Premia 200+100 zł za konta w Millennium bank

0

Rekordowe 200+100 zł od Millennium Bank

Premie 200 zł otrzyma każda osoba, która spełni warunki promocji. Wystarczy założyć rachunek i spełnić prosty warunek aktywność. Konto 360 to nie tylko premia na start, w pakiecie otrzymujemy darmowe bankomaty i wpłatomaty, 2,7% na koncie oszczędnościowym dostępne praktycznie na czas nieokreślony oraz nowoczesną aplikację mobilną. Jest to kolejna edycja bardzo popularnej oferty, z której wielu naszych czytelników skorzystało i są bardzo zadowoleni. Dodatkowo w tej edycji możemy otrzymać 100 zł za założenie konta dziecku. Kto może skorzystać z promocji konta 360

Oferta dostępna tylko dla nowych klientów (osób nie posiadających żadnego produktu w Millennium Bank od 17.06.2019). Jednocześnie wykluczone są osoby, które kiedykolwiek korzystały promocji konta 360. Jeśli byleś kiedyś klientem Millennium bank, ale nie zakładałeś konta w ofercie promocyjnej to możesz wziąć udział w tej promocji. Oferta dostępna wyłącznie poprzez wniosek online, nie ma możliwości wnioskowania w oddziale. Podpisanie umowy odbywa się poprzez kuriera lub w oddziale po złożeniu wniosku online. W przypadku podpisywania umowy w oddziale, należy podpisać umowę z wniosku internetowego, ponieważ tylko te biorą udział w promocji.

W obecnej edycji obowiązuje limit 15 000 promocyjnych wniosków, po jego wyczerpaniu pojawi się stosowna informacja na stronie internetowej Millennium Bank.

Łatwe 200 zł za konto 360

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać to rejestracja wniosku o rachunek na dedykowanej stronie banku. Czas na to mamy do 31.07.2019, natomiast umowa musi zostać podpisana do 05.08.2019. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody marketingowe (przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące). Zgodnie z regulaminem oferta nie łączy się z programem „Lubie to Polecam”. 

Po założeniu konta już tylko 3 proste kroki dzielą nas od Premii 200 zł:

  • do 31.10.2019 aktywuj aplikacje mobilną banku Millennium
  • we wrześniu i październiku 2019 zapewnij wpływ 1 000 zł na konto oraz dokonaj 1 transakcji kartą/Blikiem. Wpływ na konto i transakcja kartą muszą być wykonane w każdym z tych miesięcy. W celu zapewnienia wpływu najłatwiej przelać 1000 zł z naszego konta w innym banku.

Wpływ na konto nie może być przelewem pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium bank, ani wpłatą gotówki w kasie banku/wpłatomacie. Przelew z naszego konta w innym banku spełnia warunki promocji, środki zaksięgowane na rachunku możemy od razu przelać z powrotem.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto do 30.11.2019. Do momentu jej wypłaty nie możemy zamknąć rachunku, ani wycofać zgód marketingowych.

Dodatkowy bonus 100 zł za konto dla dziecka

W obecnej promocji możemy zyskać dodatkowe 100 zł za założenie konta dziecku, wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

Po otwarciu naszego rachunku należy zawnioskować o konto 360 junior poprzez wniosek w Millenet (bankowość elektroniczna). Następnie powinniśmy złożyć wniosek o świadczenie 500+ poprzez bankowość internetową. Środki te powinny wpłynąć na nasze konto w Millennium bank. Czynności te należy wykonać przed 31.08.2019.

Warunkiem wypłaty bonusu jest wpływ co najmniej jednego świadczenia 500+, zasilenie konta naszego dziecka kwotą min. 100 zł. Dodatkowo jeśli dziecko ma powyżej 13 lat to powinno wykonać min. 1 transakcje kartą lub BLIKiem. Czas na wykonanie tych kroków mamy do 31.10.2019.

Powyższy bonus trafi na nasze konto do 31.11.2019, o ile nie zamkniemy żadnego z otwartych rachunków (do momentu wypłaty premii).

Co jeśli nie spodoba mi się konto 360

Taki scenariusz nie powinien mieć ogóle miejsca! Potwierdzają to liczne opinie pod poprzednimi edycjami, gdzie wielu czytelników informowało o bezproblemowym otrzymaniu bonusu.

Jednak w każdy momencie możemy za darmo zrezygnować z rachunku w Millennium. Co więcej można to zrobić bez wychodzenia z domu. Bank ten jest bardzo przyjazny klientom i wypowiedzenie rachunku możemy złożyć online (Logowanie do bankowości internetowej –>Konta(na pasku menu)–>zamykanie konta). Następnie postępujemy zgodnie z instrukcją na stronie. Dodatkowo rachunek można zamknąć przez kontakt z infolinią (801 331 331 lub 22 598 40 40). UWAGA! Aby otrzymać premie konto wraz z kartą musi pozostać aktywne do momentu wypłaty bonusu. Jak widać bank nie utrudnia klientom ewentualnej rezygnacji z rachunku, to kolejny dobry powód, żeby skorzystać z powyższej promocji.

Informacje o koncie 360 Millennium Bank

Dokładna analiza rachunku 360 dostępna tu oraz konta 360 student dostępna pod tym linkiem. Produktem wartym uwagi jest konto oszczędnościowe oferujące 2,7% w skali roku dla kwot do 100 000 zł. Warto przeczytać nasz poradnik, jak korzystać z promocyjnego oprocentowania przez nieograniczony czas.

Osoby poniżej 26 roku życia, aby konto było darmowe wystarczy, że dokonają jednej transakcji kartą miesięcznie.

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. Warunkiem zwalniającym z opłaty za prowadzenie ROR jest wpływ 1000 zł/m-c oraz 1 transakcja kartą miesięcznie. W przypadku nie spełnienia warunku zwalniającego, bank obciąży konto opłatą 7 zł/m-c za Kartę oraz 8 zł/m-c za prowadzenie rachunku.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *