200 zł za założenie darmowego konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas

0

200 zł za założenie konta Optymalnego

Bardzo ciekawa odsłona promocji konta optymalnego od BGŻ BNP Paribas. Za założenie rachunku i wykonanie kliku przelewów otrzymamy 200 zł. Tylko 1 500 promocyjnych wniosków, wiec należy się spieszyć.

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy). Jeśli spełniamy ten warunek, wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody). Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o konto Optymalne wraz z kartą na stronie banku z wygenerowanego dla nas linku. Podpisać umowę możemy jedynie poprzez kuriera, niestety nie ma możliwości podpisania dokumentów w oddziale. Wnioskowanie o promocyjne konto możliwe jest jedynie online!

Czas na rejestracje w promocji mamy do 13.03.2019, podpisać umowę musimy do 26.03.2019. Należy pamiętać o limicie 1 500 wniosków, po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Jak odebrać 200 zł za konto Optymalne

’Premia 200 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 3 części:

  • 50 zł otrzymamy za podpisanie umowy i aktywacje aplikacji mobilnej do 31.03.2019
  • kolejne 50 zł otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz dokonanie 5 przelewów środków (przez bankowość internetowa lub aplikacje mobilną). Warunek należy spełnić w kwietniu 2019.
  • Ostatnie 100 zł otrzymamy spełnienie tych samych warunków w maju 2019.

Jako wpływ wystarczy przelew z naszego konta w innym banku, natomiast przelewy możemy zrealizować na dowolne kwoty. Jednocześnie wyrobienie karty debetowej, jest niezbędnym warunkiem promocji. O zdobyciu pierwszej nagrody organizator poinformuje nas mailowo do 19.04, zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych do 25.04. Wypłata 1 narody nastąpi do 30.04, drugiej do 31.05, natomiast trzeciej do 30.06.

Pozostałe promocje BGŻ BNP Paribas

Powyższa promocje możemy połączyć z bonusem 400 zł za przetestowanie karty kredytowej. Warto się spieszyć, ponieważ wszystkie oferty są mocno limitowane.

Jeśli zamiast gotówki wolimy karnet na siłownie, to cały czas możemy skorzystać z promocji konta optymalnego z 6 miesięcznym karnetem ok system.

Analiza konta optymalnego od BGŻ BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat, co więcej karta debetowa również jest darmowa. Możemy korzystać z bankomatów własnych oraz Planeta Cash bez prowizji. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 13.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *