Kumulacja promocji ponad 430 zł za założenie konta Jakie Chce od Santander Bank

12Ponad 430 zł za konto od Santander Banku

Kumulacja, aż 4 promocji przy założeniu konta w Santander Banku. Istotną kwestią jest możliwość połączenia wszystkich ofert. Skorzystać możemy z promocji Santander Bank Polska, gdzie za założenie konta z polecenia zyskamy 80 zł, dodatkowo bank wypłaci nam 150 zł za wpływ wynagrodzenia. W ramach oferty posrednika eBrokera, możemy otrzymać dodatkowe 200 zł. 150 zł w formie premii oraz 50 zł w formie voucherów do sklepów Biedronka. To jeszcze nie wszystko, ponieważ cały czas Santander bank oferuje Moneyback, w którym możemy zyskać nawet 300 zł w ciągu roku. Łącząc powyższe oferty lekka ręką zyskamy ponad 430 zł.

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku? Z kontem Jakie Chce zyskujemy nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe! Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany. Darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.

santander promocja konto 430 zł

Kto może skorzystać z promocji Santander’a

Z promocji eBrokera mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska od 26.08.2018 roku. Posiadanie innych produktów banku, nie wyklucza naszej możliwości wzięcia udziału w ofercie. W przypadku programu poleceń okres karencji jest nieco dłuższy  i z oferty mogą skorzystać osoby nie posiadające konta od 1.05.2018. Dla oferty z wpływem wynagrodzenia okres ten jest jeszcze inny i z oferty mogą skorzystać osoby nie posiadające konta od 1.04.2018. 

Ważne, aby podczas wnioskowania o konto zaznaczyć odpowiednie zgody: Kontakt w sprawie realizacji wniosku, zgoda na marketing drogą elektroniczną oraz telefoniczną, Zgoda na EKK (Elektroniczne kanały kontaktu).

150 zł bonusu pienięznego 

Podczas rejestracji zostanie wygenerowany dla nas link, to za jego pomocą powinniśmy wnioskować o konto. Tylko tak założone rachunki biorą udział w promocji. Podczas wnioskowania pamiętaj o zamówieniu karty debetowej i 4 zgodach (dwóch marketingowych, w sprawie realizacji wniosku oraz EKK).

Wniosek o konto należy złożyć najpóźniej do 21.10.2019. Na podpisanie umowy z bankiem mamy 30 dni, ale nie później niż 31.10.2019. We wniosku podaj ten sam adres e-mail, co na stronie promocji.

Warunki wypłaty premii są bardzo proste do spełnienia. W miesiącu następującym po miesiącu założenia konta oraz w kolejnym wykonaj min. 5 transakcji/m-c kartą lub BLIKiem. Płatności mogą być wykonane na dowolną kwotę np. 1 PLN. Przykładowo konto zakładamy we wrześniu, następnie w październiku i listopadzie wykonujemy po 5 transakcji/m-c np. kupując zapałki w sklepie.

To wszystko. Informacje o przyznaniu nagrody otrzymamy do 10.01.2020, od tego momentu mamy 7 dni na uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty 150 zł. Organizator wypłaci premie do 20.01.2020, dodatkowo w tym samym czasie na maila/SMSem otrzymamy kartę do Biedronki o wartości 50 zl.

Program poleceń 80 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę.

W przypadku tego bonusu, jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, wystarczy do dnia 31.01.2020r zawnioskować o “Konto jakie Chcę” wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem w trakcje składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Dodatkowo musimy zgodzić się na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecającej. Kolejnym warunkiem jest zgoda na EKK, czyli przesyłanie korespondencji z banku drogą elektroniczną.

Co musimy zrobić aby otrzymać bonus:

 • Podczas składania wniosku wpisać w odpowiednim miejscu kod osoby polecającej
 • Po założeniu konta, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander’a
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę wykonać płatności kartą lub BLIK na min. 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu tych warunków.

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeśli mamy aktywne konto w Santander Bank, możemy je polecać innym! Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki “Oferta banku” -> “Program poleceń” -> “Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 80 zł w formie zasilenia naszego rachunku. Konto możemy polecić dowolną ilość razy, jedyny taki program poleceń na rynku!

150 zł za wpływ wynagrodzenia (4 Edycja)

Jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, pierwszym krokiem jest zawnioskowanie o Konto Jakie Chcę wraz Kartą. W kolejnym etapie musimy złożyć dyspozycje przekazywania wynagrodzenia, wniosek możemy złożyć na infolinii lub przez bankowość internetową banku Santander.  Oba kroki musimy wykonać przed 31.10.2019r.

Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia i aktywność kartą po 50 zł miesięcznie. Cały bonus to 150 zł, wypłacane jest za spełnienie warunków w 3 kolejnych miesiącach. Do końca października 2019, należy złożyć dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia. Warunki promocji powinniśmy zacząć spełniać w miesiącu następujący po miesiącu złożenia dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia. Bank wypłacić premie, jeżeli na nasze konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1000 zł.

Przykładowo, aby otrzymać premie 150 zł powinniśmy:

 • Podpisać umowę o prowadzenie konta np. w we wrześniu i złożyć dyspozycje przeniesienia wynagrodzenia w tym samym miesiącu
 • następnie w październiku, listopadzie, grudniu zapewniamy wpływ wynagrodzenia 1000 zł/m-c.
 • w lutym 2020 150 zł trafi na nasze konto

Dodatkowo poniżej przykładowa tabela z regulaminu promocji:

tabela santander

Należy pamiętać o wyrażeniu zgód na komunikacje marketingową ze strony banku oraz na EKK(elektroniczne kanały komunikacji), które są konieczne do wzięcia udziału w promocji.

Zgodnie z regulaminem jako wynagrodzenie bank zalicza: wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

W tym przypadku przelew z naszego konta w innym banku nie będzie brany pod uwagę. Do momentu wypłaty bonusu zarówno konto jak i karta muszą pozostać aktywne. 

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Jest to kolejny plus posiadania Konta Jakie Chce. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizje, bank zwróci nam 1 % kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Promocja bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi. Maksymalna premia to 300 zł.

Czy warto skorzystać z tej promocji

Oferta jest bardzo dobra, ponieważ w sumie do zyskania mamy grubo ponad 430 zł (w przypadku wysokich rachunków). Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus.

Konto Jakie Chcę od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chce jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Dokładna analiza konta rachunku dostępna w naszym rankingu kont osobistych 2019.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji 150 zł premii
Regulamin 150 zl za konto z wynagrodzeniem

Program poleceń
Tabela opłat i prowizji
Warunki prowadzenia Konta Jakie Chce

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

4 komentarze
 1. Odpowiedz
  radek 4 lipca 2019 18:17

  Polecam pewny kod programu poleceń w santander bank:
  1015860198
  Zapewniam:
  – wyrażone wszystkie zgody marketingowe
  – konto będzie w ciągłym użyciu

 2. Odpowiedz
  Marcin 17 lipca 2019 22:02

  Jakby ktoś potrzebował kod poleceń do Santander to podaję mój 1015742112. Pozdrawiam.

 3. Odpowiedz
  ASIA 7 sierpnia 2019 10:03

  Twój kod polecenia 1015733120. i pewne 80 zł dla ciebie.

 4. Odpowiedz
  Jamal 2 października 2019 14:15

  Gdyby ktoś chciał skorzystać to mój kod polecenia to 1012834870
  Jest to pewny kod, ponad to mam wyrażone wszystkie niezbędne zgody marketingowe.
  Z góry dziękuję 🙂

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0