200 zł za założenie darmowego Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas

1

200 zł za założenie darmowego konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas

Kolejna edycja promocji darmowego konta Optymalnego, w której do zdobycia jest 200 zł za założenie rachunku oraz prostą aktywność. Pula nagród jest limitowa do 1 500 wniosków – po jej wyczerpaniu nie będzie możliwości założenia promocyjnego konta w BGŻ BNP Paribas. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu dlaczego banki wypłacają premie?

Dla Kogo Bonus 200 zł za konto Optymalne

Promocja dostępna tylko dla nowych klientów (osób nie posiadających rachunku w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy). Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy, że do 31.01.2019 zarejestrujemy się na stronie promocji i złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową

Jak otrzymać bonus 200 zł ?

Nagroda zastała podzielona na 2 części, premie dostaniemy za następujące czynności:

  • 100 zł za aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do 28.02.2018r, wykonanie 1 przelewu środków przez bankowość internetową lub aplikację mobilną oraz realizacja transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w lutym 2018r.
  • Kolejne 100 zł otrzymamy za transakcje kartą na kwotę min. 300 zł oraz wpływ na konto min. 1000 zł w marcu oraz kwietniu (warunki należy spełnić w każdym z tych miesięcy).

Bank nie bierze pod uwagę transakcji bezgotówkowych ułatwiających obrót (zasileń wirtualnych portfeli, transakcji w aplikacjach do opłacania rachunków itp.). Pozostałe transakcje są akceptowane (zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych, płatności w restauracjach oraz za usługi itp.). W przypadku wpływu na konto 1000 zł wystarczy przelew z naszego konta w innym banku (nie może to być przelew z BGŻ BNP Paribas, BGŻOptima i Raiffeisen Polbank).

O przyznaniu 1 nagrody zostaniemy poinformowani do 15.03.2019, jednocześnie zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych do jej wypłaty (do dnia 23.03.2019). Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do 31.03.2019. O otrzymaniu 2 nagrody zostaniemy poinformowani do 17.05.2019, natomiast jej wypłata nastąpi do 31.05.2019. Do momentu otrzymania drugiej nagrody nie możemy zrezygnować z konta (jeżeli chcemy otrzymać premie). Zamkniecie konta jest darmowe.

Konto optymalne BGŻ BNP Paribas analiza rachunku

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat, co więcej karta debetowa również jest darmowa. Możemy korzystać z bankomatów własnych oraz Planeta Cash bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.01.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
1 komentarz on “200 zł za założenie darmowego Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas”
  1. Leming

    Korzystałem w połączeniu z promocją Millennium. Najprzyjemniejsza część to wpływ nagrody na konto. Samo konto jest ok, swego czasu mieli też konto oszczędnościowe na 2,7 %.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *