Bonus do 150 zł z darmowym Nest Kontem

0

Powraca bardzo limitowana promocja darmowego konta Nest Bank. Tym razem tylko 650 wniosków, więc należy się naprawdę spieszyć. Ostatnia tego typu promocja w której limit wniosków wynosił 1000 została zakończona praktycznie w 24h. Oprócz 150 zł możemy zyskać na lokacie Witaj 4% w skali roku.

Dla konto promocja Nest Bank

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli osoby nieposiadające żadnego konta w Nest Bank w okresie ostatnich 24 miesięcy. Jeśli w ostatnim czasie złożyliśmy wniosek o konto w tym banku, również nie możemy skorzystać z promocji.

Promocja Nest Bank rejestracja

Promocja zakończona

W celu wzięcia udziału w ofercie, niezbędna jest rejestracja na dedykowanej stronie banku. Czas na rejestracje mamy do 31.03.2019, przy czym obowiązuje limit 650 wniosków. Prawdopodobnie promocja zostanie zakończona w maksymalnie 1-2 dni, wiec nie należy zwlekać. Poprzednia tego typu promocja własnie tak szybko została zakończona.

Premia 150 zł warunki

Czas na spełnienie poniższych warunków mamy do 31.05.2019, warunki wyglądają następująco

  • Przynajmniej raz zapewnij wpływ wynagrodzenia min. 1000 zł na konto w Nest Banku.
  • Dokonaj co najmniej 1 transakcji kartą na kwotę min. 500 zł. Oczywiście może być kilka płatności, których suma wyniesie min. 500 zł.

W przypadku płatności kartą, bank wyklucza transakcje za gry hazardowe.  Normalne płatności w internecie czy sklepach stacjonarnych zostaną zaliczone.

Jako wpływ wynagrodzenia Nest Bank traktuje wynagrodzenie od pracodawcy, wpływ renty/emerytury, wpływ stypendium lub świadczenia 500+. Dodatkowo bank zastrzega możliwość weryfikacji powyższego dochodu (sprawdzenie skanów odpowiednich umów).

Wypłata premii nastąpi w ciągu 20 dni od końca miesiąca, w którym spełniliśmy wszystkie warunki promocji.

Analiza Darmowego Konta Nest Bank

Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą debetowa oraz wypłaty z wszystkich bankomatów! Dodatkowo całkiem niezła oferta lokat czy konta oszczędnościowego. Szerszy opis konta dostępny w naszym rankingu.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.03.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *