2 x 20 zł za płatności Apple Pay w ING Bank Śląski

0

Apple Pay w ING

W ostatnich dniach ING wprowadził możliwość dokonywania płatności za pośrednictwem Apple Pay. Teraz wystartowała promocja dla obecnych klientów, gdzie za proste aktywności możemy zyskać do 2×20 zł. Jest jeden haczyk, promocja dostępna tylko dla wybranych klientów, którzy otrzymają zaproszenie w bankowości internetowej. Jeżeli znaleźliśmy się w gronie wybranych, wystarczy spełnić proste warunki w celu odebrania bonusu.

20 zł za dodanie karty Apple Pay w ING

Jeżeli dostaliśmy zaproszenie do promocji „Dodaj kartę do Apple Pay” w systemie bankowości internetowej, to mamy czas do 31.03.2019 na zapisanie się do oferty. Po zapisaniu się wystarczy w ciągu 14 dni dodać kartę Visa do usługi Apple Pay. Bank wypłaci 20 zł do 20 lutego lub marca, jeżeli warunek spełnimy od 10 lutego lub marca. W przypadku spełnienia warunków do 14 kwietnia nagroda trafi na nasze konto do 25 kwietnia.

Druga promocja Apple Pay

W drugiej ofercie jedyną różnica są warunki jakie musimy spełnić, aby otrzymać 20 zł premii. W tym przypadku bank wypłaci bonus za dokonanie 2 płatności na min. 5 zł przy użyciu Apple Pay. Powyższa oferta, również dostępna tylko dla zaproszonych klientów.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *