Rekordowa stawka! Konto Otwarte na Ciebie z premia 400 zł od BNP Paribas

0

400 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 400 zł trafi do nas w formie przelewu. Wszystkie te bonusy zgarniemy za otwarcie rachunku i comiesięczną aktywność do marca 2020r. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 400 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 08.12.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 4500 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Jak zgarnąć 400 zł od BNP Paribas

Premia 400 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 4 części:

  • 100 zł otrzymamy za sam fakt założenia rachunku i dokonanie 3 transakcji kartą na dowolną kwotę w grudniu 2019.
  • 100 zł premii dostaniemy za dokonanie transakcji kartą na min. 300 zł w styczniu 2020r.
  • 100 zł bonusu otrzymamy za wpływ 1000 zł na konto oraz transakcje kartą na min. 300 zł, warunki należy spełnić w lutym 2020.
  • Ostatnie 100 zł dostaniemy za 1000 zł wpływu, transakcje kartą na min. 300 zł oraz wykoanie  min. 5 przelewów (za pomocą aplikacji mobilnej lub internetu – kwota przelewu nie ma znaczenia). Warunki należy spełnić w marcu 2020.

Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid. Brane pod uwagę będą np. płatności kartą w sklepach internetowych (np. Allegro itp.). Jeżeli chodzi o wpływ 1000 zł to wystarczy przelew z naszego konta w innym banku, wykluczone są przelewy wewnętrzne z rachunków prowadzonych przez BNP, wpłaty gotówki oraz wpłaty z tytułu kredytu udzielonego przez BNP Paribas.

Uwaga! Aby otrzymywać kolejne nagrody, trzeba spełnić warunki uprawniające do odbioru poprzednich bonusów. Przykładowo, aby odebrać 4 nagrodę, należy spełnić warunki w grudniu, styczniu oraz lutym.

O przyznaniu pierwszej premii zostaniemy poinformowani do 20.01.2020. Czas na uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty mamy do 26.01.2020, natomiast sama wypłata premii nastąpi do 31.01.2020. Kolejne premie trafią do nas z końcem kolejnych miesięcy.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 08.12.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *