200 zł premii za konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

0

200 zł za założenie i aktywność na rachunku

Ciekawa promocja nowego Konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas. Nowy Klient otrzyma od banku 200 zł za założenie rachunku oraz aktywność (2 przelewy oraz kilka transakcji kartą). Wystarczą 2 miesiące aktywności, aby odebrać cały bonus. Przypominamy, iż cały czas dostępna jest promocja karty kredytowej od BNP, gdzie do zyskania jest 400 zł do Morele.net.

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy). Jeśli spełniamy ten warunek, wystarczy do 17.05.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie zgody). Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą na stronie banku z wygenerowanego dla nas linku. Podpisać umowę możemy jedynie poprzez kuriera, niestety nie ma możliwości podpisania dokumentów w oddziale. Wnioskować o konto możemy jedynie online, nie ma możliwości założenia konta w oddziale!

Czas na rejestracje w promocji mamy do 17.05.2019, natomiast samą umowę musimy podpisać do 31.05.2019. Należy pamiętać o limicie 1 500 wniosków, po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Jak odebrać 200 zł za konto Otwarte na Ciebie

Bank podzielił Nagrodę na 2 części, po 100 zł możemy otrzymać za spełnienie tych samych warunków w czerwcu oraz lipcu 2019 (za każdy z tych miesięcy po 100 zł)

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min 300 zł
  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł w danym miesiącu
  • powyższe warunku należy spełnić zarówno w czerwcu jak i lipcu (za każdy z miesięcy 100 zł premii)

Jako wpływ wystarczy przelew z naszego konta w innym banku (wpłaty gotówkowe oraz przelewy pomiędzy naszymi rachunkami w BNP Paribas są wykluczone). Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe to możemy płacić kartą stacjonarnie jak i w internecie. Wykluczone są jedynie transakcje „ułatwiające” obrót kartą np. doładowania portfeli internetowych.

O zdobyciu pierwszej i drugiej nagrody organizator poinformuje nas mailowo do 22.07, po otrzymaniu wiadomości musimy uzupełnić dane do 26.07 (instrukcje otrzymamy mailowo). Wypłata 1  narody nastąpi do 31.07, natomiast drugiej do 31.08.2019.

Pozostałe promocje Banku

Powyższa promocje możemy połączyć z bonusem 400 zł za przetestowanie karty kredytowej. Warto się spieszyć, ponieważ wszystkie oferty są mocno limitowane.

Analiza konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na dziś” jest darmowa po wykonaniu min. 1 transakcji w danym miesiącu. Dodatkowo osoby młode do 26 roku życia nie zapłacą nic za prowadzenie plastiku, nie zależnie od aktywności. Możemy korzystać z bankomatów własnych oraz Planeta Cash bez prowizji. Pozostałe bankomaty kosztują 5 zł, chyba że mamy poniżej 26 lat, wtedy wszystkie krajowe bankomaty mamy za darmo. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 17.05.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *