Powraca bonus 200 zł za założenie konta 360 w Millennium Bank

22

Powraca Premia 200 zł za konto 360 Millennium Bank

Promocja „złap 200 zł” za założenie konta osobistego w Millennium Bank, warunki bardzo proste do spełnienia – wystarczy aktywność na koncie przez 2 miesiące by odebrać bonus 200 zł za założenie rachunku bankowego. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z cyklicznej promocji konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,7% do 200 000 zł.

Promocja tylko dla nowych klientów

Z promocji konta 360 możesz skorzystać, jeżeli na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadasz żadnego produktu banku Millennium oraz nie korzystałeś z poprzednich edycji promocji. Z oferty tej nie mogą skorzystać osoby będące pełnomocnikiem do jakiegokolwiek produktu w banku.

Jak prawidłowo złożyć wniosek o konto 360

Jeżeli spełniasz warunek bycia nowym klientem wystarczy, że do 26.11.2018 złożysz wniosek poprzez dedykowaną stronę i do 30.11.2018 podpiszesz umowę w placówce Millennium lub poprzez kuriera.

Zgodnie z regulaminem promocji konta 360, składając wniosek, należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych przez bank oraz jednostki powiązane z bankiem i zaakceptować regulaminu promocji „złap 200 zł” (zgody numer 2,3,4). Dla pewności można zaznaczyć wszystkie zgody.

200 zł za założenie konta 360

Premię 200 zł w gotówce otrzymasz, jeżeli:

 • Złożysz wniosek na promocyjnej stronie oraz podpiszesz umowę do 30.11.2018 roku
 • do 5 grudnia 2018 aktywujesz aplikacje mobilną banku Millennium
 • dla konta 360 w grudniu 2018 i styczniu 2019, zasil konto kwotą min. 1000 zł i dokonaj co najmniej 1 płatności kartą (warunek trzeba spełnić w obu miesiącach)

Najprostszym sposobem na zapewnienie wpływu jest przelanie środków z naszego konta w innym banku. Salda nie musimy utrzymywać, więc pieniądze możemy od razu przelać z powrotem. Warunki są więc bajecznie proste, jedynie musimy pamiętać o spełnieniu warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie rachunku 360 i karty w kolejnych miesiącach. Cała premia 200 zł zostanie wypłacona do 15 lutego 2019, po spełnieniu powyższych warunków. Po odebraniu premii z konta możemy zrezygnować nie ponosząc żadnych opłat.

Informacje o rachunku

Dokładna analiza rachunku 360 dostępna tu

Dotyczy osób, które skończyły 26 lat. W kolejnych miesiącach pamiętaj o spełnieniu warunków zwalniających z opłat (1000 zł/m-c wpływu oraz 1 transakcja kartą lub BLIK). Jeżeli ich nie spełnisz bank obciąży Cię opłatą 7 zł/m-c za Kartę oraz 8 zł/m-c za prowadzenie rachunku.

Osoby poniżej 26 roku życia są zwolnione z opłaty za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonanie min. 1 transakcji kartą/BLIK w danym miesiącu.

Konto oszczędnościowe 2,7% do 200 000 zł

Millennium bank posiada w swojej ofercie konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,7% do 200 000 zł. Przeczytaj nasz poradnik, jak korzystać z promocyjnego oprocentowania przez praktycznie cały czas.

Autor artykułu
Najważniejsze informacje:
Czas promocji:
Trwa do: 26.11.2018r.
Jak trudno uzyskać premię?
Komentarze
22 komentarzy on “Powraca bonus 200 zł za założenie konta 360 w Millennium Bank”
 1. Joanna

  Witam, założyłam konto zgodnie z regulaminem, zwrot 200 zł miał być wypłacony do 15 lutego, dziś mamy 20 lutego a premii nie przelano na konto.

