Nawet 550zł do zyskania z Wymarzonym Kontem Osobistym od Raiffeisen Polbanku

0
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.08.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?

Raiffeisen Polbank ruszył z promocją, która przy spełnieniu odpowiednich warunków pozwoli zyskać aż 550zł premii. Promocja jest limitowana do 7000 wniosków, należy więc się spieszyć!

Dla Kogo konto Raiffeisen?

Promocja kierowana jest do nowych klientów, czyli osób które od 01.01.2016 nie były stroną żadnej umowy dotyczącej czynności bankowych zawartej z Raiffeisen Polbankiem. W regulaminie nie są przewidziane żadne wyłączenia – posiadanie jakiegokolwiek produktu banku wyłącza nas z możliwośći uczestnictwa w promocji.

Wypełnienie Formularza

Jeżeli spełniamy powyższy warunek możemy przystąpić do promocji składając wniosek na dedykowanej stronie promocji o otwarcie Wymarzonego Kont Osobistego wraz z kartą. Tylko wnioski założone za pomocą promocyjnej strony będą brane pod uwagę.

Składając wniosek należy:

  • Złożyć oświadczenie o przystąpieniu do Ofety Specjalnej
  • Wyraźić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych
  • Wyraźić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną
  • Wyraźić zgodę na tzw. marketing bezpośredni (kontakt ze strony banku w celu przedstawiania ofert produktów)
  • Wyraźić zgodę na otrzymywanie korespondencji drogą elektroniczną

Uwaga! Zgód nie można zmieniać do czasu wypłaty Premii!

Zgarnij do 550zł nagrody za spełnienie poniższych warunków:

  • 50zł za dokonanie transakcji na łączną kwotę min. 200 zł w okresie do drugiego miesiąca kalendarzowego od momentu podpisania umowy. Jeżeli podpiszemy umowę w lipcu, transakcji musimy dokonać do końca września. Jest to premia za płatności kartą w punktach stacjonarnych.
  • 150zł za wpływ na konto kwoty min. 2000 zł i dokonanie trzech przelewów krajowych. Nie musi być to wpływ wynagrodzenia, a jedynie wpłata z rachunku w innym banku. Oba warunki należy spełniać co miesiąc przez 6 miesięcy, zaczynając od trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy. Jeżeli umowe zawarliśmy w lipcu, warunki należy spełniać w miesiącach październik-marzec ( od 3 do 9 miesiąca po zawarciu umowy)
  • 300zł za moneyback – za płatności kartą otrzymamy bonus 3% wartości miesięcznych transakcji. Maksymalnie możemy otrzymać 50zł miesięcznie za okres od 3 do 9 miesiąca po zawarciu umowy. Jeżeli umowę zawarliśmy w lipcu, nagrody za moneyback będzie można otrzymywać w miesiącach październik- marzec.
  • 50 zł za transakcje kartą na min. 200 zł od 9 do 12 miesiąca po zawarciu umowy. ( w każdym z 4 miesięcy musimy dokonać transakcji na wymaganą kwotę). Jeżeli umowę zawarliśmy w lipcu, transakcji należy dokonywać w okresie marzec-czerwiec.

Przeczytaj dokładniejsza analizę lub Załóż rachunek online

Nagrody zostaną wypłacone na nasze konto zawsze w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia konkretnego warunku.

Warto nadmienić, że zarówno konto jak i karta( Visa) są darmowe w przypadku dokonania min. 1 płatności/m-c. Jeżeli korzystamy aktywnie z konta i karty, spełnienie wymaganych warunków i uzyskanie 550zł nie powinno stanwić problemu.

Autor artykułu
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *