Rekordowa premia za założenie konta osobistego w Alior Banku

0

Nawet 350 zł na Start za Konto Jakże Osobiste!

Świetna okazja na założenie konta osobistego w Alior Bank.W aktualnej kumulacji ofert możemy zyskać 100 zł za założenie rachunku z kartą, 200 zł za aktywne korzystanie, 50 zł w punktach programu bezcenne chwile. Do tego wszystkiego możemy skorzystać z konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% oraz otrzymać 1 % w formie moneyback. Na ten moment to naprawdę solidna oferta tego banku.

Jak skorzystać z oferty

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby nie posiadające konta osobiste (w tym konta walutowego) w ciągu ostatnich 2 lat. Posiadanie konta konta oszczędnościowego, firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej. Jednocześnie jeśli w okresie 1.12.2019 a 31.05.2020 złożyliśmy wniosek o Konto Jakże Osobiste to nie możemy skorzystać z promocji.

Jeśli kwalifikujemy się do oferty, wystarczy do 31.07.2020 złożyć wniosek o konto wraz z kartą na dedykowanej stronie banku. Następnie na podpisanie umowy mamy 30 dni. Cały proces odbywa się zdalnie poprzez przelew weryfikacyjny, wideorozmowe czy kuriera.

300 zł premii na konto i aktywność

Premia została podzielona na kilka części. Pierwsze 100 zł otrzymamy za sam fakt podpisania umowy, kolejne 200 zł zostanie wypłacone na raty:

Alior Bank wypłaci po 25 zł przez kolejnych 8 miesięcy kalendarzowych, pod warunkiem aktywnego korzystania z rachunku. Poniższe warunki należy spełnić w każdym z kolejnych miesiecy:

  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł/m-c
  • Wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą w danym miesiącu
  • zalogować się do aplikacji przynajmniej 1 w miesiącu

Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić powyższe warunki, jest ten następujący po miesiącu przystąpienia do promocji. Przykładowo zakładamy konto w czerwcu 2020 i warunki zaczynamy spełniać od lipca 2020.

Jako przelew wystarczy przelać pieniądze z naszego rachunku w innym banku. W przypadku transakcji bank wyklucza wszystkie „ułatwiacze”. Zwykłe płatności karta w internecie czy sklepach będą ok. Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Warunkiem wypłaty bonusu jest posiadanie rachunku wraz z kartą.

Dodatkowe premie za posiadanie rachunku

Konto jakże osobiste w Alior Banku oferuje dodatkowy pakiet korzyści. Do wyboru mamy m.in 1% cashback z transakcji, 3% na koncie oszczędnościowym i wiele więcej. Wiecej o premiach wynikających z posiadania rachunku przeczytacie na dedykowanej stronie.

Dodatkowe 50 zł w programie Mastercard Priceless Specials

Oprócz premii na start możemy otrzymać 3400 punktów o wartości 50 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy zarejestrować naszą kartę w domenie bankowości elektronicznej lub na dedykowanej stronie Mastercard. Następnie powinniśmy wykonać 5 transakcji kartą w ciągu 30 dni. Punkty zostaną naliczone w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków. Promocja dostępna do 30.07.2020 lub do wyczerpania puli promocyjnych rejestracji.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Koszt prowadzenia rachunku to 10 zł/m-c. Warunkiem zwalniającym z tej opłaty jest otrzymanie wpływów min. 1500 zł w danym miesiącu. Wystarczy wykonać przelew z naszego rachunku w innym banku i unikniemy opłaty. Z opłaty za prowadzenie konta zwolnione są wszystkie osoby poniżej 26 roku życia.  Koszt prowadzenia karty to 5 zł, warunkiem zwalniającym jest wykonanie transakcji na kwotę min. 300 zł/m-c.

Podsumowując, konto jest darmowe pod warunkiem otrzymania wpływów min. 1500 zł/m-c i przeprowadzania transakcji na min. 300 zł/m-c. Więcej o rachunku przeczytacie na dedykowanej stronie.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *