300zł+50 zł w promocji Credit Agricole Konto dla Ciebie

Nawet 350 zł premii za konto od Credit Agricole

Wystartowała ciekawa oferta od Credit Agricole; do wyboru mamy 3 rożne promocje konta osobistego. Możemy wybrać jeden z trzech bonusów na start: 300 zł za przeniesienie ROR, 300 zł zwrotu za opłacenie rachunków lub 300 zł za płatności kartą i usługę CA Saver. Powyższe promocje możemy połączyć z programem poleceń, gdzie osoba polecana i polecająca może zyskać 50 zł.

credit agricole Konto dla Ciebie

Dla kogo promocja 300 zł za konto

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów banku, którzy spełniają 2 poniższe warunki:

 • nie korzystali w przeszłości z promocji Credit Agricole, w której bonus przyznawany był za przeniesienie konta
 • nie posiadali żadnego konta w Credit Agricole od 1.04.2018

Jeśli chcemy skorzystać z oferty wystarczy do 30.11.2019 złożyć wniosek o promocyjne konto dla Ciebie na dedykowanej stronie Banku. Podczas zawierania umowy musimy wybrać jedną z trzech promocji na start:

 • 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole
 • lub 300 zł za opłacanie rachunków
 • lub 300 zł za płatności kartą i usługę CA Saver

Każdą z opcji opisaliśmy w naszym artykule poniżej. Dodatkowo możemy skorzystać z programu poleceń.

300 zł za przeniesienie rachunku do Credit Agricole

W przypadku wybrania tej oferty, powinniśmy upoważnić Credit Agricole do przeniesienia naszego konta z innego banku. W praktyce wystarczy wskazać dane rachunku do zamknięcia, może to być świetna okazja do zrezygnowania z niechcianego ROR. To bank w naszym imieniu dokona wszelkich formalności- ten krok najlepiej wykonać już podczas wnioskowania o konto dla Ciebie. Dodatkowym wymogiem jest “przeniesienie wynagrodzenia”; w tym przypadku musimy wskazać dane naszego pracodawcy i znowu bank za nas dopełni formalności.

Ostatni warunek to zapewnienie wpływu na konto w 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w kwietniu, pierwsze zasilenie konta musi być dokonane w maju oraz w 2 kolejnych miesiącach. W tym przypadku możemy zyskać 100 zł albo 300 zł, w zależności od kwoty wpływu.

 • nagrodę 300 zł otrzymamy za zapewnienie trzech wpływów po 3 000 zł/m-c.
 • lub 100 zł otrzymamy w przypadku zapewniania trzech wpływów po 1 000 zł/m-c.

Czym dla banku jest ten wpływ: “suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank(Credit Agricole) lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika”

Jednym słowem musimy złożyć dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia, ale wpływ na konto nie musi pochodzić od naszego pracodawcy. Co ciekawe, trzech tysięcy złotych nie musimy realizować w jednym przelewie. Możemy wykonać kilka mniejszych transakcji, których suma przekroczy 3 000 zł. Najłatwiej zrealizować wpłaty gotówkowe w oddziale lub poprosić kogoś z rodziny o przelanie środków. Zaraz po zaksięgowaniu pieniądze możemy przelać z powrotem.

300 zł zwrotu za rachunki

W przypadku tej oferty możemy otrzymać do 5 % zwrotu wartości przelewów za należności za media. Maksymalna kwota premii to 300 zł w okresie 12 miesięcy, przy czym nie ma maksymalnego miesięcznego limitu zwrotu. Jeśli nasze rachunki są wysokie, całą nagrodę możemy odebrać znacznie szybciej.

Haczyk? Przed wykonaniem płatności do danego odbiorcy, należny go zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej lub w oddziale banku. Rachunki za media (prąd, woda, gaz, telewizja, internet, telefon stacjonarny/komórkowy) muszą dotyczyć nieruchomości, która była wskazana jako adres zamieszkania. Co ciekawe, premia na koncie jest księgowana zaraz po wysłaniu płatności.

Dodatkowym warunkiem jest wpływ na konto min. 1000 zł w miesiącu poprzedzającym. Oczywiście definicja wpływu jest taka sama jak w przypadku poprzedniej wersji promocji, czyli liczą się wpłaty gotówkowe lub wpływ od innego nadawcy (z innego banku, niż CA).

300 zł bonusu do CAsaver’a

To chyba najłatwiejsza opcja na zyskanie 300 zł, ale jednocześnie najdłuższa. Credit Agricole zwróci nam 50% wartości transakcji w ramach usługi CAsaver, maksymalnie 25 zł/m-c przez 12 miesięcy (w sumie 300 zł). W tym przypadku wystarczy włączyć usługę i płacić kartą.

CAsaver pomaga użytkownikowi oszczędzać pieniądze, poprzez odkładanie pewnej kwoty przy okazji dokonywania płatności. Polega to na zaokrąglaniu transakcji kartą do pełnych kwot (maksymalnie do wielokrotności 10 zł). Przykładowo dokonując płatności na 15 zł, z naszego rachunku zostanie pobrane 20 zł, z czego 5 zł trafi na konto CAsaver. Dodatkowo bank dołoży 50%, czyli 2,5 zł. Kalkulacja ta została wykonana przy założeniu maksymalnych zaokrągleń. Powyższa usługa ma motywować klienta do regularnego oszczędzania. Do wyboru mamy zaokrąglanie do 0,50 zł, 1 zł, 5 zł lub 10 zł.  Wybranie zaokrągleń do 10 zł pozwoli na najszybsze uzyskanie maksymalnej premii w danym miesiącu.

Dodatkowym warunkiem jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł i wykonanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł. Warunki należny spełnić w miesiącu poprzedzającym miesiąc, w którym chcemy uzyskać premie. Jednocześnie korzystając z tego bonusu nie możesz wyłączyć usługi CAsaver lub zmienić rachunku powiązanego. Jeśli to zrobisz stracisz możliwość dalszego udziału w promocji. Wypłata premii następuje na koniec każdego miesiąca.

50 zł z programu Poleceń

Program dostępny do 31.03.2020; aby otrzymać 50 zł należy podać kod osoby polecającej podczas wnioskowania o konto. Kod najlepiej uzyskać od znajomego. Jeśli nie masz takiej opcji możesz skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: 3793391.

Z programu mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole w okresie ostatnich 265 dni. Podczas wnioskowania powinniśmy zaznaczyć zgody marketingowe: jest to warunek konieczny do wypłaty tej premii.

Premie otrzymamy, jeśli w kolejnych trzech miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy spełnimy jeden z poniższych warunków:

 • Płatności kartą na min. 300 zł/m-c
 • lub wpływ na konto min. 1000 zł/m-c

Do programu poleceń, jako osoba polecająca możemy dołączyć na tej stronie. Polecający za każde skuteczne polecenie otrzyma 50 zł (maksymalnie 500 zł za 10 skutecznych poleceń).

Konto osobiste Credit Agricole 

Jest to jedno z droższych kont w naszym rankingu, jego prowadzenie kosztuje 7 zł za konto i 9 zł za kartę. Opłaty nie zostaną pobrane w przypadku zapewnienia wpływu 1000 zł/m-c i wykonania 1 transakcji kartą/BLIKiem. Więcej informacji o rachunku znajdziesz w naszym rankingu lub na dedykowanej stronie CA.

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji 300 zł
Tabela opłat i prowizji
Program poleceń

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Tomasz 26 września 2019 19:55

  Gdyby ktoś chciał skorzystac moj kod polecajacego :4281766

  Dodaj swoją opinie

  Finhack
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj
  0