fbpx

Konto Otwarte na Ciebie z premia 150-250 zł od BNP Paribas

150-250 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 150 zł w gotówce lub 250 zł w formie bonów trafi do nas. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania do 150/250 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 30.06.2020 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Jak zgarnąć 150/250 zł od BNP Paribas

Podczas rejestracji zostaniemy zobligowani do wybrania nagrody, która chcemy otrzymać (150 zł gotówki lub bony paliwowe na 250 zł). Możemy wybrać tylko jednej nagrody, jeżeli wybierzemy bon paliwowy to nie otrzymamy gotówki. Po wybraniu jednej z opcji musimy postąpić zgodnie z poniższa instrukcją:

Premia 150 zł  za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

 • 75 zł otrzymamy za założenie rachunku. Dodatkowo należy wykonać min. 3 transakcje BLIK oraz 3 przelewy środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (dowolne kwoty). Warunki musisz spełnić w lipcu 2020.
 • kolejne 75 zł otrzymamy za wykonanie min. 3 przelewów środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (dowolne kwoty) oraz zapewnić wpływ 1000 zł na rachunek. Warunek należy spełnić w sierpniu 2020.

Druga nagroda 250 zł w formie bonów otrzymamy za:

 • otrzymamy za wykonanie min. 5 przelewów środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (dowolne kwoty), min. 5 Transakcji BLIK oraz zapewnienie wpływ 1000 zł na rachunek. Warunki należy spełnić w lipcu oraz sierpniu 2020. W każdym miesiącu osobno min. 5 transakcji, 5 transakcji BILK i wpływ 1000 zł.

W przypadku wpływu 1000 wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Dla transakcji BLIK należy wygenerować kod w aplikacji mobilnej i zapłacić potwierdzając proces.

Informacja o zdobyciu nagrody gotówkowej trafi na naszego maila do 21.08.2020, następnie do 26.08.2020 należy uzupełnić stosowne dane i do 31.08.2020 otrzymamy pierwszy przelew 75 zł. Druga premia trafi do nas 30.09.2020.

W przypadku karty paliwowej Orlen o wartości 250 zł, do 24.09.2020 otrzymamy informacje o przyznaniu premii. Następnie do 29.09.2020 musimy uzupełnić dane na stronie promocji, tak aby bank wysłał ją do nas pocztą do 30.09.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa “Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

 

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0