Rekordowa stawka! Konto Otwarte na Ciebie z premia 400 zł od BNP Paribas

0

400 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 350 zł trafi do nas w formie przelewu. Dodatkowo otrzymamy 50 zł w formie bonu allegro. Wszystkie te bonusy do zgarnięcia za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 400 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 17.11.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 2700 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Jak zgarnąć 400 zł od BNP Paribas

Premia 400 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

  • 50 zł otrzymamy za sam fakt założenia rachunku. Kod otrzymasz do 4.12.2019r, więc w ekspresowym tempie.
  • 250 lub 350 zł otrzymamy za dość nietypowy warunek. Bank wypłaci nam bonus za wykonanie transakcji w Black Fridy (29.11.2019-01.12.2019). W tym przypadku brane będą pod uwagę transakcje dokonane karta płatniczą. Jesli w powyższym okresie wydamy co najmniej 500 zł bank zapłaci nam 250 zł. W przypadku obrotu na poziomie min. 1000 zł premia wyniesie 350 zł!!

Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid. Brane pod uwagę będą np. płatności kartą w sklepach internetowych (np. Allegro itp.).

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani do 20.12.2019. Czas na uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty mamy do 25.12.2019, natomiast sama wypłata premii nastąpi do 31.12.2019. Więc wystarczą tylko 2 miesiące, aby zgarnąć premie.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 17.11.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *