Premia 320 zł w gotówce z kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas

0

320 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 320 zł trafi do nas w formie pieniężnego zasilenia rachunku. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania 320 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 9 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 06.10.2019 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z kartą Otwartą na Dziś z wygenerowanego dla nas linku. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Jak zgarnąć 251 zł od BNP Paribas]

Premia 320 zł za aktywność na nowym koncie została podzielona na 2 części:

  • 150 zł otrzymamy za założenie rachunku i wydanie łącznie 500 zł kartą w Październiku 2019.
  • 170 zł otrzymamy za zapewnienie 1000 zł wpływu oraz dokonanie transakcji kartą na min. 500 zł. Warunki należy spełnić zarówno w listopadzie jak i w grudniu, w każdym miesiącu osobno.

Transakcje kartą mogą być wykonane w sklepach stacjonarnych lub w internecie. Wykluczone są ułatwiacie, typu wirtualne portfele internetowe czy doładowania kart prepaid. W przypadku wpływu 1000 zł wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 21.11.2019, do 25.11.2019 powinniśmy uzupełnić nasze dane na dedykowanej stronie. Następnie do 30.11.2019 otrzymamy zasilenie rachunku. Druga premia w wysokości 170zł trafi na nasze konto do 31.01.2020.

Analiza konto Otwarte na Ciebie od BNP Paribas

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 06.10.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *