fbpx

Premia do 100 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay w BGZ BNP Paribas

Premia za płatności Google Pay lub Apple Pay

Bardzo korzystna promocja dla klientów banku BGŻ BNP Paribas! Za dokonanie 11 płatności Apple Pay lub Google Pay otrzymamy dwa bony do Biedronki i Allegro o wartości 50 zł każdy.

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do osób, które przed 23.08.2018 nie zarejestrowały karty banku BGŻ BNP Paribas w aplikacji Apple Pay lub Google Pay. Wykluczeni są klienci, którzy korzystali z wcześniejszej promocji „Wygraj z Android Pay” oraz „kupuj z Apple Pay”.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji musimy posiadać kartę debetowa lub kredytowa w banku BGŻ BNP Paribas oraz odpowiednie urządzenie wspierające płatności Google Pay (moduł NFC + android 4.4 lub wyższy) lub Apple Pay ( iPhone SE lub wyższy). Do udziału w promocji zgłaszamy się przez formularz na dedykowanej stronie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31.10.2018 lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków.

Jak otrzymać nagrody?

Bony otrzymamy za wykonanie transakcji przy pomocy Google Pay lub Apple Pay. Proszę pamiętać o uprzedniej rejestracji na stronie promocji.

 • Bon 50 zł do Biedronki otrzymamy za wykonanie co najmniej 3 płatności w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dodania karty do aplikacji.
 • Bon 50 zł do Allegro otrzymamy za wykonanie 8 transakcji w miesiącu następującym po miesiącu dodania karty do aplikacji Apple Pay lub Google Pay. Płatności wykonane na potrzeby otrzymania pierwszej nagrody nie będą brane pod uwagę.
Uwaga! płatności muszą być wykonane przy użyciu odpowiedniej technologii – Google Pay lub Apple pay. 

Należy pamiętać, iż zgodnie z regulaminem transakcje ułatwiające obrót nie będą brane pod uwagę (płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich, u brokerów ubezpieczeniowych czy w instytucjach finansowych). Organizator poinformuje nas  mailowo o przyznaniu nagrody. Bony zostaną przekazane SMSami na nasz numer telefonu.

Łączenie promocji

Do 31.08.2018 trwa promocja konta Maksymalnego w banku BGZ BNP Paribas, w której do uzyskania jest nawet 350 zł. Warto skorzystać z okazji i połączyć obie promocje, w tym przypadku do uzyskania jest nawet 450 zł.

 

Przydatne informacje:

Regulamin promocji – kupuj mobilnie

 

[FM_form id="1"]
Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0