Rekordowa kumulacja promocji za założenie konta Santandera

2

Rekordowa kumulacja promocji za konto Konto Jakie Chcę

Historycznie rekordowy bonus na start za założenie konta Santandera i prostą aktywność.  Co można zyskać?

 1. Konkurs każdy wygrywa z finhack.pl” – gwarantowane 50 zł oraz udział w konkursie z nagrodami – iPhone 12 i bony 500zł allegro
 2. Promocja 150zł na zakupy w Biedronce i RTV EURO AGD za założenie konta
 3. Kolejna Promocja 300zł za założenie konta i aktywność na nim
 4. 50zł w programie poleceń

To wszystko (w tym gwarantowane 550 zł) można zyskać przy założeniu konta Santander za pomocą naszej strony! Szczegóły poniżej!

Czym wyróżnia się Santander Bank na tle rynku?

Z kontem Jakie Chcę zyskujemy:

 • nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe
 • Internetowy Kantor walutowy z korzystnymi kursami wymiany
 • darmowe wypłaty za granicą z bankomatów grupy Santander Bank.
 • zwrot do 300 zł rocznie za rachunki

Kto może skorzystać z promocji

 • W konkursie „każdy wygrywa z finhack.pl(gwarantowane 50 zł i szansa na iPhona 12 oraz bony 500 zł Allegro) wystarczy być nowym klientem, czyli nie posiadać konta w Santander Bank Polska.

Natomiast w przypadku:

 • Premii 150zł w bonach do Biedronki i RTV Euro AGD – należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska od 01.11.2020 roku.
 • Promocja 300zł– należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska od 01.11.2020 roku, a także nie korzystać z jakiejkolwiek promocji konta osobistego Santander od 01.04.2019 roku
 • Program Poleceń 50zł– należy nie posiadać konta w Santander Bank Polska od 01.10.2020 roku.

Aby złapać się na wszystkie promocje, należy nie posiadać konta od 1.10.2020, a także nie korzystać z jakiejkolwiek promocji konta osobistego Santander od 01.04.2019 roku.

Warunki uprawniające do odebrania pieniędzy

W pierwszym kroku powinniśmy zarejestrować się na stronie konkursowej i założyć konto przez wygenerowany dla nas link, TYLKO takie wnioski biorą udział we wszystkich powyższych ofertach. Wraz z rachunkiem osobistym, należy wnioskować o kartę debetową. Na stronie konkursowej należy wyrazić wszystkie zgody. W przypadku premii na start musimy również wyrazić wszystkie zgody (w tym zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, dodatkowo powinniśmy wyrazić zgodę na EKK – podczas pierwszego logowania).

Czas na rejestrację

 1.  Dla promocji „każdy wygrywa z finhack.pl”(50zł gwarantowane w formie bonu allegro plus konkurs z nagrodami- iPhone 12 i bony allegro) oraz premii 150zł w formie bonów czas na rejestrację mamy do 31.12.2021.
 2.  Dla promocji 300zł czas na złożenie wniosku to 20.12.2021, natomiast podpisanie umowy powinno mieć miejsce do 5.01.2022.

Jak poprawnie złożyć wniosek?

Aby ułatwić wszystkim wzięcie udziału w konkursie, stworzyliśmy dedykowaną instrukcję. Prezentujemy w niej, jak krok po kroku założyć konto i wziąć udział w konkursie.

>>>(Instrukcja jak założyć konto, aby wziąć udział w konkursie.)  <<<

Konkurs z gwarantowaną premią 50zł

W konkursie finhack.pl jedynym warunkiem uprawniającym do otrzymania nagrody gwarantowanej jest rejestracja oraz poprawne założenie konta przez indywidualnie wygenerowany link. Za ten krok każdy otrzyma premię 50zł w formie bonu Allegro. Dodatkowo wszystkie chętne osoby, które się zarejestrują i spełnią pierwszy warunek, mogą wziąć udział w konkursie.

Do wygrania jest m.in iPhone 12 oraz 5x bon Allegro o wartości 500zł. W przypadku tego konkursu wystarczy po założeniu konta, zostawić o nim opinie na naszej dedykowanej stronie. Następnie nasze jury wyłoni najlepsze recenzje, użytkownicy na naszym fanpage’u na Facebook’u będą mieli możliwość głosowania na najlepsze wypowiedzi. Opinie, które uzyskają najlepszy wyniki otrzymają nagrody. Należy pamiętać, iż jeden użytkownik może maksymalnie zostawić jedną opinię!

Gwarantowany voucher allegro o wartości 50zł powinien trafić do uczestników do połowy stycznia lub połowy lutego 2022 (w zależności od momentu rejestracji konta).