  Odpowiedz
  1. finhack

   Witam,
   Pani Joanno, niestety czasami ze względów technicznych bank mógł nie naliczyć premii. W takim przypadku najprościej będzie zadzwonić na infolinie Millennium(kontakt 801 331 331 lub 22 598 40 40). Podczas rozmowy powiedzieć konsultantce, że chce złożyć Pani reklamacje. Wystarczy powiedzieć, iż wzięła Pani udział w promocji i nie otrzymała premii. W przypadku dodatkowych pytań proszę nam wysłać maila (bok@finhack.pl) lub wiadomość na facebooku.

   Odpowiedz
 2. finhack

  To teraz proszę pilnować warunków promocji (zalogowanie się do aplikacji mobilnej, 1 000 zł wpływu/m-c oraz 1 transakcja kartą/m-c).

  Odpowiedz
 3. Wojciech

  Faktycznie dziś już był 😉

  Odpowiedz
 4. Wojciech

  Witam,
  Ile w praktyce czekaliście na kuriera ?

  Odpowiedz
  1. finhack

   W Millennium jest to załatwiane bardzo sprawnie. Kurier jest zamawiany zaraz po kontakcie ze strony infolinii i przyjeżdża w 1 lub maksymalnie 2 dni.

   Odpowiedz
 5. Emil

  Przepraszam, nie doczytałem. Do 15 Lutego 🙂

  Odpowiedz
  1. finhack

   W poprzedniej edycji bank wypłacił premie z jedno dniowym opóźnieniem.

   Odpowiedz
 6. Emil

  Potwierdzam. niecałe 15 minut !!! Jestem mile zaskoczony. Pytanie kiedy zostanie przyznany bonus 200 zł ?

  Odpowiedz
 7. Max

  U mnie cała procedura od wysłania wniosku do rozmowy z konsultantem i potwierdzenia danych zajęła 15 min. SZOK!!!! Teraz czekam na kuriera i czekam na moje 200zł plus 2,7 % na oszczędnościowym 🙂

  Odpowiedz
 8. Kasia

  Czy trzeba aktywować kartę debetowa aby otrzymać 200 zl? Podpisała umowę i znalazłam w niej taki zapis ale nie powiedziano mi tego w banku.

  Odpowiedz
  1. Łowca

   Jedym z warunków otrzymania premii jest transakcja karta… Jest to w opisie powyżej, bez karty nie spełnimy tego warunku.

   Odpowiedz
   1. ABC

    Oraz wplata 1000 zł na konto

    Odpowiedz
   2. Anonim

    Zz-😡😦😕😈😡😲😲😉😕😡😕😡😠😂

    Odpowiedz
 9. Tomasz

  Jeśli ktoś nie ma to może nawet 5 razy przelewać te same 200 zł z jednego konta na drugie i też uzbiera się 1000 zł.

  Odpowiedz
 10. Tomasz

  Czyli trzeba już od miesiąca założenia konta zapewnić ten wpływ (1k zł) oraz jedną płatność miesięcznie aby uniknąć opłat za konto?

  Odpowiedz
  1. finhack

   dokładnie, jeżeli chodzi o wpływ wystarczy przelew z innego konta i można tego samego dnia przelać kasę z powrotem (nie jest to duży problem).

   Odpowiedz
 11. Maciej

  Moim zdaniem tak dokładnie jest w regulaminie. Musi wpłynąć a kiedy wypłynie to już twoja sprawa. 🙂

  Odpowiedz
 12. Hubert

  Zasilić czyli można wpłacić i wypłacić ten 1000 zł?

  Odpowiedz
  1. finhack

   Najlepiej zlecić przelew z naszego konta ale w innym banku.

   Odpowiedz
 13. Tomq1

  Ja zakładałem w poprzedniej edycji. Polecam bo proste warunki do spełnienia. Nie trzeba wydawać karta milionów. Wystarczy jedna platnosc:)

  Odpowiedz
 14. Jacek

  super, fajnie ze promocja wróciła bo w poprzedniej edycji nie zdążyłem 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *