musimy wskazać dane naszego pracodawcy i znowu bank za nas dopełni formalności.

Ostatni warunek to zapewnienie wpływu na konto w 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w maju, pierwsze zasilenie konta musi być dokonane w czerwcu oraz w 2 kolejnych miesiącach. W tym przypadku możemy zyskać 100 zł albo 200 zł, w zależności od kwoty wpływu.

 • nagrodę 200 zł otrzymamy za zapewnienie trzech wpływów po 3 000 zł/m-c.
 • lub 100 zł otrzymamy w przypadku zapewniania trzech wpływów po 1 000 zł/m-c.

Czym dla banku jest ten wpływ: „suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank(Credit Agricole) lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika”

Jednym słowem musimy złożyć dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia, ale wpływ na konto nie musi pochodzić od naszego pracodawcy. Co ciekawe, trzech tysięcy złotych nie musimy realizować w jednym przelewie. Możemy wykonać kilka mniejszych transakcji, których suma przekroczy 3 000 zł. Teoretycznie zrealizowanie wpłaty gotówkowej w oddziale lub przelew od kogoś z rodziny powinien zadziałać. Zaraz po zaksięgowaniu pieniądze możemy przelać z powrotem.

200 zł zwrotu za rachunki

W przypadku tej oferty możemy otrzymać do 5 % zwrotu wartości transakcji kartą. Maksymalna kwota premii to 200 zł w okresie 12 miesięcy, przy czym maksymalny miesięczny zwrot to 16,67 zł.

Haczyk? Wykluczone są płatności u bukmachera, w kasynach, doładowania portfeli internetowych (Revolut, Paypal itp). Zwykłe płatności w sklepach czy internecie powinny zdać egzamin.

Dodatkowym warunkiem jest wpływ na konto min. 1000 zł w miesiącu poprzedzającym oraz wykonanie min. 3 transakcji premiowanych. Oczywiście definicja wpływu jest taka sama jak w przypadku poprzedniej wersji promocji, czyli liczą się wpłaty gotówkowe lub wpływ od innego nadawcy (z innego banku, niż CA).

200 zł bonusu do CAsaver’a

To chyba najłatwiejsza opcja na zyskanie 200 zł, ale jednocześnie najdłuższa. Credit Agricole zwróci nam 50% wartości transakcji w ramach usługi CAsaver, maksymalnie 16,67 zł/m-c przez 12 miesięcy (w sumie 200 zł). W tym przypadku wystarczy włączyć usługę i płacić kartą.

CAsaver pomaga użytkownikowi oszczędzać pieniądze, poprzez odkładanie pewnej kwoty przy okazji dokonywania płatności. Polega to na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot (maksymalnie do wielokrotności 10 zł). Przykładowo dokonując płatności na 15 zł, z naszego rachunku zostanie pobrane 20 zł, z czego 5 zł trafi na konto CAsaver. Dodatkowo bank dołoży 50%, czyli 2,5 zł. Kalkulacja ta została wykonana przy założeniu maksymalnych zaokrągleń. Powyższa usługa ma motywować klienta do regularnego oszczędzania. Do wyboru mamy zaokrąglanie do 0,50 zł, 1 zł, 5 zł lub 10 zł.  Wybranie zaokrągleń do 10 zł pozwoli na najszybsze uzyskanie maksymalnej premii w danym miesiącu.

Dodatkowym warunkiem jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł i wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 200 zł. Jednocześnie korzystając z tego bonusu nie możesz wyłączyć usługi CAsaver lub zmienić rachunku powiązanego. Jeśli to zrobisz stracisz możliwość dalszego udziału w promocji. Wypłata premii następuje na koniec każdego miesiąca.

50 zł z programu Poleceń

Program dostępny do 31.03.2021; aby otrzymać 50 zł należy podać kod osoby polecającej podczas wnioskowania o konto. Kod najlepiej uzyskać od znajomego. Jeśli nie masz takiej opcji możesz skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: 3793391.

Z programu mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole w okresie ostatnich 365 dni. Podczas wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgody marketingowe: jest to warunek konieczny do wypłaty tej premii.

Premie otrzymamy, jeśli w kolejnych trzech miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy spełnimy jeden z poniższych warunków:

 • Płatności kartą na min. 300 zł/m-c
 • lub wpływ na konto min. 1000 zł/m-c

Do programu poleceń, jako osoba polecająca możemy dołączyć na tej stronie. Polecający za każde skuteczne polecenie otrzyma 50 zł (maksymalnie 500 zł za 10 skutecznych poleceń).

Konto osobiste Credit Agricole 

Jest to jedno z droższych kont w naszym rankingu, jego prowadzenie kosztuje 7 zł za konto i 9 zł za kartę. Opłaty nie zostaną pobrane w przypadku zapewnienia wpływu 1000 zł/m-c i wykonania 1 transakcji kartą/BLIKiem. Więcej informacji o rachunku znajdziesz w naszym rankingu lub na dedykowanej stronie CA.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
2 komentarzy on “200zł+50 zł w promocji Credit Agricole Konto dla Ciebie”
 1. Grzegorz57

  Polecam Credit Agricole „Program Poleceń IV” promocja trwa od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku, za konto „0 zł” i konto oszczędnościowe 3 % do 20 tys. zł na 3 miesiące kod 4837037 oraz Getin Bank Proste Zasady, promocja trwa od 01.03.2020 r. do 31.05.2020, za konto „0 zł” i konto oszczędnościowe 3,5 % do 10 tys. zł na 12 miesięcy kod SQJ785. Szczegóły na stronach banków.

  Odpowiedz
 2. Tomasz

  Gdyby ktoś chciał skorzystac moj kod polecajacego :4281766

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *