Premia za założenie karty Citi Simplicity od Citibanku

0

Promocja Citi Simplicity 300 zł w bonu do Biedroki

Po długiej przerwie Citibank wraca z promocją swoich kredytówek. Tym razem „tylko” 300 zł za założenie karty i wydanie 1000 zł. Niestety oprócz niższego bonusu za założenie karty czeka na nas kilka pułapek, które opisujemy w dalszej części wpisu. Prawdopodobnie niższy bonus na start wiąże się z obniżką stóp procentowych, które bardzo mocno uderzyły w sektor bankowy i dochodowość m.in kart kredytowych. W związku z tym o dawnych bonusach możemy w najbliższym czasie pomarzyć.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja tylko dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty Citi Banku po 01.01.2019 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku.

Premia do karty kredytowej

W obecnej odsłonie możemy otrzymać 300 zł w formie karty prezentowej do sklepów Biedronka. Kartę otrzymamy w formie e-kodu i jest ona wielokrotnego użytku.  Czas na skorzystanie z promocji mamy do 31.12.2020. Poniżej dodajemy linki do wybranej oferty:

Podpisz umowę i spełnij następujące warunki

Bank wypłaci nam premie po spełnieniu następujących warunków

  • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz do bankowości mobilnej
  • W ciągu pierwszych 3 miesięcy dokonaj transakcji karta na min. 1000 zł. Czym szybciej spełnisz ten warunek tym szybciej otrzymasz premię

Warto podkreślić, że bank nie uznaje transakcji, które ułatwiają obrót (zasilenia portfeli internetowych, przekazów pieniężnych itp.).

Nagrody zasili rachunek naszej karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki. Zgodnie z regulaminem nasza karta musi pozostać aktywna do momentu wypłaty premii. Później możemy zrezygnować z jej prowadzenia.

Gdzie jest Haczyk?!

Skoro to taka dobra promocja to gdzie jest haczyk? Przed założeniem produktu zachęcamy do przeczytania naszego poradnika na temat kart kredytowych. Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre prowizje na karcie kredytowej. Zalecamy unikania następujących działań:

  • Bank wprowadził opłatę za prowadzenie karty w wysokości 12 zł/m-c, warunkiem zwolnienia jest dokonanie obrotu kartą w wysokości min. 1000 zł/m-c. Dla uczestników promocji warunek zwolnienia z opłaty został obniżony w pierwszym roku do 300 zł/m-c.
  • Nie powinniśmy wypłacać gotówki w bankomacie (prowizja 5,8%)
  • Unikaj zasilania Revoluta za pomocą tej karty (prowizja 5,8%)
  • Nie powinniśmy wykonywać transakcji w obcych walutach (prowizja 8%)
  • Absolutnie nie należy wypłacać gotówki z bankomatów za granicą (prowizja 13,8% !) 

Prowadzenie oraz wydanie karty kredytowej Citi Simplicity jest darmowe! Musimy jednak pamiętać by nie włączać dodatkowych usług jak CitiPhone (usługa płatna).  Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Warto przeczytać nasz artykuł.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.12.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *