Konto Jakie Chce 150 zł za wpływ wynagrodzenia oraz 80 w programie poleceń od Santander Bank

0

Kumulacja Promocji Santander Bank, ponad 230 zł dla nowych klientów

W obecnej odsłonie promocji bank proponuje 150 zł za wpływ wynagrodzenia oraz 80 zł z programu poleceń. Dodatkowym bonusem jest zwrot 1% z opłacanych przelewem rachunków, w sumie możemy otrzymać do 300 zł rocznie. Konto Jakie Chcę to nie tylko bonusy pieniężne, w pakiecie otrzymujemy dodatkowe korzyści niedostępne w innych bankach.

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku? Z kontem Jakie Chce zyskujemy nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe! Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany. Darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.

Kto może skorzystać z promocji Santander’a

W przypadku programu poleceń należy być nowym klientem (nie posiadać żadnego konta w Santander/BZWBK od 1.05.2018). W przypadku promocji z wynagrodzeniem okres ten jest dłuższy o 1 miesiąc (od 1.04.2018).

Program poleceń 80 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę.

W przypadku tego bonusu, jeżeli spełniamy powyższy warunek, do dnia 30.09.2019r musimy zawnioskować o „Konto jakie Chcę” wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem w trakcje składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Dodatkowo musimy zgodzić się na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecającej. Dodatkowym warunkiem jest zgoda na EKK, czyli przesyłanie korespondencji z banku drogą elektroniczną.

Co musimy zrobić aby otrzymać bonus:

  • Podczas składania wniosku wpisać w odpowiednim miejscu kod osoby polecającej
  • Po założeniu konta, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander’a
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę wykonać płatności kartą lub BLIK na min. 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na nasze konto do końca miesiąca po spełnieniu tych warunków.

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeśli mamy aktywne konto w Santander Bank, możemy je polecać innym! Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki „Oferta banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 80 zł w formie zasilenia naszego rachunku. Konto możemy polecić dowolną ilość razy, jedyny taki program poleceń na rynku!

150 zł za wpływ wynagrodzenia (3 Edycja)

Jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, pierwszym krokiem jest zawnioskowanie o Konto Jakie Chcę wraz Kartą. W kolejnym etapie musimy złożyć dyspozycje przekazywania wynagrodzenia, wniosek możemy złożyć na infolinii lub przez bankowość internetową banku Santander.  Oba kroki musimy wykonać przed 31.07.2019r.

Bank zapłaci nam za wpływ wynagrodzenia i aktywność kartą po 50 zł miesięcznie. Cały bonus to 150 zł, wypłacane jest za spełnienie warunków w 3 kolejnych miesiącach. Ponadto w miesiącu zawarcia umowy o prowadzenie konta, należy złożyć dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia. Warunki promocji powinniśmy zacząć spełniać w miesiącu następujący po miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym. Bank wypłacić premie, jeżeli na nasze konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości 1000 zł oraz dokonamy min. 5 transakcji kartą.

Przykładowo, aby otrzymać premie 150 zł powinniśmy:

  • Podpisać umowę o prowadzenie konta np. w czerwcu
  • następnie w lipcu, sierpniu, wrześniu zapewniamy wpływ wynagrodzenia 1000 zł/m-c oraz dokonujemy 5 transakcji kartą/m-c.
  • w październiku 150 zł trafi na nasze konto.

Należy pamiętać o wyrażeniu zgód na komunikacje marketingową ze strony banku oraz na EKK(elektroniczne kanały komunikacji), które są konieczne do wzięcia udziału w promocji.

Zgodnie z regulaminem jako wynagrodzenie bank zalicza: wynagrodzenie, renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

W tym przypadku przelew z naszego konta w innym banku nie będzie brany pod uwagę. Do momentu wypłaty bonusu zarówno konto jak i karta muszą pozostać aktywne. 

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Jest to kolejny plus posiadania Konta Jakie Chce. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizje, bank zwróci nam 1 % kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Promocja bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi.

Czy warto skorzystać z tej promocji

Oferta jest bardzo dobra, ponieważ w sumie do zyskania mamy nawet 530 zł (w przypadku wysokich rachunków). Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus. Dodatkowo możemy zyskać 2,7 % na koncie oszczędnościowym. Podwyższone oprocentowanie dostępne jest do 29.06.2019.

Konto Jakie Chcę od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chce jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Dokładna analiza konta rachunku dostępna w naszym rankingu kont osobistych 2019.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *