Premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej BGZ BNP Paribas

2

Ruszyła  promocja karty kredytowej BGŻ BNP Paribas, w obecnej odsłonie do zgarnięcia jest 200 zł na karcie paliwowej BP. Zasady tej promocji są bardzo proste do spełnienia, wystarczy zainwestować 3,5 zł  aby otrzymać bonus. Pula obecnej promocji została ograniczona do 2000 wniosków.

Dla kogo?

Promocja karty kredytowej BGŻ BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów, czyli osób nieposiadających żadnej karty kredytowej w tym banku w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jeżeli posiadamy konto lub lokatę to możemy wziąć udział w promocji.

Uwaga, bank może badać naszą zdolność kredytową (np. pytając o źródło naszego dochodu).

Promocja zakończona – pula wniosków wyczerpana

Aby zgarnąć premie za założenie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas wystarczy, że do 16.09.2018 złożymy wniosek i spełnimy warunki promocji.

Spełnienie warunków promocji

Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy wykonać transakcje kartą na kwotę min. 2 000 zł w pierwszych dwóch miesiącach od podpisania umowy. Bank weźmie pod zarówno transakcje bezgotówkowe jak i wypłatę gotówki. W tym przypadku wystarczy dokonać wypłaty 2 000 zł z bankomatu BGZ BNP Paribas, aby spełnić warunki promocji. Koszt prowizji w tym przypadku to 3,5 zł, o ile tego samego dnia dokonamy spłaty zadłużenia na karcie i wypłaty dokonamy z bankomatu własnego. Tym samym inwestując tylko 3,50 zł otrzymamy bon na paliwo o wartości 200 zł.

Wypłata z bankomatu obcego będzie wiązała się z wyższą prowizją – 4,9% co przy wypłacie 2 000 zł da nam kwotę 98 zł. Nie spłacenie karty tego samego dnia spowoduje naliczanie się odsetek od kwoty zadłużenia.

Koszt wyrobienia karty kredytowej mamBonus

Karta Kredytowa od Banku BGŻ BNP Paribas kosztuje 72 zł rocznie, ale jest możliwość uniknięcia tej prowizji. Zgodnie z informacją uzyskaną na infolinii wystarczy wydać min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych aby uniknąć opłaty (dla karty Mastercard Standard, dla karty Mastercard Gold warunek zwolnienia z opłaty to obrót min. 1000 zł. )

Przydatne informacje:

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Regulamin kart kredytowych

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 16.09.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
2 komentarzy on “Premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej BGZ BNP Paribas”
 1. Przemo

  W żadnym z linkowanych dokumentów (regulaminy i tabela opłat) nie ma najmniejszej wzmianki o możliwości zwolnienia z opłaty za kartę KREDYTOWĄ (72zł/rok). Na stronie www banku w opisie MasterCard Standard też ani słowa na ten temat – więc równie dobrze może być to „przejęzyczenie” konsultanta infolinii i drobna pułapka na nieostrożnych…

  Odpowiedz
 2. Krolus9

  Spoko karta do łączenia z promocją konta Optymalnego. Można zgarnąć ładnych parę stów.
  Dzięki za info

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *