Rekordowe 100 zł za konto przekorzystne od PEKAO

Premia 200 zł za konto Przekorzystne

Zyskaj 100 zł za założenie konta Przekorzystnego i prostą aktywność. Jednocześnie bank oferuje 3 % w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwot do 30 000 zł. Największym plusem tej oferty jest karta wielowalutowa bez prowizji za przewalutowanie i darmowe bankomaty za granicą!! Jest to bezkonkurencyjna oferta dla podróżników od banki Pekao!!

Promocja Pekao konto przekorzystne

Kto może skorzystać z oferty

Premie może otrzymać każdy nowy klient banku. Nowy klient dla PEKAO to osoba nie posiadająca żadnego produkty konta osobistego miedzy 1.07.2018 a 31.08.2019. Jeżeli spełniamy powyższe warunki wystarczy że w okresie do 30.09.2019 zawrzemy umowę o konto Przekorzystne. Jednocześnie w celu spełnienia warunków promocji będziemy potrzebować karty debetowej do konta lub aplikacji mobilnej PeoPay.

Warunkiem tej promocji jest podpisanie umowy całkowicie online. Podpisanie umowy następuje biometrycznie poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną! Na starcie należny wybrać podpisanie umowy Biometrycznie!

W przypadku wystąpienia problemów, błędu itp. Należy zadzwonić na infolinie w celu anulowania wniosku. Następnie powinniśmy spróbować złożyć wniosek ponownie. W promocji biorą udział jedynie wniosku złożone w 100% biometrycznie. W przypadku powtarzających się problemów z podpisanie umowy biometrycznie, bank dopuszcza możliwość dokończenia zakładania konta w oddziale. W tym przypadku akceptowane będą jedynie wnioski, których proces rozpoczął się biometrycznie, ale z jakiś względów nie mógł być dokończony.

Premia 100 zł za konto Przekorzystne PEKAO

Banalnie proste warunki! 100 zł otrzymamy za zapewnienie wpływu 500 zł na konto oraz dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej (przy użyciu karty lub aplikacji PeoPay). Oba warunki należy spełnić do końca Października. W przypadku wpływu 500 zl wykluczone są wpłaty gotówkowe oraz przelewy pomiędzy własnymi rachunkami. Najlepiej przelać wymaganą kwotę z naszego konta w innym banku. Transakcja bezgotówka powinna być zapłatą za towary bądź usługi (w przypadku aplikacji PeoPay wykluczone są przelewy).

Nagrodę otrzymamy w połowie listopada.

Świetna karta wielowalutowa!

Bardzo dobra opcja dla fanów karty Revolut i nie tylko!. Wraz z kontem możemy wyrobić kartę Mastercard Debit FX, wraz z nią zyskujemy darmowe przewalutowania po kursach organizacji płatniczej. W praktyce oznacza to kursy znacznie lepsze, niż w kantorach internetowych i prawie tak dobre jak ma karta Revolut. Jednocześnie spełniając warunek aktywności (500 zł wpływu/m-c i jedna transakcja/m-c) otrzymujemy darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych. Jest to najlepsza karta debetowa dla osób podróżujących za granicę, pozwala wypłacić dowolną ilość gotówki bez prowizji!!!  Jeśli wypłacasz gotówkę za granicą, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego

Zakładając powyższy ROR możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Bank PEKAO oferuje 3% w skali roku dla kwot do 30 000 zł na okres 180 dni. Wystarczy, że d0 30.09.2019 zdecydujemy się również na konto oszczędnościowe.

Konto Przekorzystne opłaty

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 lat. Pozostali klienci są zwolnieni z opłat, o ile zapewnią wpływ na rachunek w kwocie min. 500 zł/m-c oraz dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej. Nie spełnienie powyższych warunków skutkuje nałożeniem opłaty za rachunek 6 zł/m-c oraz 3 zł/m-c za kartę. Bez prowizji wypłacimy gotówkę tylko z bankomatów własnych PEKAO. Dodatkowo w przypadku spełnienia warunku aktywności, możemy dokonać 2 darmowych wypłat co miesiąc z dowolnych bankomatów w kraju. Ponadto otrzymujemy nielimitowane darmowe wypłaty z bankomatów za granica!! Dokładna analiza rachunku w naszej porównywarce lub na dedykowanej stronie.

Przydatne dokumenty

regulamin promocji konta przekorzystnego
Tabela opłat i prowizji
Regulamin promocji konta oszczędnościowego

Zapisz się do naszego Newslettera!

Chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach i promocjach? Zapisz się!

Chętnie wysłuchamy twoich myśli

   Dodaj swoją opinie

   Finhack
   Login/Register access is temporary disabled
   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj
   0