Karta Kredytowa BNP Paribas z bousem 400 zł (do Biedroki)

0

400 zł w bonach Biedronki od BNP Paribas!

W najnowszej promocji karty kredytowej BNP Paribas możemy zyskać aż 400 zł w formie bonów do Biedronki. Jest to rekordowo wysoki bonus i warto własnie z tej promocji skorzystać. Prowadzenie produktu jest darmowe, o ile w danym miesiącu wykonamy transakcje na min. 1000 zł. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł/m-c . Co ciekawe, koszty prowizji (przewalutowanie, wypłata z bankomatów itp.) są na bardzo konkurencyjnym poziomie- znacznie niższym niż np. w Citibank. Za przewalutowanie transakcji w walucie obcej zapłacimy jedynie 2-3%. Dla porównania prowizja dla kart Citi Simplicity to aż 5,8%.

Jeżeli uważasz, że tego typu oferta jest zbyt piękna, by była prawdziwa- przeczytaj nasz artykuł „Dlaczego banki oferują premie na start…”.

Dla kogo promocja Karty Kredytowej BNP Paribas?

Dla osób, które nie posiadały żadnej karty kredytowej  BNP Paribas w od 01.01.2018r. Posiadanie konta lub innego produktu w tym banku nie wyklucza nas z promocji! Podczas wnioskowania o produkt bank może pytać o źródło naszego dochodu. Jeżeli nie mamy pracy lub innego stałego dochodu nie ma sensu tracenie czasu na wnioskowanie!

Pierwszym krokiem jest złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji, gdzie należy pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych. Formalnie czas na skorzystanie z oferty mamy do 30.12.2019.

Kilka dni po wypełnieniu formularza zadzwoni do nas konsultant, aby dokończyć proces rejestracji. Na tym etapie bank będzie weryfikował źródło naszego dochodu. Popisanie samej umowy możliwe jest jedynie w placówce Banku BNP Paribas. 

Bajecznie proste warunki promocji!

Warunki otrzymania nagrody uległy znacznemu uproszczeniu, w przypadku tej promocji wystarczy wydać 2000 zł do 30.04.2020 . Czym szybciej spełnimy warunki tym szybciej bank wypłaci nam premie. Pieniądze możemy wydać w jednej lub wielu transakcjach. Warunki promocji możemy spełnić płacąc karta w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie.. Transakcje, które nie będą brane pod uwagę to te zwrócone oraz zasilenia portfeli internetowych itp.

Nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków. Do odebrania voucherów niezbędne będzie zarejestrowanie się na powyższej stronie.   Z bonu promocyjnego możemy korzystać, aż do wyzerowania salda. Karta będzie ważna do 31.12.2020.

Korzystając z okazji zachęcamy do przeczytania naszego poradnika o kartach kredytowych.

Ile kosztuje Karta kredytowa BNP Paribas

Karta Kredytowa od Banku BNP Paribas kosztuje 9 zł/m-c, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji.

Uwaga Haczyk! Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł! Później możemy to zrobić za darmo.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.12.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *