Konto w Credit Agricole z jedną z 3 atrakcyjnych premii

0

Credit Agricole oferuje promocję swojego nowego flagowego konta osobistego, dzięki której możemy założyć atrakcyjny rachunek i wybrać jedną z trzech premii na start – do 200 zł za przeniesienie konta, do 300 zł zwrotu za opłacone rachunki lub 50% premii z CAsaver. Konto z premią założysz tu.

Szczegóły „Konta dla Ciebie” znajdziesz w jego opisie”. Możesz również porównać to konto na tle innych banków w naszym rankingu kont osobistych.

Dla kogo?

Premię przy zakładaniu konta może uzyskać każdy, kto do dnia 30.04.2018 roku nie posiadał żadnych produktów Credit Agricole.

Czas trwania promocji?

Do 31 lipca 2018 roku (ostatni dzień w którym możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy)

Wybierz jedną z 3 premii która najlepiej odpowie na Twoje potrzeby:

A. Do 200 zł premii za przeniesienie konta:

Wystarczy, że wypełnisz wniosek o konto w Credit Agricole, a bank załatwi wszystkie formalności związane ze zmianą konta za Ciebie. Bank wypłaci Ci 200 zł na twoje konto jeśli przez minimum 3 miesiące zapewnisz regularne wpływy na konto w wysokości 3000 zł (lub minimum 1000 zł, ale w tym wypadku otrzymasz premię w wysokości 100 zł)

B. Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki

Jeśli z Twojego konta będziesz opłacał rachunki za energię, gaz, TV, internet, wodę lub za telefon, bank zwróci Ci do 5% za zapłacone faktury. Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 300 zł. Wystarczy, że zarejestruj swoje faktury i zapewnisz regularne wpływy na konto min. 1 000 zł miesięcznie.

C. 50% premii z CAsaver

Konto w Credit Agricole dzięki usłudze CAsaver umożliwia Ci proste oszczędzanie ! Dzięki możliwości zaokrąglania płatności, nawet płacąc za drobne zakupy możesz odkładać przy każdej płatności niewielką kwotę na swój oprocentowany rachunek oszczędnościowy. W promocji, dodatkowo bank dołoży Ci 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń – nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 300 zł. Wystarczy, że miesięcznie; na Twoje konto wpłynie min. 1000 zł i zapłacisz łącznie kartą min. 300 zł.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.07.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *