fbpx

Konto Otwarte na Ciebie z premia 300 zł od BNP Paribas

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 200 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu do Biedronki trafi do nas. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy, bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania do 300 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 09.08.2020 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 300 zł od BNP Paribas

Promocja została podzielona na 4 etapy, w których musimy spełnić konkretne warunki. Na całe szczęście wszystko jest całkiem proste, wystarczy zrealizować następujące korki:

 • 50 zł w formie bonu otrzymamy za założenie rachunku. Dodatkowo należy wykonać transakcje BLIKiem min. 5 razy. Warunki musisz spełnić w sierpniu 2020.
 • 100 zł w formie zasilenia rachunku otrzymamy za wykonanie wykonanie min 5 transakcji BLIKiem, min. 2 transakcje Apple/Google Pay oraz zapewnienie wpływ 500 zł na rachunek. Warunek należy spełnić w wrześniu 2020.
 • kolejne 100 zł otrzymamy spełnienie identycznych warunków jak w punkcie drugim (5 transakcji BLIK, 2 transakcje Apple/Google Pay i wpływ 500 zł). Warunki należy zrealizować w październiku 2020.
 • ostatnie 50 zł w formie bonu otrzymamy za bycie posiadaczem rachunku i karty w listopadzie i grudniu 2020. Wystarczy do tego czasu nie wypowiadać umowy.

W przypadku wpływu 500 wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Dla transakcji BLIKiem wystarczy wygenerować kod i zatwierdzić płatność (np. na Allegro lub w sklepach internetowych). W przypadku APPLE/Google Pay należy dodać kartę i wykonać płatność.

Wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do nas do 21.09.2020. Sam bon otrzymamy SMSem na numer telefonu podany w formularzu promocji. O drugiej nagrodzie bank poinformuje do 23.10.2020. Następnie do 26.10.2020 musimy wypełnić formularz cele odbioru pieniędzy. Po wypełnieniu danych do końca października otrzymamy przelew. Trzecią nagrodę otrzymamy do końca listopada. Ostatni bon trafi do nas do końca styczna 2021 w formie SMSa.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0