Konto Otwarte na Ciebie z premia 350 zł od BNP Paribas

0

350 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Wystarczy odrobina wysiłku, a 300 zł w gotówce i 50 zł w bonie trafi do nas. BNP Paribas wypłaci bonus za otwarcie rachunku i prostą aktywność: warunki oferty może spełnić dosłownie każdy i to bez większego wysiłku i wychodzenia z domu. W przypadku tej oferty zakładamy w pełni darmowy rachunek bankowy. W związku z powyższym mamy możliwość odebrania do 350 zł premii, jednocześnie nie poniesiemy żadnych kosztów prowadzenia konta! Jeśli rachunek i karta nie przypadnie nam do gustu, możemy z niego za darmo zrezygnować!

Jak skorzystać z oferty

W promocji mogą wziąć udział jedynie nowi klienci (osoby nie posiadające żadnego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas/Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 15 miesięcy). Jeśli spełniamy warunki bycia nowym klientem, musimy do 15.10.2020 zarejestrować się na dedykowanej stronie banku. W promocji biorą udział jedynie wnioski internetowe (nie ma możliwości założenia konta w oddziale).  Podczas rejestracji musimy zaznaczyć wszystkie zgody i zawnioskować o konto wraz z dowolną kartą z wygenerowanego dla nas linku. Polecamy wybranie karty otwartej na dziś, której prowadzenie jest darmowe w przypadku 1 transakcji/m-c. W ofercie przewidziano limit 3000 wniosków- po jego wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona.

Co ciekawe do podpisania umowy wystarczy kod SMS, następnie kurier przywiezie nam kartę debetową. Wystarczy, że nadamy Pin i w pełni możemy się cieszyć nowym rachunkiem.

Koniec promocji za;

[wpsm_countdown year=”2020″ month=”10″ day=”26″]

Jak zgarnąć 350 zł od BNP Paribas

Premia 350 zł  za aktywność na nowym koncie została podzielona na 3 części:

  • 150 zł otrzymamy za założenie rachunku oraz zrealizowanie min. 1 przelewu z poziomu bankowości elektronicznej oraz wydanie 300 zł bezgotówkowo kartą w listopadzie 2020.
  • Drugą nagrodę 150 zł za wykonanie min. 4 płatności BLIKiem, zapewnienie min.wpływu min. 1000 zł oraz przynajmniej jedno logowanie do bankowości elektronicznej. Warunki musisz spełnić w grudniu 2020.
  • Ostatnie 50 zł w formie bonu biedronka otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz posiadanie rachunku wraz z kartą na dzień 30.04.2021. Ta premie otrzymamy po prostu za nie zamkniecie konta.

W przelewu środków wystarczy zwykły przelew na dowolną kwotę. Dla wpływu 1000 wystarczy przelew z naszego konta w innym banku. Wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne itp. Dla transakcji kartą polecamy zwykłe płatności w sklepach i internecie (wykluczone są jedynie wszelkie ustawiacze – np. w postaci zasilenia revolut’a). W przypadku BLIKa należy wygenerować kod w aplikacji i nim zapłacić. Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody trafi na naszego maila do 18.12.2020, do 27.12.2020 musimy wypełnić dane niezbędne do odbioru nagrody i do końca grudnia otrzymamy przelew 150 zł. Druga nagrodę otrzymamy do 31.01.2021, natomiast e-bon do biedronki otrzymamy pod koniec maja 2021.

Prowadzenie konta otrzymamy bez opłat. Karta debetowa „Otwarta na Dzis” jest darmowa w przypadku dokonania co najmniej 1 płatności w miesiącu. W pakiecie z kartą możemy korzystać za darmo z bankomatów własnych oraz Planet Cash. Co ciekawe osoby do 26 lat mogą dokonywać wypłaty ze wszystkich krajowych bankomatów bez prowizji! Wypłaty z bankomatów za granicą z Global Aliance oraz BNP Paribas są darmowe. Dokładna analiza rachunku dostępna tu.

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 25.10.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *