Kumulacja promocji ponad 530 zł za założenie konta Jakie Chce od Santander Bank

4

Ponad 530 zł za konto od Santander Banku

Kumulacja promocji przy założeniu konta w Santander Banku. Istotną kwestią jest możliwość połączenia wszystkich ofert. Skorzystać możemy z promocji Santander Bank Polska, gdzie za założenie konta z polecenia zyskamy 50 zł, dodatkowo bank wypłaci nam 150 zł za wpływ wynagrodzenia. W ramach oferty posrednika eBrokera, możemy otrzymać dodatkowe 300 zł. Od tej premii dzieli nas jeden przelew i 10 transakcji . To jeszcze nie wszystko, ponieważ cały czas Santander bank oferuje Moneyback, w którym możemy zyskać nawet 300 zł w ciągu roku. Łącząc powyższe oferty lekka ręką zyskamy ponad 530 zł. Jest to rekordowa promocja i warto zdecydować się na założenie tego rachunku własnie teraz. Bardzo rzadko zdarzają się tak wysokie przy rachunkach osobistych. 

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku? Z kontem Jakie Chce zyskujemy nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe! Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany. Darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.

Kto może skorzystać z promocji Santander’a

Z promocji eBrokera mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska od 13.01.2019 roku. Posiadanie innych produktów banku, nie wyklucza naszej możliwości wzięcia udziału w ofercie. W przypadku programu poleceń okres karencji jest nieco dłuższy  i z oferty mogą skorzystać osoby nie posiadające konta od 1.11.2018. Dla oferty z wpływem wynagrodzenia okres ten jest jeszcze inny i z oferty mogą skorzystać osoby nie posiadające konta od 1.11.2018. 

Ważne, aby podczas wnioskowania o konto zaznaczyć odpowiednie zgody: Kontakt w sprawie realizacji wniosku, zgoda na marketing drogą elektroniczną oraz telefoniczną, Zgoda na EKK (Elektroniczne kanały kontaktu).

Jeśli spełniamy warunki być nowym klientem, możemy przystąpić do rejestracji wniosku. W pierwszym kroku powinniśmy zarejestrować się na stronie promocji, wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji (przekazanie informacji, iż spełniliśmy warunki promocji).

Po rejestracji na stronie promocji, należy złożyć wniosek o rachunek osobisty Santander z wygenerowanego dla nas linku. Tylko tak założone rachunki biorą udział w promocji. Podczas wnioskowania pamiętaj o zamówieniu karty debetowej i 4 zgodach (dwóch marketingowych, w sprawie realizacji wniosku oraz EKK).

300 zł bonusu pienięznego 

Wniosek o konto należy złożyć najpóźniej do 29.02.2020. Czas na podpisanie umowy upływa 15.03.2020. We wniosku podaj ten sam adres e-mail, co na stronie promocji.

Premia 300 zł została podzielona na 2 części, w sumie do wykonania mamy 1 przelew i 10 transakcji kartą:

 • Pierwsze 200 zł otrzymam za wykonanie po min. 5 transakcji/m-c kartą lub BLIKiem w dwóch kolejnych miesiącach. Płatności mogą być wykonane na dowolną kwotę np. 1 PLN. Razem do wykonania jest 10 transakcji kartą. Do wyboru mamy miesiące styczeń+luty/luty+marzec/marzec+kwiecień. W zależności kiedy zaczniemy.
 • Drugi bonus 100 zł otrzymamy za zapewnienie łącznie min. 1000 zł wpływu na konto. Warunek należy spełnić najpóźniej do 30.04.2020.

To wszystko. Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy do 15.05.2020, od tego momentu mamy 7 dni na uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty 200 lub 300 zł. Organizator wypłaci premie do 31.05.2020.

Program poleceń 50 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę.

W przypadku tego bonusu, jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, wystarczy do dnia 31.01.2020 r zawnioskować o „Konto jakie Chcę” wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem w trakcje składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Dodatkowo musimy zgodzić się na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecającej. Kolejnym warunkiem jest zgoda na EKK, czyli przesyłanie korespondencji z banku drogą elektroniczną.

