Santander Bank Konto Jakie Chcę 200 zł za wpływ wynagrodzenia plus 80 zł z programu poleceń

4

Kumulacja Promocji Santander Bank, ponad 280 zł dla nowych klientów

W promocji Santander Bank możemy zyskać 200 zł za wpływ wynagrodzenia oraz 80 zł w ramach programu poleceń. Dodatkowym bonusem jest zwrot 1% z opłacanych przelewem rachunków, w sumie możemy otrzymać do 300 zł rocznie. Razem nowy klient może zyskać lekko ponad 350 zł. Konto Jakie Chcę to nie tylko bonusy pieniężne, ale też wszechstronny i nowoczesny rachunek osobisty.

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku? Z kontem Jakie Chce zyskujemy nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe! Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany. Darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.

Kto może skorzystać z promocji Santander’a

W przypadku programu poleceń należy być nowym klientem (nie posiadać żadnego konta w Santander/BZWBK od 1.03.2018). W przypadku promocji z wynagrodzeniem okres ten jest krótszy (od 1.04.2018).

Program poleceń 80 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę.

W przypadku tego bonusu, jeżeli spełniamy powyższy warunek, do dnia 30.04.2019r musimy zawnioskować o „Konto jakie Chcę” wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem w trakcje składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Dodatkowo musimy zgodzić się na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecającej.

Co musimy zrobić aby otrzymać bonus:

 • Podczas składania wniosku wpisać w odpowiednim miejscu kod osoby polecającej
 • Po założeniu konta, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander’a
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę wykonać płatności kartą lub BLIK na min. 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu tych warunków.

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeśli mamy aktywne konto w Santander Bank, możemy je polecać innym! Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki „Oferta banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 80 zł w formie zasilenia naszego rachunku. Konto możemy polecić dowolną ilość razy, jedyny taki program poleceń na rynku!

200 zł za wpływ wynagrodzenia (2 Edycja)

Jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, pierwszym krokiem jest zawnioskowanie o Konto Jakie Chcę wraz Kartą. W kolejnym etapie musimy złożyć dyspozycje przekazywania wynagrodzenia, wniosek możemy złożyć na infolinii lub przez bankowość internetową banku Santander.  Oba kroki musimy wykonać przed 30.04.2019r.

Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia po 50 zł miesięcznie. Cały bonus to 200 zł wypłacany przez 4 kolejne miesiące. Przy czym pierwsze 50 zł jest wypłacane za założenie konta oraz złożenie dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia. Kolejne 3 premie bank wypłaci za wpływ środków w 3 kolejnych miesiącach.

Należy pamiętać o wyrażeniu zgody na komunikacje marketingową ze strony banku, która jest konieczna do wzięcia udziału w promocji.

W tym przypadku przelew z naszego konta w innym banku nie będzie brany pod uwagę. Do momentu wypłaty bonusu zarówno konto jak i karta muszą pozostać aktywne. 

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Jest to kolejny plus posiadania Konta Jakie Chce. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizje, bank zwróci nam 1 % kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Promocja bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi.

Czy warto skorzystać z tej promocji

Oferta jest bardzo dobra, ponieważ w sumie do zyskania mamy nawet 580 zł (w przypadku wysokich rachunków). Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus. Dodatkowo możemy zyskać 2,7 % na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie dostępne jest do 29.06.2019.

Konto Jakie Chcę od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chce jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Dokładna analiza konta rachunku dostępna w naszym rankingu kont osobistych 2019.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji 200 zł za wpływ wynagrodzenia
Regulamin programu poleceń
Tabela opłat i prowizji
Warunki prowadzenia Konta Jakie Chce

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.04.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
4 komentarzy on “Santander Bank Konto Jakie Chcę 200 zł za wpływ wynagrodzenia plus 80 zł z programu poleceń”
 1. Jamal

  Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 1012834870
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu 🙂

  Odpowiedz
 2. Kacper

  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. Malgorzata

  Czy ja dobrze zrozumialam ze to bank placi te 200 zl czy to ja wplacam

  Odpowiedz
  1. finhack

   200 zł (4×50 zł) to premia od banku dla nowych klientów, którzy założą rachunek i zapewnią wpływ pensji (wynagrodzenia). Należy być nowym klientem, założyć konto oraz zgłosić się do promocji na infolinii.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *