fbpx

Konto Otwarte na Ciebie z premia 350 zł od BNP Paribas

350 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 350 zł w gotówki, plus dodatkowy bon trafi do nas. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy, bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania do 350 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować! Warto się pospieszyć, ponieważ bank przewidział tylko 2000 promocyjnych wniosków. Prawdopodobnie pula zostanie wyczerpana bardzo szybko.

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 12 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 28.02.2021 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona. 

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Aktywacja Konta odbywa się przez nadanie Pinu do karty. Alternatywnie możemy aktywować konto poprzez wideo rozmowę z konsultantem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 350 zł od BNP Paribas

Promocja została podzielona na 3 etapy, w których musimy spełnić konkretne warunki. Wszystkie warunki są bardzo proste do spełnienia, wystarczy zrealizować następujące korki:

 • 100 zł przelewem otrzymamy za min. 2 przelewy przez bankowość elektroniczną i zapewnienie wpływu 500 zł . Warunki należy spełnić w Marcu 2021.
 • Kolejne 100 zł dostaniemy za min. 6 płatności kartą i wpływ na konto 1000 zł, działa te należy przeprowadzić w Kwietniu 2021.
 • Ostatni przelew 150 zł otrzymamy za min. 6 transakcji kartą, 2 przelewy przez bankowość oraz wpływy 1000 zł. Warunki należy spełnić w Maju 2021.

W przypadku przelewów wystarczy zwykły przelew na nasze konto w innym banku. Jako wpływ najlepiej przelać sobie środki z naszego konta w innym banku, wykluczone są wpłaty gotówkowe. Dla transakcji Kartą najłatwiej zapłacić za jakieś zakupy w Internecie lub w sklepie stacjonarnym (wykluczone są wszelkie ułatwiacie w postaci np. zasilenia konta Revolut).

Wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do nas do 19.04.2021 i do 26.04.2021 musimy zalogować się do strony promocji i uzupełnić dane. Nagrodę otrzymamy do końca kwietnia. Kolejne premie otrzymamy do końca Maja oraz Czerwca..

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji!

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

 

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0