Co musimy zrobić aby otrzymać bonus:

 • Podczas składania wniosku wpisać w odpowiednim miejscu kod osoby polecającej
 • Po założeniu konta, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander’a
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę wykonać płatności kartą lub BLIK na min. 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu tych warunków.

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeśli mamy aktywne konto w Santander Bank, możemy je polecać innym! Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki „Oferta banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 50 zł w formie zasilenia naszego rachunku. Konto możemy polecić dowolną ilość razy, jedyny taki program poleceń na rynku! Maksymalnie możemy polecić konto 10 razy.

150 zł za wpływ wynagrodzenia (5 Edycja) -Promocja zakończona

Uwaga! promocja zakończona 31.01.2020 i na razie nie ma nowej edycji

Jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, pierwszym krokiem jest zawnioskowanie o Konto Jakie Chcę wraz Kartą. W kolejnym etapie musimy złożyć dyspozycje przekazywania wynagrodzenia, wniosek możemy złożyć na infolinii lub przez bankowość internetową banku Santander.  Dyspozycje należy złożyć najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu, w którym założyliśmy konto.

Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia i aktywność kartą po 50 zł miesięcznie. Cały bonus to 150 zł, wypłacane jest za spełnienie warunków w 3 kolejnych miesiącach. Warunki promocji powinniśmy zacząć spełniać w miesiącu następujący po miesiącu złożenia dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia. Bank wypłacić premie, jeżeli na nasze konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1000 zł.

Przykładowo, aby otrzymać premie 150 zł powinniśmy:

 • Podpisać umowę o prowadzenie konta np. w we styczniu i złożyć dyspozycje przeniesienia wynagrodzenia w tym samym miesiącu
 • następnie w lutym, marcu, kwietniu zapewniamy wpływ wynagrodzenia 1000 zł/m-c.
 • w maju 2020 150 zł trafi na nasze konto

Dodatkowo poniżej przykładowa tabela z regulaminu promocji:

150 zł wpływ wynagrodzenia

Należy pamiętać o wyrażeniu zgód na komunikacje marketingową ze strony banku oraz na EKK(elektroniczne kanały komunikacji), które są konieczne do wzięcia udziału w promocji.

Zgodnie z regulaminem jako wynagrodzenie bank zalicza: wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

W tym przypadku przelew z naszego konta w innym banku nie będzie brany pod uwagę. Do momentu wypłaty bonusu zarówno konto jak i karta muszą pozostać aktywne. 

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Jest to kolejny plus posiadania Konta Jakie Chce. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizje, bank zwróci nam 1 % kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Promocja bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi. Maksymalna premia to 300 zł.

Czy warto skorzystać z tej promocji

Oferta jest bardzo dobra, ponieważ w sumie do zyskania mamy grubo ponad 530 zł (w przypadku wysokich rachunków). Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus.

Konto Jakie Chcę od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chce jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Dokładna analiza konta rachunku dostępna w naszym rankingu kont osobistych 2019.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 29.02.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
4 komentarzy on “Kumulacja promocji ponad 530 zł za założenie konta Jakie Chce od Santander Bank”
 1. Marcin

  Jakby ktoś potrzebował kod poleceń do Santander to podaję mój 1015742112. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 2. radek

  Polecam pewny kod programu poleceń w santander bank:
  1015860198
  Zapewniam:
  – wyrażone wszystkie zgody marketingowe
  – konto będzie w ciągłym użyciu

  Odpowiedz
 3. ASIA

  Twój kod polecenia 1015733120. i pewne 80 zł dla ciebie.

  Odpowiedz
 4. Jamal

  Gdyby ktoś chciał skorzystać to mój kod polecenia to 1012834870
  Jest to pewny kod, ponad to mam wyrażone wszystkie niezbędne zgody marketingowe.
  Z góry dziękuję 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *