fbpx

Karta Kredytowa BNP Paribas z bousem 400 zł do Morele.net

Bonus 400 zł do Morele.net od BNP Paribas!

W najnowszej promocji karty kredytowej BNP Paribas możemy zyskać aż 400 zł w formie bonów do Morele.net. Jest to rekordowo wysoki bonus i warto własnie z tej promocji skorzystać. Prowadzenie produktu w pierwszym roku jest darmowe; w przypadku wykonania transakcji na min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych miesięcy. Co ciekawe, koszty prowizji (przewalutowanie, wypłata z bankomatów itp.) są na bardzo konkurencyjnym poziomie- znacznie niższym niż np. w Citibank. Za przewalutowanie transakcji w walucie obcej zapłacimy jedynie 2-3%. Dla porównania prowizja dla kart Citi Simplicity to aż 5,8%.

Warunki do spełnienia są proste, ale bank przewidział tylko 4 000 promocyjnych wniosków. W momencie wyczerpania limitu wnioskowanie o kartę kredytową na stronie promocji zostanie wyłączone. Dlatego nie należy zwlekać z decyzją. Jeżeli uważasz, że tego typu oferta jest zbyt piękna, by była prawdziwa- przeczytaj nasz artykuł “Dlaczego banki oferują premie na start…”.

karta kredytowa BNP Paribas

Dla kogo promocja Karty Kredytowej BNP Paribas?

Dla osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej  BNP Paribas w okresie ostatnich 18 miesięcy. Posiadanie konta lub innego produktu w tym banku nie wyklucza nas z promocji! Podczas wnioskowania o produkt bank może pytać o źródło naszego dochodu. Jeżeli nie mamy pracy lub innego stałego dochodu nie ma sensu tracenie czasu na wnioskowanie!

Pierwszym krokiem jest złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji, gdzie należy pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych. Formalnie czas na skorzystanie z oferty mamy do 31.05.2019, ale jest to limitowana promocja i bank wyłączy możliwość wnioskowania po wyczerpaniu się limitu 4 000 wniosków. Dlatego im szybciej wypełnimy krótki formularz tym lepiej.

Kilka dni po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas konsultant, aby dokończyć proces rejestracji. Na tym etapie bank będzie weryfikował źródło naszego dochodu. Popisanie samej umowy możliwe jest jedynie w placówce Banku BNP Paribas. 

Bajecznie proste warunki promocji!

Nagroda została podzielona na 4 części, każda po 100 zł. Voucher do wykorzystania na Morele.net otrzymamy za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy operacji kartą kredytową na kwotę min. 1 000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo, jeśli umowę podpiszemy w kwietniu, obrót na karcie w kwocie min. 1 000 zł będziemy musieli zrealizować w maju, czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki otrzymamy bon do wykorzystania na Morele.net o wartości 100 zł. Warunki promocji możemy spełnić płacąc karta w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Bank weźmie również pod uwagę wypłaty z bankomatów oraz przelewy z rachunku karty kredytowej. W przypadku powyższych operacji BNP Paribas naliczy prowizje 4,9% (min. 10 zł). Transakcje, które nie będą brane pod uwagę to te zwrócone oraz zasilenia portfeli internetowych itp.

Nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od końca miesiąca, w którym spełniliśmy warunki promocji. Do odebrania voucherów niezbędne będzie zarejestrowanie się na powyższej stronie.

Korzystając z okazji zachęcamy do przeczytania naszego poradnika o kartach kredytowych.

Ile kosztuje Karta kredytowa BNP Paribas

Karta Kredytowa od Banku BNP Paribas kosztuje 72 zł rocznie, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji. Zgodnie z informacją uzyskaną na infolinii wystarczy wydać min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych aby uniknąć opłaty. Tym samym spełniając warunki promocji otrzymujemy kartę za darmo w pierwszym roku.

Uwaga Haczyk! Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł! Później możemy to zrobić za darmo.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Regulamin 5000 pkt mambonus

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0