Premia 3 miesięczny karnet ok system za założenie konta w BGZ BNP Paribas

1

Załóż konto BGŻ BNP Paribas i odbierz karnet ok system

Promocja BGŻ BNP Paribas, dzięki której nowi klienci maja możliwość otrzymania 3 miesięcznego karnetu ok-system za założenie rachunku. Jest możliwość otrzymania dodatkowej nagrody w postaci bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w biedronce oraz na Allegro. Wszystkie szczegóły zostały opisane poniżej.  Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Z promocji mogą skorzystać jedynie osoby w wieku 18-26 lat.

Jak skorzystać z promocji?

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku na dedykowanej stronie (do dnia 31.10.2018). W promocji obowiązuje pula 4000 nagród, wiec warto się spieszyć! Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaznaczeniu odpowiednich zgód. Wypełniając wniosek, jeżeli mamy adres zameldowania w dowodzie osobistym to powinniśmy go wpisać w rubrykę adresu zamieszkania. W innym przypadku bank odrzuci nasz wniosek!

Po wypełnieniu pierwszego formularza danymi, należy przejść na stronę banku klikając w wygenerowany link „Otwórz konto

Jak otrzymać karnet ok-system?

Nagroda zastała podzielona na trzy miesięczne karnety ok-system i aby otrzymać je wszystkie powinniśmy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  • Pierwszy karnet 30 dniowy otrzymamy za dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz min. 1 przelewu w Aplikacji mobilnej GOmobile. Transakcje oraz przelew należy wykonać w miesiącu następującym po miesiącu podpisana umowy.
  • Drugi karnet 30 dniowy otrzymamy za dokonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych oraz min. 1 przelewu w Aplikacji mobilnej Gomobile. Warunki te trzeba spełnić w kolejnym miesiącu (drugi miesiąc po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę).
  • Trzeci karnet 30 dniowy otrzymamy za te same czynności ( 5 transakcji oraz 1 przelew). Warunki te należy spełnic w kolejnym miesiącu ( trzeci miesiąc po miesiącu w którym podpisaliśmy umowę).

Przykładowo, jeżeli rejestracji w promocji dokonamy do 27 września, to warunki do odebrania pierwszej nagrody powinniśmy spełnić w październiku. Jeżeli rejestracji w promocji dokonamy dopiero 1 października to w listopadzie powinniśmy spełnić warunki do odebrania pierwszej nagrody.

Wiadomość o otrzymaniu nagrody otrzymamy drogą mailowa do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Należy sprawdzić również folder SPAM, ponieważ czasami wiadomości od organizatorów tam wpadają. Aby odebrać nagrodę, będziemy musieli założyć konto w ok system.

Nagroda karnet ok-system

Karnet uprawnia nas do 2 wejść tygodniowo i jest ważny przez miesiąc.Listę obiektów sportowych możemy znaleźć na stronie ok-system.

Dodatkowe 100 zł za transakcje mobilne Google Pay i Apple Pay

Aby zyskać 100 zł, należy zarejestrować się do promocji mobilnej i wykonać 11 transakcji na dowolne kwoty. Szczegóły opisujemy tutaj

Konto Maksymalne czy Konto Optymalne?

Dla osób młodych jedynym słusznym wyborem jest Konto Maksymalne, ponieważ otrzymują oni preferencyjne warunki. Prowadzenie konta oraz karty jest darmowe, ponadto wypłaty z wszystkich bankomatów są darmowe. W przypadku konta Optymalnego zapłacimy prowizje za wypłatę z bankomatów obcych. Z drugiej strony jeżeli skończymy 26 lat, prowadzenie karty będzie darmowe pod warunkiem wykonania transakcji za min. 300 zł/m-c.

Konto Maksymalne to jedna z lepszy kont dla osób młodych! przeczytaj dokładniejsza analizę rachunku.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.10.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
1 komentarz on “Premia 3 miesięczny karnet ok system za założenie konta w BGZ BNP Paribas”
  1. pepperowicz

    Chyba czas zacząc chodzić na siłke skoro już karnety za free rozdajo 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *