Rewolucyjne darmowe Konto Citibanku z bonusem 450zł

0
450 zł
na start

450 zł za założenie Konta Rewolucyjnego w Citibanku!

Wystarczy odrobina wysiłku, aby odebrać 450 zł w gotówce od Citi Handlowy. Bank wypłaci bonusy- 450 zł za otwarcie rachunku i proste aktywności: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Warto nadmienić, że w przypadku tej oferty zakładamy prawdziwie darmowy rachunek:

  • 0zł za prowadzenie konta z kartą wielowalutową
  • darmowe 3 pierwsze przelewy Expres Elixir w miesiącu
  • 0zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citi (bankomaty Citi zawsze darmowe)

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci -osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego Citibanku od 01.01.2021. Jeżeli posiadaliśmy konto w Citibank przed tą datą i zostało ono zamknięte, można brać udział w tej ofercie. Posiadanie innych produktów Citi Banku takich jak karta kredytowa nie wyklucza nas z tej promocji.

Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 07.11.2022 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. Powinniśmy złożyć wniosek o konto wraz z kartą z linku na naszej stronie. Konto w promocji możemy założyć w pełni zdalnie, przy użyciu biometrii. Instrukcja jak to zrobić dostępna jest na stronie Citibanku.

Łatwy bonus 450 zł za darmowy rachunek

Premia 450 zł została podzielona na 4 części:

krok 1

Pierwsze 50 zł otrzymamy za sam fakt założenia rachunku i wyrażenia zgód marketingowych (przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych)

Premia za krok: 50 zł
krok 2

150 zł otrzymamy jeżeli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta wykonamy min 3 transakcje BLIK na łączna kwotę min. 300 zł. Co ciekawe do tych transakcji zaliczają się zarówno płatności w sklepach jak i przelewy typu BLIK.

Zakładając konto w październiku warunki spełniamy w listopadzie 2022.

Premia za krok: 150 zł
krok 3

kolejne 150 zł otrzymamy jeżeli do końca drugiego miesiąca(w naszym przykładnie grudzien) po otwarciu konta zapewnimy wpływ min. 2000 zł z tytułu “wynagrodzenia”. Zgodnie z regulaminem jako wynagrodzenie bank rozumie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia za prace, stypendium, z tytułu renty lub świadczenia 500+. Alternatywnie możemy dokonać wymiany walutowej w kantorze Citibanku na kwotę min. 2000 zł. Przykładowo jeśli konto założyliśmy w październiku, warunki spełniamy w grudniu 2022.

Premia za krok: 150 zł
krok 4

Ostatnie 100 zł otrzymamy za spełnienie wszystkich warunków powyżej.

Premia za krok: 100 zł

Nagrody będą wypłacane w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Karta kredytowa z bonusem 600 zł

Powyższą promocje możemy połączyć z premią za otwarcie karty kredytowej. Za założenie i przetestowanie produktu możemy otrzymać 600 zł do wydania na allegro. Czas na rejestracje upływa 30.11.2022 roku. Natomiast sam bonus zostanie wypłacony za założenie produktu oraz comiesięczną aktywność (płatności na min. 300 zł/m-c przez 7 m-c)

5,5% na koncie oszczędnościowym

W pakiecie z rachunkiem osobistym, możemy otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 5,5% do kwoty 20 000 zł. Co ciekawe bank oferuje takie samo oprocentowanie dla lokat, jednak ich założenie możliwe jest jedynie w oddziale. Dla części klientów może to być trudne, ponieważ Citibank posiada tylko 22 placówki na terenie kraju.

Jedno z 2 najlepszych kont dla podróżników

Przeglądając ofertę banku możemy zauważyć bardzo ciekawą i do tego darmową usługę Citi Global Wallet. Prawdopodobnie jest to najkorzystniejsza oferta wymiany walut wśród banków i kantorów internetowych. Kurs momentami praktycznie tak dobre jak w przypadku bardzo popularnego Revoluta. Oferta pozwala na płacenie w wybranej walucie bez ponoszenia kosztów przewalutowania. Aby skorzystać musimy jedynie założyć sub konta w wybranych walutach i doładować je odpowiednią ilością pieniędzy. Najłatwiej waluty kupić w kantorze Citibanku, który oferuje fenomenalne kursy (Alior Kantor, Walutomat, Cinkciarz itp. wymiękają). Jak wyglądają spready w kantorze Citka? Nawet 0,3 grosza dla pary walutowej EUR/PLN. Dla porównania Revolut oferuje 0,15-0,2 grosza, a Kantor Alior banku 2 gr. Aktualna tabela kursów na dedykowanej stronie banku. Konto obok rachunku PEKAO rekomendujemy wszystkim podróżnikom.

Warto wiedzieć! Na pewnych usługach bank musi zarabiać. Co prawda za przelew SEPA w EURO zgodnie z TOiP nic nie zapłacimy, to transfer innych walut obcych to koszt 0,25% min. 10 zł max. 100 zł.

Konto Rewolucyjne Citibank

Nowe Rewolucyjne konto Citibank – bez spełniania dodatkowych warunków otrzymujemy prawdziwie darmowy rachunek:

  • 0zł za prowadzenie konta i kartę wielowalutową
  • 0zł za pierwsze 3 przelewy Expres Elixir w miesiącu
  • 0zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citi ( bankomaty Citi zawsze darmowe)

Regulamin promocji 450 zł Citibank
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Ukończył studia w Szkole Głownej Handlowej. Zawodowo związany z branżą farmaceutyczną od strony finansowej. Pasjonat rynków finansowych, giełdy i inwestycji. Z sukcesami pomnaża prywatne środki na Warszawskim Parkiecie. W Finhack'u dba o aspekt merytoryczny artykułów finansowych i pomaga planować przyszłe treści dla naszych czytelników.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 07.11.2022r.
Co możesz zyskać:
450 zl premii za konto, 5,5% na koncie oszczędnościowym oraz 600 zł za kartę kredytową.
Dla kogo:
nowi klienci (brak konta od 01.01.2021)
Jak trudno uzyskać premię?
Promocje oceniamy jak łatwą/średnią. Celem odebrania tytułowego bonusu, wystarczy założyć konto osobiste i wykonać kilka aktywności, większość z nich nie jest wymagająca.
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *