100 zł za założenie konta Inteligo z programem poleceń „Mam Inteligo”

0

Nowa edycja programu poleceń konta Inteligo! W obecnej odsłonie mamy możliwość zyskania 100 zł za założenie rachunku. Dodatkowo, osoba polecająca również otrzyma 100 zł za każde skuteczne polecenie! Warunki tej promocji są bardzo proste.

Kto może skorzystać z promocji konta Inteligo

W celu założenia konta z polecenia musimy być nowym klientem, czyli osobą nie posiadającą konta Inteligo od 04.02.2016. W tym przypadku posiadanie innego rodzaju rachunku w banku PKO BP nie wyklucza nas z tej oferty.

Jeżeli spełniamy powyższy warunek, wystarczy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie. Należy pamiętać o podaniu kodu polecającego na końcu wniosku. Najlepiej uzyskać ten kod od znajomego, ponieważ osoba polecająca również otrzyma 100 zł za każde skuteczne polecenie. Dodatkowo, podczas wnioskowania o konto Inteligo powinniśmy zaakceptować zgody marketingowe.

Warunki programu poleceń „Mam Inteligo”

Warunki do spełnienia są bardzo proste: na ich spełnienie mamy 30 dni od zawarcia umowy i wyglądają następująco:

  • Dokonaj płatności kartą debetową na kwotę min. 200 zł w punktach stacjonarnych (sklepy, restauracje itp.). Nie mogą to być płatności dokonane w internecie.
  • Wykonaj transakcje na kwotę min. 40 zł za pomocą usług BLIK (wymaga użycia aplikacji IKO). Płatności mogą być dokonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internecie. W łatwy sposób możemy zapłacić BLIKiem za zakupy na Allegro.

Bank zweryfikuje czy spełniliśmy warunki promocji w ciągu 50 dni od końca danego etapu. Przy czym promocja została podzielona na trzy etapy lutowy, marcowy i kwietniowy. Premia trafi na nasze konto w ciągu kolejnych 44 dni, ale powinno to nastąpić znacznie szybciej.

Program poleceń Inteligo

Nagroda za każde skuteczne polecenie nowego klienta to 100 zł. Dodatkowo Bank przygotował nagrody w wysokości 1000 zł, 600 zł, 300 zł dla osób, które dokonają największej ilości poleceń konta Inteligo. W celu przystąpienie do programu poleceń niezbędna jest rejestracja na stronie maminteligo.pl

Ile kosztuje konto Inteligo

Koszt prowadzenia rachunku Inteligo jest bardzo konkurencyjny. Korzystanie z rachunku jest bezwzględnie darmowe, natomiast prowadzenie karty jest darmowe o ile dokonamy w danym miesiącu transakcje na kwotę min 100 zł (w przeciwnym razie prowizja wynosi 4 zł/m-c). Po spełnieniu warunków promocji, kartę możemy zamknąć, natomiast samo konto musi pozostać aktywne do momentu wypłaty premii.

Za darmo wypłacimy gotówkę z bankomatów PKO BP oraz Santander. Za korzystanie z pozostałych urządzeń bank naliczy prowizje.

Regulamin programu poleceń
Regulamin ramowy programu maminteligo
Tabela opłat i prowizji

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.04.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *