fbpx

Rewolucyjne darmowe Konto Citibanku z bonusem 150zł

150 zł i 10 paczek inpost za założenie Konta Rewolucyjnego w Citibanku!

Wystarczy odrobina wysiłku, aby odebrać 150 zł w gotówce od Citi Handlowy. Bank wypłaci bonusy- 3x50zł za otwarcie rachunku i proste aktywności: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. Warto nadmienić, że w przypadku tej oferty zakładamy prawdziwie darmowy rachunek:

 • 0zł za prowadzenie konta z kartą wielowalutową
 • darmowe 3 pierwsze przelewy Expres Elixir w miesiącu
 • 0zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citi ( bankomaty Citi zawsze darmowe)

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci -osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego Citibanku od 01.01.2020. Jeżeli posiadaliśmy konto w Citibank przed tą datą i zostało ono zamknięte, można brać udział w tej promocji. Posiadanie innych produktów Citi Banku takich jak karta kredytowa nie wyklucza nas z tej promocji.

Uwaga! Pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 5000!

Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 20.03.2021 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. Powinniśmy złożyć wniosek o konto wraz z kartą z linku na naszej stronie. Konto w promocji możemy załozyć w pełni zdalnie, przy użyciu biometrii. Instrucja jak to zrobić dostępna jest na stronie Citibanku.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Łatwy bonus 150 zł za darmowy rachunek

Premia 150 zł została podzielona na 3 części:

 • Pierwsze 50 zł otrzymamy jeżeli do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta zapewnimy wpływ min. 2000 zł z tytułu “wynagrodzenia”. Zgodnie z regulaminem jako wynagrodzenie bank rozumie wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia za prace, stypendium, z tytułu renty lub świadczenia 500+.
 • kolejne 50 zł otrzymamy jeżeli do końca drugiego miesiąca po założeniu konta zalogujemy się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile i otrzymamy wpływ min. 100zł z rachunku w innym banku. Na przykład: jeżeli umowę podpiszemy we marcu, warunek musimy spełnić do końca maju.
 • Ostatnie 50 zł otrzymamy jeżeli do końca trzeciego miesiąca po otwarciu konta dokonamy płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na kwotę łączną min. 100zł.W naszym przykładzie na spełnienie tego warunku mamy czas do końca kwietnia.

Nagrody będą wypłacane w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Dodatkowy bonus 300 zł za kartę kredytową

Korzystając z promocji karty kredytowej Citibanku mamy możliwość zwiększyć bonus o kolejne 300 zł. Kartę założymy na stronie dedykowanej stronie banku.

Nr 1 wśród kont dla podróżników

Przeglądając ofertę banku możemy zauważyć bardzo ciekawą i do tego darmową usługę Citi Global Wallet. Prawdopodobnie jest to najkorzystniejsza oferta wymiany walut wśród banków i kantorów internetowych. Kurs praktycznie tak dobre jak w przypadku bardzo popularnego Revoluta. Chapeau bas dla CitiBanku za tą usługę. Oferta pozwala na płacenie w wybranej walucie bez ponoszenia kosztów przewalutowania. Aby skorzystać musimy jedynie założyć sub konta w wybranych walutach i doładować je odpowiednią ilością pieniędzy. Najłatwiej waluty kupić w kantorze Citibanku, który oferuje fenomenalne kursy (Alior Kantor, Walutomat, Cinkciarz itp. wymiękają). Jak wyglądają spready w kantorze Citka? Nawet 0,3 grosza dla pary walutowej EUR/PLN. Dla porównania Revolut oferuje 0,15-0,2 grosza, a Kantor Alior banku 2 gr. Aktualna tabela kursów na dedykowanej stronie banku. Konto obok rachunku PEKAO rekomendujemy wszystkim podróżnikom.

Warto wiedzieć! Na pewnych usługach bank musi zarabiać. Co prawda za przelew SEPA w EURO zgodnie z TOiP nic nie zapłacimy, to transfer innych walut obcych to koszt 0,25% min. 10 zł max. 100 zł. Nie powinniśmy trzymać większych ilości EURO na rachunku oszczędnościowym, gdy średnie saldo w danym miesiącu w tej walucie wyniesie powyżej 10 000 jednostek to bank naliczy prowizję 18 zł (dla większych kwot będzie to odpowiednio więcej – przy 100 000 Euro opłata wyniesie 180 zł).

Konto Rewolucyjne Citibank

Nowe Rewolucyjne konto Citibank – bez spełniania dodatkowych warunków otrzymujemy prawdziwie darmowy rachunek:

 • 0zł za prowadzenie konta i kartę wielowalutową
 • 0zł za pierwsze 3 przelewy Expres Elixir w miesiącu
 • 0zł za pierwsze 4 wypłaty z bankomatów innych niż Citi ( bankomaty Citi zawsze darmowe)

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0