Dodatkowa premia 150zł 

W przypadku tej premii wystarczy wyrazić wszystkie zgody, analogicznie jak dla premii 300zł, podczas wnioskowania podać poprawny e-mail i nr telefonu oraz dokonać do 31.01.2022 transakcji kartą lub Blikiem na kwotę min. 300zł. Nagroda zostanie przekazana do 28.02.2022. W tej promocji obowiązuje limit i nagrody są wypłacane dla pierwszych 4 000 wniosków.

Premia 300zł za założenie Konta Jakie Chcę

W przypadku tego bonusu, jeżeli spełniamy warunek bycia nowym klientem, wystarczy do dnia 20.12.2021 zawnioskować o „Konto jakie Chcę” wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem w trakcje składania wniosku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Kolejnym warunkiem jest zgoda na EKK, czyli przesyłanie korespondencji z banku drogą elektroniczną.

Program poleceń – dodatkowe 50zł

Podczas wnioskowania możemy podać kod polecającego dzięki czemu otrzymamy 50zł extra. Musimy jedynie wyrazić dodatkowo zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową (chodzi o przekazanie informacji polecającemu). W tym przypadku warunkiem wypłaty premii jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz wykonanie transakcji kartą/Blikiem na min. 300zł. Jednocześnie zachęcamy do użycia naszego sprawdzonego kodu polecającego 1014554577. Kod polecający podajemy w odpowiednim miejscu, jak na screenie poniżej:

Skąd wziąć kod polecający Santander Bank?

Jeżeli chcemy, aby to  nasz znajomy polecił nam konto lub my je chcemy polecić. Musimy mieć aktywny rachunek w Santander Bank Polska oraz wygenerować nasz osobisty kod polecający. Jak wygenerować kod do polecenia rachunku? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i przejść do zakładki „Oferta banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”. Ostatnim krokiem jest akceptacja regulaminu programu. Za każde skuteczne polecenie otrzymamy 50 zł w formie zasilenia naszego rachunku. Konto możemy polecić 10 razy. Tym samym możesz założyć konto w naszym konkursie, wygenerować własny kod i polecić nasz konkurs znajomym. 

Warunki do wypłaty premii

Poniżej przedstawiamy warunki wypłaty premii, zaprezentowane w przystępny i przejrzysty sposób.

Pierwszą premie otrzymamy jeszcze 5 Stycznia 2021 ( kolejne 200zł trafi do nas do końca kwietnia 2022). Wyplata bonusu z programu poleceń nastąpi w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

1 % zwrotu za rachunki Santander Bank

Santander w standardowej ofercie, proponuję klientom zwrot za płatności za rachunki. Jest to stała oferta, w które do zyskania jest dodatkowe 300 zł w skali roku. W przypadku opłacania rachunków za gaz, prąd, Internet, telefon i telewizję, bank zwróci nam 1% kwoty przelewu. Niby niewiele, ale w skali roku może uzbierać się całkiem niezła suma. Oferta bardzo korzystna np. dla osób ogrzewających dom piecami gazowymi. Maksymalna premia to 300zł.

Czy warto skorzystać z tej promocji?

Oferta jest wyśmienita, możemy wygrać iPhona 12 a do tego do zyskania mamy pewne 550zł. Dużym plusem jest możliwość dalszego polecania konta, co zwiększa potencjalny bonus. Sam rachunek jest wszechstronny i ma wiele ciekawych funkcji, np. dedykowany kantor internetowy z lepszymi kursami wymiany, funkcje wspierające oszczędzanie czy aplikację pozwalającą opłacać bilety i parkometry.

Konto Jakie Chcę od Santander Bank

Oferta konta Jakie Chcę jest konkurencyjna, chociaż osoby młode do 26 lat otrzymają znacznie lepsze warunki (darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów). Konto ror jest darmowe w przypadku dokonania min. 5 płatności kartą/m-c ( w przeciwnym razie 5 zł/m-c). Co ważne w pakiecie z kontem otrzymujemy szereg korzyści, które nie są dostępne dla oferty konkurentów. Wśród dodatkowych korzyści mamy m.in przelewy natychmiastowe, zwrot za opłacanie rachunków, darmowe bankomaty Santander’a za granicą i więcej. Jeśli interesują cię promocje bankowe warto sprawdzić nasz ranking kont osobistych.

Przydatne informacje:

Instrukcja jak założyć konto, aby wziąć udział w konkursie

Regulamin promocji gotówka na start 

Regulamin promocji 150 zł w formie bonów

Regulamin programu polecen

TOiP

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 31.12.2021r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
2 komentarzy on “Rekordowa kumulacja promocji za założenie konta Santandera”
 1. Tomek

  Fajny konkurs, może uda się wygrać iPhone hehe

  Odpowiedz
 2. Maciej

  Wszystko zgodnie z opisem. Dzięki! W sumie i tak chciałem zakładać konto w Santander, a teraz jeszcze miejmy nadzieję zgarnę za to kase

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *