Promocja mBanku dla nowych klientów, zyskaj 160 zł zakładając eKonto!

0

Promocja mBanku to świetna okazja na przetestowanie konta oraz zgarniecie bonusu w wysokości 160 zł! Poniżej przedstawimy co zrobić, aby w łatwy sposób otrzymać premię przy założeniu eKonta.

Kto może skorzystać z promocji?

Wszyscy Klienci, którzy nie posiadali w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego od 1 stycznia 2016 roku.

Przed założeniem rachunku możesz sprawdzić pozycje mbanku w naszym rankingu lub przeczytać naszą dokładniejszą analizę konta.

twoje miesięczne wpływy wynoszą przynajmniej 1000 zł oraz aktywnie korzystasz z karty, warto zdecydować się na eKonto PLUS, które jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem od standardowego rachunku.

Czas trwania promocji?

Do 19 sierpnia 2018 roku (ostatni dzień w którym możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy)

Jak odebrać premię 160 zł w gotówce?

Gotówkę otrzymamy po spełnieniu kilku prostych warunków opisanych poniżej. Oczywiście, jeżeli konto w mBanku nie będzie nam odpowiadać, to zaraz po spełnieniu warunków promocji możemy je zamknąć i nie stracimy premii, ani nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów !

Wypełnienie formularza

Najpóźniej do 19.08.2018 roku przechodzimy na poniższą stronę mBanku i składamy wniosek o wybrane eKonto (Standard lub Plus)

Podpisanie umowy

Następnie podpisujemy umowę o konto z kartą (do 19.08.2018) za pośrednictwem kuriera lub w placówce.  Uwaga! Podpisując umowę w placówce, nie składaj nowego wniosku, tylko podpisz ten, który składałeś przez Internet (dzięki temu będziesz mógł skorzystać z promocji) !

Promocja mBanku spełnienie prostych warunków 

Spełnij poniższe wymagania zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Pamiętaj, aby otrzymać maksymalną premię 150 zł należy  spełnić  warunki w każdym z kolejnych 5 miesięcy.

  • Zapewnij wpływ na konto  w kwocie min 1000zł/m-c – wpływ powinien być jednorazowy i może pochodzić z twojego konta w innym banku. Nie musisz utrzymywać salda w danym miesiącu, w związku z tym możesz te pieniądze odesłać na inne konto zaraz po ich zaksięgowaniu.
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku (android  lub Apple)
  • Wykonaj płatności Kartą/BLIKiem – płatności możesz dokonywać na dowolna kwotę, bank bierze pod uwagę jedynie ich ilość. Im więcej ich wykonasz, tym wyższa będzie premia (maksymalnie 30 zł w danym miesiącu) :

Min 5 płatności -10 zł

Min. 10 płatności -20 zł

15 płatności i więcej -30 zł

Pamiętaj, aby w każdym z kolejnych 5 miesięcy spełnić warunek; zarówno wpływu na konto, jak i płatności kartą/blikiem. Bank wypłaca premię w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki (np. Premia za sierpień zostanie wypłacona we wrześniu itd.)

Dodatkowy bonus za oszczędzanie

Aby otrzymać dodatkowe 10 zł musisz założyć darmowe konto oszczędnościowe „aktywny cel oszczędnościowy”. Zrób to najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Konto można otworzyć przez bankowość online.

Konto oprocentowane jest od 0,5% do 1% w skali roku. Aby otrzymać bonus musisz dokonać min. 1 transakcji.

mBank proponuje oszczędzanie na 3 sposoby:

  • Zaokrąglanie transakcji (płatności kartą, przelewu) do pełnych dziesiątek złotych np. w przypadku wykonania płatności na 27,50 bank zaokrągli kwotę do 30zł i na twoje konto oszczędnościowe trafi 2,50 zł.
  • Dodatkowa kwota z każdej transakcji – kwota z przedziału 3-10 zł zostanie dodatkowo pobrana i trafi na konto oszczędnościowe (taki sam schemat działania jak w pierwszym przypadku).
  • Dodatkowy procent z każdej transakcji – na konto oszczędnościowe trafi 1-15% wartości każdej transakcji

Podsumowanie

Tak, to takie proste! Promocja mBanku może być traktowana jako motywacja do przetestowania powyższego rachunku lub motywacja do zmiany banku. Pamiętaj, iż zawsze możesz zrezygnować z rachunku i bank nie obciąży cię dodatkowymi opłatami. Możesz to zrobić nawet przed spełnieniem wszystkich warunków, jednak wtedy nie otrzymasz wszystkich bonusów przygotowanych przez bank!

Jeżeli coś jest dla Ciebie niejasne lub masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiać twoje wątpliwości.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 19.08.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *