Promocja mBanku dla nowych klientów, zyskaj 300 zł zakładając eKonto z bankier.pl!

8

Promocja mBanku to świetna okazja na przetestowanie konta oraz zgarnięcie bonusu w wysokości 300 zł! Poniżej przedstawimy co zrobić, aby w łatwy sposób otrzymać premię przy założeniu eKonta.

Kto może skorzystać z promocji?

Wszyscy Klienci, którzy nie posiadali w mBanku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego od 1 stycznia 2016 roku.

Przed założeniem rachunku możesz sprawdzić pozycje mbanku w naszym rankingu lub przeczytać naszą dokładniejszą analizę konta.

twoje miesięczne wpływy wynoszą przynajmniej 1000 zł oraz aktywnie korzystasz z karty, warto zdecydować się na eKonto PLUS, które jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem od standardowego rachunku.

Jak odebrać premię 300 zł w gotówce?

Gotówkę otrzymamy po spełnieniu kilku prostych warunków opisanych poniżej. Oczywiście, jeżeli ekonto w mBanku nie będzie nam odpowiadać, to zaraz po spełnieniu warunków promocji możemy je zamknąć nie tracąc premii, ani nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów!

Wypełnienie formularza

Najpóźniej do 21.10.2018 roku przechodzimy na poniższą stronę promocji i rejestrujemy nasz adres e-mail.

 • Następnie przy pomocy otrzymanego od mBanku linka dokonujemy rejestracji na stronie promocji.
 • Składając wniosek należy pamiętać o wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową (w tym przypadku chodzi o informacje o spełnieniu warunków promocji).
 • Składając wniosek powinniśmy zapisać jego numer, który zaczyna się od liter „RAC” i posiada  9 kolejnych cyfr. Jeżeli wybierzemy podpisanie umowy w oddziale, pamiętajmy o sprawdzeniu tego numeru na podpisywanym wniosku. W poprzednich edycjach promocji zdarzało się, że pracownik oddziału anulował poprawnie złożony wniosek i składało nowy – niepromocyjny. W takim przypadku to on otrzymywał prowizje za pozyskanie nowego klienta, a nie serwis bankier i my. ( 150zł premii jest uzależnione od rejestracji wniosku przez link promocyjny powyżej)
 • Aby mieć możliwość odebrania premii umowa z mBankiem powinna zostać zawarta w ciągu miesiąca od złożenia wniosku.

Promocja mBanku spełnienie prostych warunków 

Bonus został podzielony na 2 części. Pierwsze 150 zł otrzymamy od serwisu bankier , natomiast drugie 150 zł od mBanku.

 • 150 zł od bankier otrzymamy za podpisanie umowy oraz dokonanie co najmniej 5 transakcji w terminie 2 miesięcy od otwarcia ekonta. Zgodnie z regulaminem mogą to być płatności kartą lub przelewy zewnętrzne. O przyznaniu bonusu organizator poinformuje nas mailem nie później niż do dnia 28.02.2018r.
 • 150 zł od mBanku otrzymamy na przestrzeni 5 miesięcy za aktywne korzystanie z rachunku. Wymagania zostały opisane poniżej:
  • Zapewnij wpływ na konto  w kwocie min 1000 zł/m-c – wpływ powinien być jednorazowy i może pochodzić z twojego konta w innym banku. Nie musisz utrzymywać salda w danym miesiącu, w związku z tym możesz te pieniądze odesłać na inne konto zaraz po ich zaksięgowaniu.
  • W każdym z 5 miesięcy zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku (Android lub Apple)
  • Wykonaj płatności Kartą/BLIKiem – płatności możesz dokonywać na dowolną kwotę, bank bierze pod uwagę jedynie ich ilość. Im więcej ich wykonasz, tym wyższa będzie premia (maksymalnie 30 zł w danym miesiącu) :

Min 5 płatności -10 zł

Min. 10 płatności -20 zł

15 płatności i więcej -30 zł

Pamiętaj, aby w każdym z kolejnych 5 miesięcy spełnić warunek; zarówno wpływu na konto, zalogowania się do aplikacji mobilnej oraz płatności kartą/blikiem. Bank wypłaca premię w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu w którym spełnisz wszystkie warunki (np. Premia za sierpień zostanie wypłacona we wrześniu itd.)

Dodatkowy bonus za płatności Apple PAY

Aby otrzymać dodatkowe 20 zł musisz zarejestrować się na stronie promocji i dokonać 2 płatności przy użyciu portfela Apple Pay.

Podsumowanie

Tak, to takie proste! Promocja mBanku może być traktowana jako motywacja do przetestowania powyższego rachunku lub do zmiany banku. Pamiętaj, iż zawsze możesz zrezygnować z rachunku i Mbank nie obciąży cię dodatkowymi opłatami.

Jeżeli coś jest dla Ciebie niejasne lub masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiać twoje wątpliwości.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 21.10.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
8 komentarzy on “Promocja mBanku dla nowych klientów, zyskaj 300 zł zakładając eKonto z bankier.pl!”
 1. Neo

  Jesli podepne karte pod gogle pay i bede płacić nfc naliczą mi transakcję czy muszę płacić kartą plastikiem?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Transakcje będą naliczone.

   Odpowiedz
 2. Ewa

  „150 zł od mBanku otrzymamy na przestrzeni 5 miesięcy za aktywne korzystanie z rachunku. Wymagania zostały opisane poniżej” a ktory msc jest 1 liczonym w promocji? Pierwszy w ktorym zalozylismy konto czy ktory?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Pierwszy pełny miesiąc po otwarciu konta. Niestety promocja zakończyła się 21.10.2018 o godzinie 23,59.

   Odpowiedz
 3. Damit

  a dla obecnych klientów nic nie ma 🙁

  Odpowiedz
  1. finhack

   Niestety, obecni klienci składają się na promocje dla nowych klientów 🙂 Pozostaje jedynie korzystanie z mOkazji lub promocji Apple Pay

   Odpowiedz
 4. Makowski

  Podoba mi się 🙂 Czyli rozumiem, że jeżeli nie będę pamiętał żeby pilnować numeru wniosku może mnie pominąć nagroda 150zł od bankiera?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Zgodnie z regulaminem, powinniśmy zapisać sobie numer wniosku na potrzeby realizacji promocji.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *