Konto Otwarte na Ciebie z premia 440 zł od BNP Paribas

2
440 zł
Premii

440 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a BNP Paribas wypłaci Tobie 400 zł w gotówce oraz 40 zł do wykorzystania w sklepach Żabka. Bank wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność. Warunki oferty może spełnić dosłownie każdy, bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania do 440 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta!

Jeśli rachunek i karta nie przypadną nam do gustu, możemy z nich za darmo zrezygnować! Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Jest to alternatywna forma promocji, ma zachęcić klienta do przetestowania danego rachunku. Co ciekawe w większości przypadków, tacy klienci utrzymują konto w danym banku przez dłuższy okres. Dzięki temu bank zarabia na obrocie ich pieniędzmi lub na sprzedaży produktów kredytowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 12 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 30.06.2022 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Jeżeli mamy Adblock’a lub podobny program, to najlepiej go wyłączyć na czas składania wniosku (program może uniemożliwić poprawne założenie rachunku).  Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 3 transakcji/m-c. Uwaga! W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona. 

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Aktywacja Konta odbywa się przez nadanie Pinu do karty. Alternatywnie możemy aktywować konto poprzez wideo rozmowę z konsultantem.

Jak zgarnąć 440 zł od BNP Paribas

Premia została podzielona na 3 etapy, w których musimy spełnić konkretne warunki. Dodatkowo za sam fakt założenia konta w promocji otrzymamy 2×20 zł w formie bonu do Żabki. Jednocześnie wszystkie warunki są przejrzyste i łatwe do spełnienia, wystarczy zrealizować następujące korki:

Krok 1

D0 30.06.2022 złóż wniosek na dedykowanej stronie oraz do 14.07.2022 podpisz umowę na prowadzenie konta.

Premia za krok: 2x20zl
2 krol

W Lipcu 2022 wykonaj 3 transakcje BLIK oraz zapewnij 400 zł wpływu na rachunek.

Premia za krok: 200 zł
Krok 3

W Sierpniu 2022 wykonaj 3 transakcje BLIK oraz zapewnij 400 zł wpływu na rachunek.

Premia za krok: 200 zł

Celem spełnienie warunku wpływu najlepiej przelać sobie środki z naszego konta w innym banku, wykluczone są wpłaty gotówkowe, przelewy własne wewnątrz banku itp. Dla Transakcji BLIK, najlepiej wygenerować kod i np. zapłacić nim w terminalu płatniczym w sklepie/restauracji/punkcie usługowym.

Wiadomości o przyznaniu nagród trafią do nas do 22.08.2022 (pierwsza i druga), 26.09.2022(trzecia). Przy czym w przypadku odbioru pierwszej premii gotówkowej będziemy musieli wypełnić dane do przelewu (instrukcję otrzymamy w mailu – czas mamy do 28.07.2022).

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 3 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Więcej informacji o koncie znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych.

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Tomek Marczewski
Tomek Marczewski
Pozostałe publikacje autora
Specjalista SEM i SEO. Jego celem jest pomagać osobom zadłużonym i dostarczać im odpowiedzi na wszystkie pytania związane z finansami osobistymi. Pasjonat podróży, motoryzacji i technologii blockchain.
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2022r.
Co możesz zyskać:
400 zł w gotówce i 40 zł w bonach
Dla kogo:
Nowi Klienci (brak konta BNP w ostatnich 12 miesiącach)
Jak trudno uzyskać premię?
Bardzo Łatwa promocja, bonsu zostanie wypłacony za założenie konta, 6 transakcji BLIK i 2 wpływy po 400 zł na przestrzeni 2 miesięcy.
Komentarze
2 komentarzy on “Konto Otwarte na Ciebie z premia 440 zł od BNP Paribas”
 1. Weronika

  Kiedy będę wiedzieć że zakwalifikowałam się do promocji (kroki czerwcowe zostały spełnione, czyli rejestracja, umowa i nadanie kodu PIN) ale kiedy będę wiedzieć że zgarnę nagrody.?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Pani Weroniki, zgodnie z regulaminem „Po przesłaniu Formularza rejestracyjnego Uczestnik otrzymuje informację o objęciu go Promocją, w postaci
   potwierdzenia na ekranie komputera oraz e-maila zawierającego Link promocyjny, przesłanego na adres podany przez
   Uczestnika w Formularzu rejestracyjnym;”
   Jeżeli wykonała Pani rejestracje i otrzymała e-mail potwierdzający, to bierze Pani udział w promocji. Proszę w sierpniu śledzić e-mail (22.08.2022), celem odbioru 1 i 2 nagrody

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *