Karta Kredytowa Impresja z premia 200 zł od Millennium Bank

0

12Ruszyła ciekawa promocja Millennium Bank, gdzie za wyrobienie karty kredytowej (np. karty Impresja) możemy zyskać 200 zł. Proste warunki, ale mocno limitowana oferta. Bank przewidział tylko 3 000 wniosków, a zainteresowanie jest duże. Przed założeniem produktu polecamy przeczytanie poradnika nt. kart Kredytowych.

Kto może skorzystać z promocji

Wnioskować o kartę może każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Millennium Bank od 01.01.2017. Drugim warunkiem jest posiadanie dostępu do bankowości internetowej, w skrócie musimy mieć podpisaną umowę ramowa z bankiem (np. mieć rachunek osobisty).

W promocji biorą udział tylko i wyłącznie wnioski złożone przez bankowość internetową lub aplikacje mobilną. Czas na przystąpienie do oferty mamy do 10.01.2020. Warto się spieszyć ze względu na niewielką pule promocyjnych wniosków – 2 000. W przypadku jej wyczerpania nie będziemy mogli przystąpić do promocji.

W promocji biorą udział następujące karty kredytowe Millennium: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja Co istotne limit kredytowy na karcie powinien wynieść min. 3000 zł. Dla kart Millennium MasterCard Gold i Millennium Visa Gold limit kredytowy powinien wynieść min. 5000 zł.

Warunki do spełnienia

Millennium Bank wypłaci nam premie, jeżeli w trzech kolejnych okresach dokonamy transakcji za min. 750 zł. Przykładowo dla osób które założą kartę w listopadzie, pierwszy okres trwa od założenia karty do końca grudnia, drugi okres to styczeń 2020, trzeci okres to luty 2020 . Tym samym w każdym z tych okresów powinniśmy dokonać płatności na min. 250 zł. Po spełnieniu warunków premia trafi na naszą kartę kredytową w formie uznania do końca Marca, Kwietnia lub Maja. W zależności od daty spełnienia warunków.

Bezpłatne prowadzenie przez rok

Biorąc udział w promocji zyskujemy preferencyjne warunki prowadzenia karty kredytowej w pierwszym roku. Bank zwolni nas z miesięcznej opłaty za użytkowanie plastiku, jeśli w danym miesiącu dokonamy co najmniej jednej płatności bezgotówkowej. Po tym okresie opłata za dany produkt jest zgodna z tabelą opłat i prowizji, oczywiście możemy wypowiedzieć umowę po otrzymaniu nagrody.

Która kartę wybrać

Polecamy wybranie karty Impresja, która oferuje cash back 5% u wybranych partnerów programu. Maksymalny zwrot to 760 zł rocznie, jednocześnie możemy skorzystać z programu inspiracje. Lista sklepów, w których otrzymamy money back poniżej:

cashback karta kredytowa impresja
Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 10.01.2020r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *