20 zł do wykorzystania na Allegro od Santander Bank

0

Premia 20 zł Allegro

Ruszyła promocja dla aktualnych klientów Santander Bank, dawnego BZW BK. Wystarczy wykonać 2 transakcje mobilne i premia 20 zł może być nasza. Warunki są bajecznie proste, ale promocja mocno limitowana (tylko 1 500 osób może odebrać nagrody).

Jak skorzystać z oferty

Wystarczy być aktywnym klientem Santander Bank, mieć dostęp do bankowości internetowej oraz posiadać porozumienie o Elektroniczny Kanał Kontaktu (chodzi o otrzymywanie e-wyciągów). Dodatkowym warunkiem są zgody marketingowe (kontakt telefoniczny oraz elektroniczny). Jeśli spełniamy powyższe warunki wystarczy zarejestrować się na stronie promocji do 31.03.2019. Kolejnym krokiem jest wykonanie minimum jednej z poniższych transakcji przy użyciu aplikacji mobilnej.  Warunek należy spełnić w marcu oraz kwietniu (po jednej  operacji w każdym z tych miesięcy):

  • Przelew na rachunek obcy
  • Przelew na telefon,
  • Wypłata BLIK,
  • Zakupy mobilne,
  • Przelew mobilny,
  • Doładowanie GSM,
  • Płatność BLIK

Co najlepsze nie musimy się wcale spieszyć, ponieważ zgodnie z regulaminem „Nagrodę otrzyma pierwszych 1500 uczestników Promocji…..  decydujący będzie moment zalogowania do usług aplikacji Santander mobile w kwietniu.„.


Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie nagrody, powinniśmy kilka sekund po północy w dniu  1.04.2019 zalogować się do aplikacji mobilnej banku (polecam ustawienie alarmu w telefonie).
Nagroda (20 zł do wykorzystania na Allegro) zostanie do nas wysłana do 15.06.2019 na e-mail.

Konto Santander plus 280 zł

Jeśli nie masz jeszcze konto w Santander Bank,  obecnie dostępny jest mix promocji (program poleceń oraz bonus za wpływ wynagrodzenia). Jednocześnie to bardzo dobra okazja na polecenie konta znajomym (polecany zyska 80 zł, polecający 100 zł). O szczegółach pisaliśmy na naszej stronie.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji 200 zł za wpływ wynagrodzenia

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *