Ponad 350 zł w voucherach za wyrobienie karty kredytowej City Simplicity

0

Karta Kredytowa City Simplicity z Bonusem

Aż 21 000 punktów Priceless Specials otrzymasz za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. Punkty na ten moment możemy wymienić na bony o wartości 350 zł do CircleK, Douglas czy RTV EURO AGD. Katalog nagród jest naprawdę długi, przykładowo za punkty możemy kupić aż 26 biletów do kina Cinema City.  Wystarczy niewielka aktywność na karcie, by zyskać wartościowe nagrody. Za prowadzenie i wydanie produktu nie zapłacisz ani złotówki! Przed założeniem produktu zachęcamy do przeczytania naszego poradnika nt. kart kredytowych.

Dla Kogo Karta Kredytowa Citibank?

Dla nowych klientów! Czyli osób, które nie posiadały żadnej karty Citi Banku po 01.01.2016 oraz spełniają kryteria minimalnego dochodu:

odstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;   Dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł. Przyznanie karty jest uzależnione od pozytywnej decyzji kredytowej banku

O punktach Priceless Specials?

Priceless Specials to program dostępny dla posiadaczy kart MasterCard, w którym przy dokonywaniu płatności u wybranych partnerów otrzymujemy punkty. Następnie możemy je wymieniać na nagrody dostępne w katalogu. Na ten moment za 21 000 punktów możemy kupić:

  • 26 biletów CinemaCity na dowolny seans 2D, (800 pkt za każdy bilet)
  • Vouchery o wartości 350 zł do wybranych sklepów (m.in  CircleK, RTV Euro AGD, Decathlon, Douglas)

To tylko wybrane atrakcje dostępne w katalogu nagród- punkty możemy wydać dowolnie. Przykładowa oferta w tym momencie. W przeszłości miały miejsce ciekawe promocje np. Black Friday, gdzie punkty były dużo więcej warte. Warto obserwować stronę Priceless Specials i kupować nagrody po promocyjnych cenach. Ceny danych nagród mogą się zmieniać, warto poczekać i wymienić punkty w specjalnej ofercie.

Jak przystąpić do promocji Karty Kredytowej Citibank?

Do 30 czerwca 2019 roku zarejestruj się na specjalnej stronie Citi Handlowy. W ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie konsultant, aby dokończyć proces ubiegania się o kartę kredytową Citi Simplicity. Podczas wnioskowania powinieneś zaakceptować zgody marketingowe (wymóg regulaminu). Pamiętaj by nie korzystać z płatnych usług dodatkowych takich jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa.

Jak spełnić warunki promocji Karty Kredytowej Citi Simplicity?

Zgodnie z regulaminem, aby otrzymać 21 000 punktów musimy spełnić 3 proste warunki:

  • Najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu podpisania umowy, zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku.
  • Jednocześnie w tym samym okresie zapisz się do programu Priceless Specials poprzez formularz dostępny w serwisie Citibank Online.
  • Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy dokonaj obrotu kartą na kwotę min. 1500 zł. Transakcji możemy dokonywać w dowolnych sklepach stacjonarnych/internetowych, punktach usługowych itp. Bank nie weźmie pod uwagę transakcji zwróconych/anulowanych i transakcji szczególnych (doładowań portfeli internetowych, płatności u bukmacherów itp.). Uwaga! Unikaj doładowania kart prepaid np. Revolut, za tego typu operację bank nalicza prowizję.

Za spełnienie warunków otrzymamy 21 000 punktów Pricless Specials o wartości przynajmniej 350 zł. Przykładowo, jeśli umowę podpiszemy w maju, czas na spełnienie warunków mamy do końca lipca.  

Odbierz Nagrodę

To wszystko co musisz zrobić ! W kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków promocji punkty otrzymasz na swoje konto w programie. Możesz je natychmiast zamienić na nagrody lub poczekać na jakąś okazję bądź promocję!

Gdzie jest haczyk?

Skoro to taka dobra promocja to gdzie jest haczyk? Przed założeniem produktu zachęcamy do przeczytania naszego poradnika na temat kart kredytowych. Jedyne do czego można się przyczepić to niektóre prowizje na karcie kredytowej. W tym przypadku zalecamy unikania kilku działań:

  • Nie powinniśmy wypłacać gotówki w bankomacie (prowizja 5,8%)
  • Nie powinniśmy wykonywać transakcji w obcych walutach (prowizja 8%)
  • Absolutnie nie należy wypłacać gotówki z bankomatów za granicą (prowizja 13,8% !) 

Prowadzenie oraz wydanie karty kredytowej Citi Simplicity jest darmowe! Musimy jednak pamiętać by nie włączać dodatkowych usług jak CitiPhone (usługa płatna).  Nie wiesz dlaczego banki wypłacają premie? Warto przeczytać nasz artykuł.

Dodatkowe informacje o  karcie kredytowej

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 30.06.2019r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *