fbpx

Karta Kredytowa Impresja z premia 200 zł od Millennium Bank

12Ruszyła ciekawa promocja Millennium Bank, gdzie za wyrobienie karty kredytowej (np. karty Impresja) możemy zyskać 200 zł. Proste warunki, ale mocno limitowana oferta. Bank przewidział tylko 3 000 wniosków, a zainteresowanie jest duże. Przed założeniem produktu polecamy przeczytanie poradnika nt. kart Kredytowych.

Kto może skorzystać z promocji

Wnioskować o kartę może każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Millennium Bank od 01.01.2017. Drugim warunkiem jest posiadanie dostępu do bankowości internetowej, w skrócie musimy mieć podpisaną umowę ramowa z bankiem (np. mieć rachunek osobisty).

W promocji biorą udział tylko i wyłącznie wnioski złożone przez bankowość internetową lub aplikacje mobilną. Czas na przystąpienie do oferty mamy do 10.01.2020. Warto się spieszyć ze względu na niewielką pule promocyjnych wniosków – 2 000. W przypadku jej wyczerpania nie będziemy mogli przystąpić do promocji.

W promocji biorą udział następujące karty kredytowe Millennium: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja Co istotne limit kredytowy na karcie powinien wynieść min. 3000 zł. Dla kart Millennium MasterCard Gold i Millennium Visa Gold limit kredytowy powinien wynieść min. 5000 zł.

Warunki do spełnienia

Millennium Bank wypłaci nam premie, jeżeli w trzech kolejnych okresach dokonamy transakcji za min. 750 zł. Przykładowo dla osób które założą kartę w listopadzie, pierwszy okres trwa od założenia karty do końca grudnia, drugi okres to styczeń 2020, trzeci okres to luty 2020 . Tym samym w każdym z tych okresów powinniśmy dokonać płatności na min. 250 zł. Po spełnieniu warunków premia trafi na naszą kartę kredytową w formie uznania do końca Marca, Kwietnia lub Maja. W zależności od daty spełnienia warunków.

Bezpłatne prowadzenie przez rok

Biorąc udział w promocji zyskujemy preferencyjne warunki prowadzenia karty kredytowej w pierwszym roku. Bank zwolni nas z miesięcznej opłaty za użytkowanie plastiku, jeśli w danym miesiącu dokonamy co najmniej jednej płatności bezgotówkowej. Po tym okresie opłata za dany produkt jest zgodna z tabelą opłat i prowizji, oczywiście możemy wypowiedzieć umowę po otrzymaniu nagrody.

Która kartę wybrać

Polecamy wybranie karty Impresja, która oferuje cash back 5% u wybranych partnerów programu. Maksymalny zwrot to 760 zł rocznie, jednocześnie możemy skorzystać z programu inspiracje. Lista sklepów, w których otrzymamy money back poniżej:

cashback karta kredytowa impresja

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0